Archiwum

Usterka: Fachowiec mógł zapłacić za to życiem!

Aktualności

Usterka: Fachowiec mógł zapłacić za to życiem!
Usterka

W krakowskim „usterkowym” domu, nasi studenci prowadzą bogate życie towarzyskie. Niestety na jednej z imprez, grając w rzutki, zniszczyli ścianę. Trzeba to koniecznie zasłonić. Aby nie doprowadzić do podobnej sytuacji, Grzesiek postanowił zamontować osłonę pod tarczę na rzutki, którą fachowcy muszą zbić z zakupionych przez niego desek. Jak krakowscy specjaliści poradzą sobie z tym zadaniem?

W tym odcinku czeka nas nie lada występ… śpiewającego fachowca i jego pomocnika. Dwa następne duety fachowców będą wystawione na ciężką próbę charakteru. Nowa studentka, piękna Natasha w każdym z fachowców obudzi zew prawdziwego zdobywcy. Czy nie rozkojarzy ich za bardzo? Przeżyjemy też chwile grozy, gdy ostatni fachowiec zaryzykuje… własnym życiem, aby zbudować osłonę!

Osłona do tarczy na rzutki powinna być zbita z równo ułożonych desek, a drzwiczki z pleksy. Dodatkowo Grzegorz zamarzył sobie małą półeczkę w środku, by móc tam chować lotki. Całą konstrukcję trzeba pomalować, tak by wyglądała estetycznie oraz zamontować na odpowiedniej wysokości. Sprawdźmy, którzy fachowcy zrobią to najlepiej!

 

Nowe odcinki "Usterki" w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18:15 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix