Piękne i odważne

Piękne i odważne

Programy polskie

Jesienią w TTV swoją historię zaczną też pisać „Piękne i odważne”, czyli sześć uroczych i charakternych polskich kobiet, które wyruszą na wieś, żeby spędzić kilka dni na gospodarstwie. W mieście przyciągają spojrzenia, a w wiejskiej rzeczywistości będą musiały zmierzyć się nie tylko ze stereotypami i silną rywalizacją, ale też i podołać żniwom czy codziennej obsłudze gospodarstwa. Każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o ich sile i wartości nie świadczy tylko ilość przebytych zabiegów kosmetycznych. Czy surowe wiejskie życie zweryfikuje ich poglądy?

Bohaterki przez wiejskie zadania i wielkomiejskie życiowe dylematy przeprowadzi znana z Dzień Dobry TVN - Basia Pasek.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

3 Informacje i poważne błędy produkcyjne. Poprawcie to bo aż ściska człowieka. Po pierwsze akcja nie dzieje się w Tokarnii, a w Więciórce. To po pierwsze. Po drugie Tokarnia nie jest w beskidzie Wyspowym, a w Beskidzie MAKOWSKIM, lub wg. geografów krakowskich w BESKIDZIE ŚREDNIM (Makowskim). To aż szczypie w oczy, gdy na zdjęciach widać... rozwiń

~Gość

O kużwa :0 hahahahha. One piękne ? Nie dość że paskudy to jeszcze ograniczone inteligentnie. Kto w ogóle je wybierał. Kasting prowadził jakiś tranzwestyta ?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix