Archiwum

Schabowy czy sushi - co wygra u Wieśniaczki ?

Aktualności

Schabowy czy sushi - co wygra u Wieśniaczki ?
Sushi czy schabowy

 

Schabowy czy sushi - co wygra u Wieśniaczki?

Dagmara Krystowska to pochodząca ze Szczecina, a na co dzień mieszkająca w Hiszpanii - Dama. W słonecznej Marbelli korzysta z życia i pracuje zajmując się organizacją imprez oraz promocją ekskluzywnych win i szampanów. Luksus to dla niej styl życia. Kierując się tym mottem potrafi wydać na torebkę nawet 10 tys. złotych. Dla Dagmary miesiąc bez sporych zakupów to miesiąc stracony. Jak wielkomiejska dziewczyna, która wieś zna wyłącznie z opowiadań, udźwignie ciężar trudnej, fizycznej pracy? Czy przyzwyczajona do nowoczesnych technologii Dama poradzi sobie z obsługą starej pralki Frani ?

Wymysłów Niedaleko Łodzi, to tutaj w małym domku pod lasem mieszka Wieśniaczka Żaneta. Bezrobotna kobieta swój czas poświęca dwójce synów i partnerowi. Od czasu do czasu dorabia zbierając grzyby i jagody. Zajmuje się również niewielkim gospodarstwem, w którym hoduje kucyki, kury, kaczki, gęsi i gołębie. Wieśniaczka z rodziną żyją w trudnych warunkach, zmuszeni są radzić sobie bez bieżącej wody i toalety, którą zastępuje wychodek. Wolne chwile Żaneta spędza na strzelaniu z wiatrówki. Jak żyjąca za niewielkie pieniądze kobieta zareaguje, kiedy przyjdzie jej wydać sporą sumę na ciuchy? Czy skrępowana i nie znająca luksusu Żaneta będzie potrafiła zrelaksować się jachcie? Czy przyzwyczajona do schabowych Wieśniaczka doceni orientalną kolację podaną na ciele atrakcyjnego mężczyzny?

 

PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL" Czwartek 22:00

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05, Wtorek 23:00

Komentarze (14)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

a gdzie można obejrzeć całe odcinki w internecie1?

~Gość

Paula, Paulinko, co ty z siebie zrobiłaś,pomyśl o przyszłości syna

~Gość

Cześć Daga widziałem program ,szczególnie podobała mi się scena z odrabianiem lekcji z dzieciakami wyszłaś tam bardzo subtelnie dość naturalnie, jestem pewny że bajtle od tej pory już nigdy nie powiedzą "wyszłem" tylko "wyszedłem" niestety koleżanki (jedną już chyba gdzieś widziałem) dały do pieca i pociągły wszystko na dno stąd... rozwiń

~Gość

Ukraińska wersja bardziej mi się podobała, można śmiało powiedzieć, że dziewczyny "damy" miały naprawdę klasę były bardziej subtelne, dziewczęce. Nasze polskie "damy" a szczególnie koleżaneczki to na nafochowane chamki, nadmuchane pustaki jakich mało. Żenada dziewczyny, przykro się to ogląda.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix