Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

HitProgramy polskie

Robert Motyka ma 47 lat i mieszka w Warszawie. Jest znanym komikiem, ale przede wszystkim jest synem Tadeusza, mieszkańca Sieniawy Żarskiej, wsi położonej przy niemieckiej granicy. Po ponad trzydziestu latach Robert wraca w rodzinne strony by nadrobić to, co go ominęło i czego się nie nauczył od ojca. Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic do rodzinnego domu?

Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic do rodzinnego domu? Robert, mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. W życiu został tym, kim chciał - znanym komikiem, choć jak uważa jego ojciec, wcale nie najlepszym. Teraz ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie - remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. I mimo że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak pomoc Roberta będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw. Będą mieli na to niemal trzy tygodnie, po raz pierwszy po trzydziestu latach. Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalone lato, pełne emocji i wzruszeń. Jak Robert sobie poradzi daleko od stolicy, od rozrywkowego życia, na tej samej małej ulicy w małej rodzinnej wiosce?

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Życzę wszystkim aby w tej codziennej pogoni znaleźli czas aby poświęcić go na spędzenie ze swoimi rodzicami tak jak Pan Robert. Dużo możemy się jeszcze nauczyć od starszego pokolenia. Jak ostatnio powiedział mój Tato do swojego wnuczka: " Mam do zaoferowania Ci coś czego nie znajdziesz w internecie i smartfonie.. Co to takiego Dziadku... rozwiń

~Gość

Piosenka, którą wszyscy szukają z 4-go odcinka to - Stevie Gold & Katie Hargrove - Wild Heart.

~Gość

Jak nazywa się utwór, który został puszczony pod koniec 4-go odcinka? Wykonawczynię nie można zlokalizować.

~Gość

była piosenka po angielsku,, nie wiecie kto ja spiewal, nie ma w koncowych napisach

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix