Program TV

wstecz
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak poradzić sobie można z samotnością, ale dowiedzą się również o alternatywnych sposobach na wykorzystanie octu.
  29 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  45 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Ukryta prawda

  Pola (21l.) i Magda (22l.) są kelnerkami i koleżankami ze studiów. Magda jest zaradna, Poli ciągle brakuje pieniędzy. W jej życiu pojawia się tajemniczy Adam (38l.), który oferuje pomoc. Jeśli Pola prześle mu nagie zdjęcia, on pożyczy jej pieniądze. Początkowo Pola widzi w nim niebezpiecznego człowieka, ale gdy poznaje go bliżej stwierdza, że jest miły. Kiedy po terminie Pola nie oddaje Adamowi pieniędzy, ten okazuje się przebiegłym cwaniakiem, a dziewczyna popada w poważne kłopoty…
  57 MIN.
 • Królowe życia 3

  W dwunastym odcinku "Królowych życia" nasi bohaterowie będą realizować plany, które od dawna kiełkowały w ich głowach. Rafał i Gabriel postanowią zadbać nie tylko o swoje mięśnie i ładny wygląd, ale też bezpieczeństwo. Znajdą ciekawy sposób na połączenie jednego z drugim. Inga będzie realizować swoje marzenie o karierze w modelingu. Tym razem pójdzie na całość i nie znajdzie miejsca na kompromis. Dagmara nie przestanie szukać powodu swojego złego samopoczucia. Badanie, któremu podda się tym razem będzie wymagało od niej odwagi, a nerwową Królową będzie bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi.
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Pierwszy raz za granicą...

  Można odnieść wrażenie, że świat się bardzo skurczył i dotrzeć można wszędzie, a wyjechać może de facto każdy. Serio, każdy? Okazuje się, że co czwarty Polak nigdy nie był za granicą, a tylko co trzeci ma ważny paszport, jak wynika z sondażu CBOS. W tym programie za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. Podpatrzymy, jak świeżo upieczeni podróżnicy przebrną przez odprawę bagażową na lotnisku oraz jak poradzą sobie z tubylcami w egzotycznej lokalizacji. Będziemy świadkami ich szczerych reakcji na nowe kraje, obyczaje i atrakcje, których w Polsce na co dzień nie mają. O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawca wakacyjnego zamieszania, Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska.
  49 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 7

  „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Kanał Bartek Kowalczyk (18) pół roku temu przeniósł się z rodzicami z Wrocławia do Warszawy. W nowym liceum zaprzyjaźnił się z paczką „hardkorów”- jak sami siebie nazywają. Adrian (18), Mikołaj (18), Ola (19) i Zuza (18) to znudzone codziennym życiem i nauką dzieciaki, które wymyślają sobie coraz to nowe zakłady. „Zakład” to zadanie karkołomne, a często jego wykonanie wiąże się z ryzykiem śmierci lub kalectwa. Młodzież wrzuca takie nagrania do Internetu, by zyskać sławę. Prym w grupie wiodą Adrian i Ola, którzy są parą. Bartek jest oskarżony o zabójstwo swojego szkolnego kolegi Mikołaja (18), który został utopiony w kanale. Chłopak nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a Mikołaj utopił się przypadkiem. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu. Pod paznokciami ofiary znaleziono naskórek oskarżonego, zaś na rękach Bartka było sporo świeżych zadrapań. Wiadomo, że tydzień przed zdarzeniem między chłopakami wybuchł konflikt spowodowany jednym z „zadań”.
  58 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
  56 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Pobity właściciel sklepu ogrodniczego z jakiegoś powodu ukrywa przed policjantami tożsamość sprawców… Inny patrol interweniuje na osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie kobieta zauważyła włamywacza... W innej części miasta straż gasi pożar pustostanu. Ratownicy toczą dramatyczną walkę o życie bezdomnych, którzy pomieszkiwali w zrujnowanym budynku, a policjanci dzięki współpracy ze świadkami zdarzenia, trafiają na szokujący ślad podpalaczy.
  58 MIN.
 • Włoskie zdrady 2

  33 MIN.
 • Królowe Życia (Początki)

  Zima zbliża się do Kłodzka wielkimi krokami, więc Dagmara postanowiła kupić bezdomnemu Ryszardowi ciepłą kurtkę. Otwarcie dyskoteki już niebawem. Na miejscu trwają ostatnie prace wykończeniowe. Nawet pracujący fachowcy są pod wrażeniem. W okresie przedświątecznym Gabriel z Rafałem przyjeżdżają częściej do Berlina. Tym razem umówili się ze znajomym na spacer po uliczce pełnej ekskluzywnych butików.
  25 MIN.
 • Królowe życia 3

  Dagmara z przyjaciółką Zuzią postanawiają odwiedzić Monikę i podarować jej w prezencie rybkę. Gabriel i Rafał wracają z Hiszpanii. W domu mają jasny podział obowiązków: Gabriel gotuje a Rafał asystuje, sprząta i czasami przygotowuje śniadania. Jednak czasami pomaganie w kuchni przerasta Rafała i wtedy sielanka zamienia się w awanturę. Marzena organizuje przyjęcie na tarasie. Z pomocą przybywa pierwszy gość – jej przyjaciółka, a po chwili zjawia się Grzegorz i przejmuje kuchnię.
  47 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • DeFacto 3 - Flesz

  W odcinku: -Jak powstają lody -Prom pasażerski i bezpieczeństwo na nim -Jak działa spalarnia śmieci -Kulisy charakteryzacji
  14 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Plantator Marian Florczak (50) jest oskarżony o nielegalną uprawę konopi indyjskich oraz handel marihuaną. Oskarżony i jego żona Teresa (47) prowadzą pod Warszawą plantację kukurydzy. Po telefonicznym donosie policja odkryła, że wśród legalnie zasadzonych roślin rośnie spore poletko konopi indyjskich. W piwnicy domu Mariana znajdowały się rozwieszone, suszące się krzaki konopi, przygotowany do porcjowania susz roślinny, waga elektroniczna, a także zgrzewarka do folii. Marian przyznaje się do winy. W winę Mariana nie wierzy jednak jego pracownik Darek (35). Jest przekonany, że Marian wziął na siebie winę, by chronić syna - Igora (17), który od jakiegoś czasu obraca się w nieciekawym towarzystwie okolicznych dresiarzy. Igor zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego.
  64 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  1 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem

  To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.
  40 MIN.
 • Express

  16 MIN.
 • Pogoda

  9 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  63 MIN.
 • Usterka 12

  Przed warszawskimi fachowcami nie lada wyzwanie! Montaż drzwi przesuwnych, które mają oddzielić salon od przestrzeni biurowej w domu. Drzwi mają być wykonane z płyty meblowej, zamontowane na suwnicy, dodatkowo potrzebujemy uchwytu, prowadnika i przysłony nad drzwiami, aby wszystko estetycznie wyglądało. Fachowcy dostaną gotowy projekt, który muszą odwzorować! Za montaż drzwi zabierze się… Joker! Pomoże mu w tym jego roznegliżowany kolega. Widzowie zobaczą też prawdziwego wikinga, który do montażu drzwi będzie używał… noży! Jako ostatni do pracy przystąpią bracia. Czy ten braterski duet, będzie tak dobry, jak duet prowadzących?
  31 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  „Top model” - piękne ciała i ponętne sesje szczególnie w deszczu nigdy nie znudzą naszych bohaterów. Zostaną też zaskoczeni niecodziennym wezwaniem ratowników z serialu „Na sygnale”, natomiast film „The Meg” i prehistoryczny Megalodon wywołają spore emocje i ciekawe teorie, a to tylko namiastka tego co czeka widzów w kolejnym odcinku.
  57 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  48 MIN.
 • DeFacto 11

  „DeFacto” to program popularnonaukowy, w którym przedstawiamy najciekawsze zjawiska i trendy technologiczne współczesnego świata. Inspirujące zagadnienia, eksperymenty, informacje i ciekawostki.
  23 MIN.
 • Defacto 7

  Czy kury rzeczywiście mają kurzy móżdżek i czy coś łączy je z dinozaurami? Jak nowoczesna technika pozwala walczyć z bezsennością? Jaka powinna być idealna, damska torebka i dlaczego potrafi kosztować fortunę? Na te, i wiele innych pytań, odpowiemy już w drugim odcinku nowego sezonu DeFacto!
  30 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmara musi zmierzyć się z poważnym problemem. Tym razem sprawa nie dotyczy jej bezpośrednio, a Wicia. Ostatnio pomogła mu posprzątać dom, dzięki czemu on i Basia uniknęli eksmisji. Jednak najwyraźniej kłopoty to jego specjalność. Tym razem zaczął nadużywać alkoholu. Królowa dowiedziała się, że w ostatnich dniach bez przerwy chodzi pijany. Jak sobie z tym poradzi? Znając Dagmarę, za szybko nie odpuści. U Rafała i Gabriela wszystko zaczyna się układać. Jednak z ich temperamentami, nie trudno o burzę. Gabriel jest ostatnio bardzo kapryśny. Nawet błahostki są dla niego wielkim problemem. Czy wspólnie z Rafałem poradzą sobie z jego humorkami? Na pewno będą walczyć. U Kasi jak zwykle będzie wesoło. Razem z mamą będą chciały zaskoczyć Gabriela i przyrządzą mu pyszne śniadanie... z jaja strusiego. Nawet jeśli nie wyjdzie, to przynajmniej staną się bogatsze o jedną wesołą historię.
  46 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  58 MIN.
 • TRWA

  Niszczycielskie żywioły 2

  58 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  66 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów