Archiwum

"Nauka Jazdy": "Dmuchania się nie odmawia"

Aktualności

Zaufanie Justyny do Romka zostało nadszarpnięte po ostatniej jeździe, podczas której musieli razem zagościć na policji. Teraz Justyna przygotowała się do jazy nieco inaczej...
"Nauka Jazdy": "Dmuchania się nie odmawia"
Nauka Jazdy, Justyna i Roman

W 10. odcinku "Nauki jazdy" nastąpi dalsza część egzaminów wewnętrznych. Tym razem padło na Dawida! Zbigniew Chrzan w dalszym ciągu ma kłopot ze śląską gwarą więc sprowadza posiłki! Czy sukces kursanta jest nieunikniony, kiedy w "eLce" zasiada dwóch instruktorów?

Justyna Kalisz na kolejną jazdę z Romanem przygotowała pewien gadżet. Wspomnienie ich ostatniej lekcji nadal budzi spore emocje, a przezorny zawsze zabezpieczony. Romek ze wszystkich sił będzie się starał wynagrodzić niepotrzebny stres pięknej pani Instruktor.

Z kolei w życiu Krystyny bardzo ważne wydarzenie - kursantka kończy jazdy z Edytą i podchodzi do egzaminu wewnętrznego. A właściwie cytując Krysię: "Nie mów, że to egzamin, tylko mów mi co mam robić".

Wisienka na torcie 10. odcinka: EGZAMIN PAŃSTWOWY! Kursant Łukasza Kmiecika - Piotr - jako pierwszy stanie oko w oko z egzaminatorem. Kiedy student z Krakowa będzie zdawał egzamin, instruktor Łukasz Kmiecik w towarzystwie Klaudii będzie przyglądał się jego przebiegowi, nieustannie kibicując swojemu podopiecznemu.

Jak zakończy się ta nierówna walka z nerwami, samochodem i ruchem ulicznym? Bądźcie z Nami koniecznie!

 

Premiera "Nauki jazdy" we wtorek o godz. 22:30 w TTV

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix