Wielki Sukces na 6. Urodziny TTV

Aktualności

Wielki Sukces na 6. Urodziny TTV
6 Urodziny TTV

 

Wielki sukces na szóste URODZINY TTV


Dziś  obchodzimy szóste urodziny telewizji TTV.  Nowy Rok TTV rozpoczęła piątą pozycją wśród kanałów ogólnopolskich, osiągając najwyższy rating w historii stacji - 0,7 w grupie komercyjnej.

Miniony rok  telewizja TTV był dla TTV pełen rekordów. Warto przypomnieć, że w sierpniu padł najwyższy dzienny wynik -  4,1 % SHR (16-49). Rok 2017 był dla  TTV wyjątkowy ze względu na osiągane wyniki. Od marca 2017 miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2%. W efekcie TTV umacnia swoje miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce.

Z kolei wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej, w grupie komercyjnej, telewizja TTV wspięła się na siódme miejsce rankingu oglądalności, uzyskując 4,56% SHR.

 

Niekwestionowanymi hitami TTV, które przyciągają w swoich rekordowych odsłonach ponad 600 tysięcy widzów są: „Damy i wieśniaczki. PL”, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, codzienny zestaw najświeższych informacji w „Expressie”, testująca fachowców „Usterka”oraz programy z udziałem  niezmiennie zaskakującego widzów Przemka Kossakowskiego, frontmena stacji.

Ale największe podziękowania należą się Wam - Widzom..:)))

Drodzy widzowie dziękujemy Wam, bo to dla Was i dzięki Wam  potencjał TTV wzrasta. Wierzymy, że w Nowym Roku zaskoczymy Was nowościami i przyciągniemy przed ekrany  programami, które znacie i doceniacie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix