Usterka

Usterka

HitProgramy polskie

Najbliższa powtórka: piątek, 19:05

Program-niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym.

Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to, co dzieje się na ekranie.

Nie zabraknie również występów gościnnych z ulubieńcami programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Jedno jest pewne - porządni fachowcy nie mają się czego obawiać!

 

 

Zobaczcie fragment programu:

Zwiastun programu Usterka
Zwiastun programu Usterka

 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

bliźniacy prowadzący usterke pokazali za granica jak się czysci skrobie lodke dziadek piec razy pokazywal jak to się robi ale oni nie bardzo rozumieli o co chodzi

~Gość

We wczorajszym odcinku też nie bardzo rozumieli co mówią. Fachowcy mieli wg nich postawić dwie latarnie w ogrodzie i połączyć je "szeregowo" co dało by około 115v na każdej z nich. Połączenie oczywiście miało być równoległe, ale dla tych Panów to żadna różnica, tak samo jak fachowiec "zakopał przewód". Zakopuje się kable, bo... rozwiń

~Gość

Jak się załapać na "fuchę" w Usterce ? Bo stawki wynagrodzenia na godz. niejednokrotnie przekraczają o ponad 100% stawki w takim np.Sztokholmie.

~Gość

Jak się załapać na "fuchę" w Usterce ? Bo stawki wynagrodzenia na godz. niejednokrotnie przekraczają o ponad 100% stawki w takim np.Sztokholmie.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix