Archiwum

"Ostre cięcie": "Rozpuściłaś ich jak dziadowski bicz!"

Aktualności

"Ostre cięcie": "Rozpuściłaś ich jak dziadowski bicz!"
Ostre cięcie: Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt

By dokonać fryzjerskiej rewolucji nasi fryzjerscy mistrzowie - Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt - udali się do Starachowic. Tam poznają 67-letnią Elżbietę i jej załogę - Iwonę i Mateusza.

Elżbieta chce się już wycofać z zawodu. Jako swoją następczynię mianowała Iwonę, która ma 26 lat doświadczenia w zawodzie. Czy umiejętności fryzjerskie Iwony są na tyle duże, że da radę przejąć dowodzenie? To właśnie sprawdzą Andrzej i Tomek.

Jednak problemów w starachowickim salonie jest więcej. Jak twierdzi Iwona sklep z bibelotami, który zajmuje dużo miejsca w zakładzie, odstrasza klientów, i to właśnie dlatego salon świeci pustkami. A może to tylko wymówka, mająca na celu wytłumaczyć jej fryzjerskie braki? Jedno jest pewne: w tym odcinku nie zabraknie emocji.

By odblokować przyszłą, potencjalną szefową salonu Iwonę, Andrzej i Tomek postawią ją przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Iwona spotka się ze starachowickimi morsami, ludźmi, którzy spotykając się co tydzień przełamują swoje bariery i wchodzą do zimnej wody. Czy Iwona zdobędzie się na odwagę i również przekroczy swoje granice? Czy  przełamie się i  końcu uwierzy w siebie i swoje fryzjerskie umiejętności?

Niezależnie od tego salon w Starachowicach czekają też wielkie porządki.  W końcu trzeba coś zrobić ze sklepem pełnym bibelotów, który do tej pory odstraszał klientów. Wyprzedaż asortymentu, będzie zadaniem, z którym zmierzy się Mateusz.

Po trudnych wyzwaniach przyjdzie też czas na deser, czyli prawdziwe fryzjerskie szkolenie. Tam na Iwonę również czeka kolejny skok na głęboką wodę. Czy fryzjerzy pracujący w starachowickim salonie będą potrafili z niego skorzystać i wyciągną dla siebie naukę na przyszłość?

 

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix