Zamiana żon

Zamiana żon

HitProgramy polskie

Kolejne żony przez kilka dni będą musiały znaleźć sposób na przetrwanie na całkowicie nieznanych sobie lądach. Ich życie stanie na głowie, a potem to one postawią do góry nogami codzienność gospodarzy i wprowadzą w ich domach własne zasady. "Zamiana Żon" to pełen kontrowersji eksperyment społeczny, który pokazuje, gdzie są granice naszej tolerancji dla odmiennych poglądów, kiedy chodzi o rzeczy tak ważne jak wychowywanie dzieci i życie, które zazwyczaj toczy się za zamkniętymi drzwiami naszych domów.

Zobaczycie między innymi, jak hołdująca luźnemu podejściu do życia niepracująca mama odnajdzie się w domu zawodników bikini fitness, którzy nawet sakramentalne "tak" powiedzieli sobie na siłowni. Czy posmakują jej proteinowe lody z kalafiora i życie toczące się zgodnie z restrykcyjnym rytmem treningów i diet? Rodzinę zakochanych w swojej pasji cyrkowców odwiedzi mama, która od życia w drodze woli święty spokój, a w domu oddanej ratowniczki bezdomnych czworonogów wyląduje kochająca blichtr laureatka konkursów piękności.

Nie zabraknie łez wzruszenia i łez bezsilności. Czy żony zechcą się dostosować do - często sprzecznych z ich przekonaniami - zasad? A może  przeprowadzą w domach gospodarzy prawdziwą rewolucję? Jedno jest pewne - będzie się działo!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix