Usłyszcie nas!

Usłyszcie nas!

HitProgramy polskie

Jesienią w TTV pojawi się duża dawka odwagi i talentu, ale jesteście na to gotowi!

Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, a ich szalone performance przetestują naszą otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację.

Bohaterami programu „Usłyszcie nas!” są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Do świata podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowach. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 PLN. Na koniec serii, w siódmym odcinku, w demokratycznym głosowaniu online, widzowie wybiorą tych, którzy skradli ich serca.

W programie „Usłyszcie nas!” swoją rolę do spełnienia ma również niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą  wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Krzyśka Hirsztritta, uczestnika „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemka Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca – drag queen „Himera”. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem,  podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie. Niezależnie od finałowych rozstrzygnięć, jedno jest pewne: dla wszystkich bohaterów będzie to prawdziwe wyjście z lockdown’u!

 

Premierowy odcinek programu "Usłyszcie nas!"
w niedzielę 18 października, o godz. 22:30 w TTV!

Zwiastun 6. odcinka programu "Usłyszcie nas"

Komentarze (18)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dlaczego strona głosowania nie działa?

~Gość

głosowanie jest chyba na koniec sezonu, jeszcze nie było wszystkich ucestników

~Gość

moim zdaniem powinna wygrać pani Katarzyna i pan Sławek

~Gość

Jedna z uczestniczek, mianowicie Pani Katarzyna Wolińska, jest bardzo obłudną osobą. Jeśli pochodzi z Warszawy, to Ziemia jest płaska. Jest to na pewno chora osoba, jednak jest osobą, która chce żyć jak w bajce kosztem innych. Nie dawno marzyło się Pani Kasi przeniesienie do Warszawy, które zostało zrealizowane dzięki fundacji Pani Dymnej,... rozwiń

~Gość

Żal tu chyba komuś i trochę zazdrości ;))

~Gość

Chciałabym wiedzieć jak głosować bo chciałbym na Katarzynę i Sławka

~Gość

wlasnie tez nwm jak glosowac

~Gość

Na każdy odcinek wypada 1i1/3 normalności a reszta obrzydliwa promocja dewiacji

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix