Program TV

wstecz
 • TRWA

  Ukryte pragnienia 2

  Jak dziś wygląda seks i seksualność? Czy to współczesna seksualna etykieta czy seks wirtualny, zabawki z sex shopu czy cyber sex – odkrywamy tajniki alkowy XXI wieku. Program stanowi wędrówkę po najnowszych erotycznych trendach.
  58 MIN.
 • W ostatniej chwili

  "Wezwanie do umierającego pacjenta". Ratownicy dostają wezwanie do mężczyzny, który zasłabł na przystanku. Nie wiadomo gdzie dokładnie, a sprawa jest pilna. Pacjent nie może się ruszać. Czy uda im się szybko odnaleźć być może sparaliżowanego chorego? W tym odcinku także przypadek mężczyzny, chorego na nowotwór. Pacjent nie chce się leczyć. Nagle traci oddech… Czy nasza ekipa będzie w stanie mu pomóc? Zima wciąż daje się we znaki. Samochód wpada w poślizg i dachuje. Ląduje w wąskim rowie. U kierowcy mogło dojść do stłuczenia mięśnia sercowego…
  28 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  32 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  18 MIN.
 • Czarno na białym

  Magazyn Reporterów TVN24. W każdym wydaniu skupiają się na jednym wydarzeniu, pokazanym z różnych perspektyw.
  28 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  Reportaże, o których mówi cała Polska. Dziennikarze na tropie skandali i kontrowersyjnych tematów. Relacjonują na żywo z miejsca wydarzeń! Ujawniają afery i rozpoczynają społeczne debaty. Z tego programu widzowie mogą się dowiedzieć więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w „Uwadze!” TVN. To spotkania z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Dyskusje połączone z wypowiedziami widzów. Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński nie boją się poruszać na antenie tematów trudnych, a czasem bolesnych.
  46 MIN.
 • Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya 5

  Jesteś właścicielem restauracji w tarapatach. Wierzyciele zgłaszają się często - ale goście nie. W kuchni masz humorzastego kucharza, kelnerzy są leniwi, zaś ewentualni goście niezadowoleni. Marzysz o reanimacji swojego biznesu? Pora wezwać restauracyjne pogotowie ratunkowe: jedynego w swoim rodzaju Gordona Ramsaya! W każdym z odcinków Kuchennych koszmarów inna restauracja przechodzi "kurację Ramsaya". Każda ma tylko dwa tygodnie, by odmienić swój los - nie ma więc czasu na wymianę grzeczności. Gordon bezlitośnie mówi prawdę w oczy zdenerwowanym, często wykończonym właścicielom czy kierownikom restauracji. W kolejnych odcinkach Koszmarów kolejne restauracje zdają się na pomoc Gordona Ramsaya. Jeśli w ciągu dwóch tygodni ma on odmienić to, co zaniedbywano przez lata, nie ma czasu na konwenanse. Nie ma "zmiłuj". Wymęczeni, udręczeni właściciele i kierownicy restauracji dowiadują się, co mają zrobić, jeśli ich przedsięwzięcie ma odnieść sukces. Jeśli serwujący wina kelner sobie nie radzi, wyleci szybciej, niż zdąży powiedzieć "chardonnay". Jeśli główny kucharz nie spełnia oczekiwań Gordona, wyskoczy z kuchni jak oparzony. Kuchenne koszmary to niezwykłe połączenie praktycznych wskazówek i wciągającej rozrywki. Program pozwala zajrzeć za kulisy biznesu gastronomicznego, a jego dobrze określony format pozwala widzom zrozumieć, jak powinno się prowadzić odnoszącą sukcesy knajpkę. Ekscytujący, wzruszający, zaskakujący i napawający natchnieniem program mówi o mitach, wiążących się z ambicjami zawodowymi i osobistymi, o sukcesie i motywacji i pokazuje, że nawet najgorsza sytuacja może się odmienić, jeśli włożyć w to dość wyobraźni i ciężkiej pracy.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Helena czeka przed szkołą na swoją przyjaciółkę Anitę, nauczycielkę. Widząc jedno z dzieci kompletnie traci głowę - jest pewna, że to jej syn Januszek, który został porwany 3 lata temu. Dziś miałby 7 lat. Małżeństwo Heleny rozsypało się z powodu tej tragedii ponieważ mąż obwiniał ją o zgubienie dziecka. Czy jej przypuszczenia okażą się prawdziwe?
  58 MIN.
 • Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2

  Katarzyna Bosacka weźmie pod lupę to, co jemy i sprawdzi czy na pewno jest to … jadalne. „Nazywam się Katarzyna Bosacka i jestem matką karmiącą. Mąż, troje dzieci, pies, dwie świnki morskie. Ktoś musi to całe towarzystwo wyżywić, najlepiej zdrowo, smacznie i różnorodnie. Od kilku lat mam dwa miejsca zamieszkania: dom i sklep. W tym drugim sprawdzam dla swojej rodziny i widzów składy produktów, ich wartości odżywcze, smak i jakość. Patrzę na ręce producentom żywności, a widziałam już niejedno: „kotlet sojowy a la schabowy o smaku kurczaka”, „herbatę z alkoholem instant” czy chleb na miodzie bez grama miodu.” Tym razem Kasia sprawdzi, ile jest parówki w parówce. Jak przygotować wartościowe śniadanie? Jak odróżnić prawdziwy chleb od supermarketowej tandety? Jak wybrać dobrą czekoladę? Przyjrzy się też najróżniejszym produktom z naszych jadłospisów, a także samym nawykom żywieniowym
  59 MIN.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
  56 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
  57 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  29 MIN.
 • Nieobliczalni lokatorzy

  "Najemca w stanie wojny z sąsiadami". Jedna trzecia Nowozelandczyków mieszka w wynajętych domach. Oznacza to kontakty z ich zarządcami. Ich praca bywa ciężka, gdyż nie rzadko muszą skonfrontować się z dziwnymi, zagubionymi a czasem nawet będącymi „pod wpływem” najemcami. W pierwszym odcinku nasi zarządcy zmierzą się z zaśmiecającą dom i posesję samotną matką. Skonfrontują się także z najemcą, będącym w stanie wojny z sąsiadami, oraz z młodymi ludźmi, którzy najprawdopodobniej zażywają w wynajmowanym domu narkotyki.
  32 MIN.
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Konkurs piękności męskich brzuchów".
  58 MIN.
 • Na noże

  Jesteśmy w Czerkasach, gdzie roi się od studentów i zabytków. W centrum miasta, w parku nad malowniczym Dnieprem, leży Czajka. Gospodyni Walentyna to typowa przedstawicielka złotej młodzieży. Restaurację dostała od rodziców. Matka jest właścicielką, a ojciec wszystko finansuje. Dziewczyna przez 8 lat mieszkała w Kijowie i zamierzała wdrożyć w Czajce stołeczne zwyczaje. Chciałaby, żeby było pięknie i elegancko. Półtora roku temu zaczęła wprowadzać swoje pomysły, ale napotkała opór kucharzy, którzy pracowali tu jeszcze za czasów Związku Radzieckiego. Szefowa kuchni Nadia ma 40 lat stażu. Matka Walentyny i właścicielka restauracji, Ludmiła, wierzy w starych wypróbowanych pracowników. Liczyła, że uchronią córkę przed błędami. Jednak to Wala poucza kucharzy. Tylko technolog Natalia wspiera eksperymenty nowej gospodyni. Konflikt Walentyny z kucharzami pociągnął restaurację na dno. Ludzie ignorują restaurację Czajkę
  61 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Drogowi piraci

  Z jaką prędkością jeżdżą rosyjscy kierowcy? Dlaczego tak często dochodzi do wypadków drogowych? Oglądaj program „Road wars” i zobacz jak niebezpieczna może być jazda po autostradach! „Road wars” przedstawia codzienne zmagania policjantów z rosyjskimi kierowcami. Poznajemy pracę funkcjonariuszy, którzy muszą być przygotowani na każdą sytuację. Od zwykłego zatrzymania za prędkość, jazdę po alkoholu, po przewóz narkotyków. Za pomocą kamery zamontowanej w policyjnym radiowozie będziemy świadkami najbardziej przerażających wypadków. Przyjrzyj się z czym i z kim muszą sobie radzić rosyjscy policjanci i sprawdź, jakie najciekawsze interwencje zostały zarejestrowane przez policyjne kamery!
  33 MIN.
 • Drogowi piraci

  Z jaką prędkością jeżdżą rosyjscy kierowcy? Dlaczego tak często dochodzi do wypadków drogowych? Oglądaj program „Road wars” i zobacz jak niebezpieczna może być jazda po autostradach! „Road wars” przedstawia codzienne zmagania policjantów z rosyjskimi kierowcami. Poznajemy pracę funkcjonariuszy, którzy muszą być przygotowani na każdą sytuację. Od zwykłego zatrzymania za prędkość, jazdę po alkoholu, po przewóz narkotyków. Za pomocą kamery zamontowanej w policyjnym radiowozie będziemy świadkami najbardziej przerażających wypadków. Przyjrzyj się z czym i z kim muszą sobie radzić rosyjscy policjanci i sprawdź, jakie najciekawsze interwencje zostały zarejestrowane przez policyjne kamery!
  34 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  31 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  7 MIN.
 • Wielkie przeprowadzki

  "Ryzykowny ratunek". Rodzina z Silex w Missouri potrzebuje ciężkiego sprzętu, aby uratować swój cenny dom z podmokłych terenów zalewowych. W 2008 Chuck i Connie Turbeyville przeżyli dramat, gdy ich miasteczko dotknęła powódź, spowodowana przez huragan Ike. Dom, w którym mieszkali od 20 lat, w którym ich syn Chuck Junior stawiał swoje pierwsze kroki, został całkowicie zniszczony, jak reszta miasta. Connie i Chuck nie chcą już nigdy przez coś takiego przechodzić. Podjęli więc ryzykowną decyzję zakupu nowego domu i przeniesienia go na tereny poza strefą zalewową. O pomoc poprosili specjalistę od przenoszenia domów - Joe Matyiko, który podjął się tego ogromnego wyzwania. Jo Matyiko musi przewieźć dom przez wąskie drogi i ostre zakręty, by wreszcie pozostawić go na stromym wzgórzu w nowym miejscu.
  29 MIN.
 • Kartoteka 4

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  67 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  16 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Wojny magazynowe 3

  "Charytatywna aukcja". Laguna Niguel w Kalifornii uznawana jest za bogate miasto. Dzięki tej reputacji opuszczone magazyny to łakomy kąsek dla licytujących. Dzisiejsze schowki prezentują się ciekawie – drewniane meble w bardzo dobrym stanie, rośliny doniczkowe i kilka bibelotów. Aukcje przebiegają bardzo dynamicznie, a magazyny idą za znaczne kwoty. Jednak czy zwycięzcy właściwie wycenili przedmioty? Czy może jednak przyniosą im one jedynie straty? Dowiedzcie się tego z „Wojen magazynowych”!
  30 MIN.
 • Miłosny biznes 2

  Nadszedł wielki dzień w życiu Roberta. Wreszcie poślubia swoją Julen. Ślub jest wydarzeniem roku. Gdy Robert wraca do Wiednia jest wściekły, że ograniczenia wizowe uniemożliwiają jego żonie przyjazd do Austrii. Przed wyjazdem do kolejnego miasta, Gerhard wypija pół butelki wódki. Podczas sześciogodzinnej podróży mężczyzna świętuje na własną rękę. Przez jego wygłupy w autokarze, kierowca musiał się kilka razy zatrzymywać. Illona Maurer jest przerażona. Jej zdaniem Austriacy nie powinni tyle pić, jeśli chcą znaleźć żonę. Ukrainki mają na co dzień dość pijanych mężczyzn. Na Ukrainie, Mario Orsolics, w przeciwieństwie do Gerharda, nie nadużył alkoholu. W nowym hotelu ma spotkanie z dwiema paniami. Tym razem jest zachwycony.
  67 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany

  Tym razem Przemek Kossakowski wybierze się na Bałkany i zbada, jak zwykle na własnym ciele, tamtejsze metody uzdrawiania. Rytualne samookaleczenie, starodawne cygańskie obrzędy, podcinanie skóry… W kolejnym sezonie programu „Kossakowski. Szósty zmysł” Przemek odwiedzi m.in. Rumunię, Serbię i Macedonie, spotka się z najbardziej tajemniczymi uzdrowicielami. Doświadczy tego, czego nie będzie mógł ani pojąć, ani wytłumaczyć. Po magicznej Ukrainie i rozległej Rosji, kolorowe i nieobliczalne Bałkany zaskoczą Kossakowskiego różnorodnymi i często drastycznymi metodami uzdrawiania. Czy zdecyduje się im poddać? Przemek wybierając się w tę podróż, sądził, że nic już go nie zaskoczy, że wszystko już widział. Jako pierwsza wyprowadziła go z błędu Margrit, siedmiogrodzka Niemka, tnąc mu skalpelem czoło nad stalową miednicą. Z kolei Weton, przebijający sobie stalowym szydłem policzki i język w transie tańca derwiszy, uświadomił mu, jak mało jeszcze wie o możliwościach ludzkiego ciała i umysłu. „Bylem arogancki, sądząc że wiem cokolwiek.” – podsumowuje Kossakowski.
  29 MIN.
 • Insekty atakują 2

  60 MIN.
 • Tancerki nocy

  Seria dokumentalna obrazująca wzloty i upadki dziewcząt pracujących w londyńskiej agencji dla tancerek erotycznych. Od pierwszego tańca przy krześle do wykwintnej rewii, pokażemy niezwykły świat pełen artystycznych i seksualnych podniet. Złożona z samych kobiet ekipa filmowa weszła do sal treningowych i przebieralni w klubach go-go, by pokazać życie pań które rozbierając się na scenie zarabiają na życie. W jaki sposób znalazły się w tym miejscu? Dlaczego zdecydowały się na taką karierę? Czy faktycznie rozbierając się można dorobić się fortuny? Jak radzą sobie tancerki z namolnymi klientami i kto finansuje ich operacje plastyczne? Świat tancerek erotycznych nie będzie już miał przed Wami tajemnic!
  29 MIN.
 • Ekipa z Boom Town

  Najbardziej niezwykłe i ekscentryczne postaci, jakie kiedykolwiek widziałeś. Umieszczone w sztucznie stworzonym mieście i obserwowane. Ludzkie charaktery, ekstremalne sytuacje i dużo zabawy. Nie ma drugiej takiej ekipy, jak „Ekipa z Boom Town”. Fałszywe odgłosy miejskie kreują iluzję, że toczy się tu normalne życie. Poznajemy kobietę, która uważa się za czarownicę, miłośnika trainspottingu, mężczyznę, który świadomie przyznaje się do bycia nudnym małżonkiem, czy wysokiej klasy kusicielkę walczącą z właścicielem pubu. Kto jeszcze należy do „Ekipy z Boom Town”? Sprawdź sam.
  32 MIN.
 • Kartoteka 4

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  57 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  27 MIN.
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Konkurs piękności męskich brzuchów".
  53 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  Reportaże, o których mówi cała Polska. Dziennikarze na tropie skandali i kontrowersyjnych tematów. Relacjonują na żywo z miejsca wydarzeń! Ujawniają afery i rozpoczynają społeczne debaty. Z tego programu widzowie mogą się dowiedzieć więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w „Uwadze!” TVN. To spotkania z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Dyskusje połączone z wypowiedziami widzów. Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński nie boją się poruszać na antenie tematów trudnych, a czasem bolesnych.
  37 MIN.
 • Kulisy sławy

  Cykl zawiera reportaże magazynu UWAGA! TVN dotyczące gwiazd polskiego show biznesu.
  10 MIN.
 • ID TTV MIX

  20 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów