Archiwum

Kossakowski. Być jak..nowa odsłona!!!

Aktualności

Kossakowski. Być jak..nowa odsłona!!!
Przemek Kossakowski.Być Jak...

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK…Nowa odsłona !!!

Tej jesieni w TTV Przemek Kossakowski powróci w autorskim programie KOSSAKOWSKI.BYĆ JAK... Wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi go do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej.
W nowym wcieleniu wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy.

Przed Kossakowskim stanie zadanie odnalezienia tego, czego inni nie chcieli lub nie potrafili dostrzec. Uchwycenie tego, co intrygujące i nieznane w życiu bohatera, co przygotuje go do finałowej rozgrywki. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka, spotka się z nim w kameralnej rozmowie.

W tym sezonie Przemek będzie jak: Jarosław Kret, Tomasz Niecik, Krzysztof Rutkowski, Katarzyna Grochola czy Jerzy Dudek.

 

 

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK… ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się im wcześniej zadać.

 

PREMIERA: Jesień 2017

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

witam tu człowiek o 2 imionach Dawid Witek bez nazwiska :P bardzo lubie twoj program byc jak . jak mozesz i jest to w twojej juryzdykcji zamiein sie miejscami z leszkiem żułkowskim

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix