Jesień 2017 w TTV

Aktualności

Jesień 2017 w TTV
TTV - Jesień 2017

 

Jesień 2017 w TTV.

Telewizja TTV w 2017 roku obchodzi swoje piąte urodziny, a ten rok jest dla TTV wyjątkowy także ze względu na osiągane wyniki. Od marca 2017 miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2%, a wakacje rozpoczęła bijąc swój rekord oglądalności wynikiem  3,7%  udziału w grupie komercyjnej 16-49. W efekcie TTV umacnia swoje miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce.

TTV pokazuje rzeczywistość, której bohaterami są zwykli  ludzie. Specjalizuje się w programach o charakterze reality. W nich poszukuje autentyczności, prezentuje  zaskakującą rzeczywistość i wzrusza. W jesiennej  ramówce niezmiennie  będą dominować programy o sporym ładunku emocjonalnym.  Testowanie życia  na różne sposoby i osadzanie bohaterów w całkowicie zaskakujących realiach dominuje w produkcjach TTV. Takie zapowiadają się jesienne nowości pełne niespodziewanych zwrotów akcji i zamian.

Dobrze znana widzom Karolina Gilon, w nowym programie DRUGA TWARZ przeprowadzi spektakularne metamorfozy/ przemiany  uczestników o kontrowersyjnym wyglądzie.

Jesienna ramówka będzie bogatsza o nowe pasmo autorskich premier o 22:30, które wypełnią dwie  odsłony niekwestionowanego hitu jakim są DAMY i WIEŚNIACZKI. Szlakiem przetartym przez kobiety, z końcem września wyruszą mężczyźni. W serii DŻENTELMENI I WIEŚNIACY podejrzymy jak panowie poradzą sobie z zamianą miejskiego blichtru  na trud       i znój wiejskich realiów, o której dotychczas mieli mgliste pojęcie.

Natomiast w jesiennym sezonie DAM I WIEŚNIACZEK skrajna bieda na zapadłej prowincji  zderzy się z ekstremalnym bogactwem  ukraińskich oligarchów. Zobaczymy nowe, zagraniczne doświadczenia w byciu „damą” i „wieśniaczką” oraz kontrasty na skalę międzynarodową.  DAMY I WIEŚNIACZKI. ZA GRANICĄ są  kolejną  międzynarodową koprodukcja telewizji TTV, tym razem po raz pierwszy z ukraińskim partnerem 1 plus 1.

Ostatnia nowość to docu script FACHOWCY, która bezwzględnie odsłoni prawdziwe historie skrzętnie skrywane przed otoczeniem za firankami poprawności.

Telewizja TTV jako pierwszy kanał  w Europie, zrealizowała licencjonowany format DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA. Po udanej premierze  pierwszych odcinków, w ostatnią niedzielę sierpnia  poznamy losy kolejnych  bohaterów programu, którzy pod drzwiami znajdą walizkę pełną pieniędzy.

W poniedziałkowe wieczory niezmiennie zasiadać będą  na swoich kanapach  popularni bohaterowie GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji.

Przemek Kossakowski, frontmen stacji TTV ponownie podda się wymagającym i efektownym metamorfozom fizycznym oraz psychicznym, by  przekonać  się  jak to jest  BYĆ JAK: Jarosław Kret, Tomasz Niecik, Jerzy  Dudek , Krzysztof  Rutkowski czy Katarzyna  Grochola.

W  trzecim sezonie KRÓLOWE ŻYCIA pokażą nowe oblicza swego niepodważalnego  majestatu i przekonamy się czy królowa faktycznie jest tylko jedna?

Kultowa USTERKA zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będą czekać „pułapki” wymyślnych zadań.  Dominik Strzelec  sprawdzi między innymi czy rura do pole dance jest łatwa w montażu  i czy przy kładzeniu trójwymiarowej tapety  można dostać oczopląsu.

W drugiej serii NAUKI JAZDY zobaczymy perypetie nowych kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki  instruktorów będą walczyć o upragnione prawo jazdy.

Duet Wierzbicki&Schmidt  również przekroczy granice. Wyruszą na podbój  Londynu, by dowieść, że  OSTRYM  CIĘCIEM, pozbawionym angielskiej flegmy, można przywrócić  świetność  tamtejszych upadających  salonów fryzjerskich.

Wakacyjną aurę i powiew świeżego powietrza, mimo jesieni, podtrzyma Janek Pirowski wysyłający ludzi PIERWSZY RAZ ZA GRANICĘ.  Co spotka polskiego kulturystę na włoskiej ziemi ? Jaka jest gruzińska gościnność? O  tym przekonamy się w sobotnie wieczory.

DEFACTO ulubiony infotainment ciekawych świata widzów kolejnym sezonie zasypie nas ciekawostkami i eksperymentami.

Jak zawsze codzienny zestaw najświeższych informacji w EXPRESSIE oraz bulwersujące wydarzenia społeczne w UWADZE PO UWADZE.

W TTV rzeczywistość, jak zawsze, zaskakuje!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix