Archiwum

Ostre Cięcie: Czystość przyrządów fryzjerskich w salonie w Szczecinie woła o pomstę do nieba!

Aktualności

Ostre Cięcie: Czystość przyrządów fryzjerskich w salonie w Szczecinie woła o pomstę do nieba!
Ostre Cięcie

W 9. odcinku czeka was podróż do Szczecina. Tam Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt ruszą na ratunek Marinie, która przyjechała do Polski z Ukrainy. Mąż Mariny wiele lat podróżował między Polską, a Niemcami w celach zarobkowych. Marina i jej córka Katerina mieszkały wtedy na Zaporożu, gdzie Marina prowadziła swój salon fryzjerski. Tęsknota za mężem i chęć lepszego życia spowodowały, że Marina z córką przyjechały do Polski, konkretnie do Szczecina, gdzie nasza bohaterka zdecydowała się otworzyć swój salon "Chameleon". Niestety salon Mariny świeci pustkami i nie przybywa do niego zbyt wielu klientów. Dlaczego? To właśnie będą chcieli sprawdzić nasi mistrzowie.

Sama Marina widzi wiele różnic między klientkami na Ukrainie, a w Polsce. Na Ukrainie klientki są w stanie wydać ostatnie pieniądze na usługi fryzjerskie. W Polsce nasza bohaterka mierzy się z tym, że wszystkie  się spieszą. A jak Marina poradzi sobie podczas spotkania z Andrzejem i Tomkiem? Co kocha najbardziej w Polsce? Odpowiedzi na te wszystkie pytania są niezwykle zaskakujące. Tak samo zaskakujący jest układ pomiędzy Mariną, a Natalią – polską uczennicą, która przychodzi do niej w wolnych chwilach na nauki.

Na koniec jak zawsze Marina zmierzy się z zadaniem jakie postawi przed nią gość specjalny. W tym odcinku będzie to Katarzyna Skrzynecka. Czy Marina podoła?

 

Premierowe odcinki "Ostrego cięcia"
we wtorki o godz. 22:00 w TTV.

tvnpix