Program TV

wstecz
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
  55 MIN.
 • Express

  20 MIN.
 • DeFacto Extra

  W jaki sposób widzą nas psy i koty i czym ich wzrok różni się od ludzkiego? Jakie sekrety skrywa w sobie mgła? Jak produkuje się lody i jak wygląda dzień z życia załogi na promie morskim? Na te wszystkie pytania odpowiemy w siódmym odcinku DeFacto EXTRA.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  Adrian jest właścicielem studia reklamowego. Jego żona Paulina po porodzie wpadła w depresję, ale nie chce iść do psychologa. Ciąża pokrzyżowała jej plany na szybką karierę w korporacji. W opiece nad dzieckiem pomaga matka Adriana. W domu dochodzi do awantur, musi interweniować policja. Adriana cały czas wspiera koleżanka z pracy i wkrótce mają romans. Tymczasem z jego żoną jest coraz gorzej, zaczyna nadużywać alkoholu. Mężczyzna nie potrafi poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.
  60 MIN.
 • Remont w stylu Boston 2

  Pete i Dave kupują okazjonalnie domy, które remontują, by sprzedać z wielkim zyskiem. Jednak zanim to nastąpi mierzą się z problemami, jakie odkrywają w trakcie renowacji. Często są to wręcz rewolucyjne odkrycia, wywracające pierwotne koncepcje. Ale efekt końcowy jest zazwyczaj spektakularny.
  60 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Ślązacy różnią się od Polaków praktycznie wszystkim. Ich język jest niezrozumiały, ich przywiązanie do tradycji i honoru wyjątkowo mocne, a rozrywki bardzo odmienne. Przemek spróbuje poznać zasady czyniące tradycyjnych Ślązaków tak wyjątkową grupą społeczną. Czy pomimo odmienności zostanie przez nich przyjęty jak swój? Jak się okaże każdy, nawet Przemek, ma braki w wychowaniu, które Ślązak potrafi skorygować. Przemek pozna lekcję kindersztuby. Jak każde ślaskie dziecko będzie się uczył języka, porządku i eleganckiego jedzenia. Z tą wiedzą uda się na zarezerwowaną tylko dla kobiet imprezę, dowie się więcej na temat relacji damsko - męskich na Śląsku. Na koniec czeka go praca na szychcie w kopalni. Jak każdy górnik zmierzy się ze strachem, zagrożeniem, pyłem, wysoką temperaturą i ciężką harówą fizyczną.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  45 MIN.
 • Idealna niania 3

  Kinga i Marek są rodzicami dwójki uroczych maluchów: 4-letniej Igi i 1,5-rocznego Aleksandra. Dziewczynka jest małą gwiazdą, która uwielbia skupiać na sobie uwagę otoczenia, a Olek pogodnym, bezproblemowym chłopcem. Wprawdzie nie umie jeszcze mówić, ale komunikuje się ze światem za pomocą gestów. Dzieci łączy niesamowita więź. Iga jest bardzo wesoła, towarzyska, ale jest też klasycznym niejadkiem. Uwielbia za to słodycze. Olek w przeciwieństwie do siostry je za dwoje. Dzieci są raczej grzeczne, chociaż zdarza się, że coś spsocą. Rodzice otwarcie przyznają jednak, że nie są w stanie stosować wobec nich żadnych kar. Kinga i Marek chcą być przyjaciółmi dla swoich dzieci i traktować ich jak równych sobie partnerów. Do tej pory dzieci nie zostawały nigdy pod opieką obcych ludzi. Rodzice jednak wcale się tym nie martwią, ponieważ maluchy są bardzo otwarte i w mig zaprzyjaźniają się z nieznajomymi. Zależy im, żeby niania skupiała całą swoją uwagę na dzieciach, żeby się z nimi bawiła i miała je cały czas na oku, w szczególności Olka, który jest małym urwisem. Idealna kandydatka powinna mieć doświadczenie w pracy z dziećmi. Niania z nałogami nie wchodzi w grę. Czy Kindze i Markowi uda się odnaleźć opiekunkę, która by spełniła ich oczekiwania? Tego wszystkiego dowiecie się z kolejnego odcina „Idealnej Niani".
  45 MIN.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "TO MOJE ŻYCIE"
  55 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
  55 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Kartoteka 9

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno–kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 7

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  20 MIN.
 • Idealna niania 3

  Karolina i Kuba wychowują trzy córeczki: 5-letnią Jagodę, 3-letnią Gabrysię i 2-letnią Millę. Kuba jest przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej, a Karolina prowadzi własny salon fryzjerski. Praca zajmuje obojgu mnóstwo czasu, dlatego poszukują niani, która trochę ich odciąży. Dziewczynki bardzo się różnią między sobą. Najstarsza Jagoda chciałaby robić wszystko to, co jej starsze koleżanki. Marzy o tym, żeby już pójść do szkoły, uczyć się czytać, pisać i liczyć. Gabrysia jest bardzo żywym dzieckiem, wszędzie jej pełno i ma milion szalonych pomysłów na minutę. Rodzice się śmieją, że widać, że Gabrysia miała być chłopcem. Najmłodsza Milla jest najspokojniejszą z dziewczynek. Nie potrafi się mocno złościć, lubi się tulić do rodziców. Bywa, że wystraszona unika szaleństw starszych sióstr. Więcej czasu z dziewczynkami spędza Kuba. To on rano przygotowuje dziewczynki – ubiera je, myje i robi śniadanie. Ponieważ wcześniej niż Karolina kończy pracę, również wieczorami raczej tata zajmuje się dziewczynkami. Za to weekendy należą do mamy. Jest to czas na wspólne bycie, rozmowy i rodzinne zabawy. Karolina i Kuba starają się wychowywać dzieci w rozsądny sposób. Nie są zwolennikami bezstresowego wychowania. Uważają, że od dzieci trzeba wymagać, ale nie można oczywiście przesadzać. Niania, której szukają powinna być ciepła i życzliwa dzieciom. Musi być odpowiedzialna i kreatywna. Czy Karolinie i Kubie uda się znaleźć wymarzoną opiekunkę dla córek? Dowiecie się tego oglądając kolejny odcinek Idealnej Niani!
  45 MIN.
 • DeFacto 4

  Polscy kierowcy narzekają na przepisy drogowe obowiązujące w naszym kraju. Ale jak nasze prawo wypada na tle innych krajów. W tym odcinku DeFacto odpowiemy na to pytanie. Pokażemy też czym najlepiej karmić domowe pupile oraz jak powstają gry komputerowe. A w naszym cyklu poświęconym kampaniom społecznym ze świata, zobaczycie dlaczego nie należy pisać smsów w czasie jazdy samochodem...
  35 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Cała prawda o jedzeniu 6

  Reporterzy przemierzają świat w poszukiwaniu producentów żywności, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące konsumowanego przez nas jedzenia.
  35 MIN.
 • TRWA

  Cała prawda o jedzeniu 6

  Reporterzy przemierzają świat w poszukiwaniu producentów żywności, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące konsumowanego przez nas jedzenia.
  35 MIN.
 • Tajne chwyty restauratorów

  Ta seria zdradza triki jakimi posługują się restauracje, by sprzedać jeszcze więcej i przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Porusza również zagadnienia spożywcze, porównując kawałki mięsa wykorzystywanego w sieciach Gourmet Burger Kitchen z zasadami stosowanymi w McDonalds. Wyjaśnia jakie patenty mają restauracje serwujące „świeże” jedzenie, które zostało przygotowane tysiące kilometrów z dala od miejsca konsumpcji.
  30 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Kraksa TV II

  25 MIN.
 • Anatomia głupoty 4

  Czy można przeskoczyć rozpędzony samochód? Jakim ryzykiem jest podnoszenie ciężarów i czy można przeżyć zabawy bronią? Internet jest pełen filmów dokumentujących wyczyny nieostrożnych śmiałków. Amatorskie eksperymenty! Szaleństwo czy nauka?! Kaskaderzy amatorzy!
  30 MIN.
 • Ostre cięcie 7

  Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów. Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego I Schmidta? Czy Wierzbicki & Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do proponowanych zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?
  50 MIN.
 • Express

  12 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  30 MIN.
 • Kossakowski. Być jak... 2

  Być jak Tomasz Niecik
  45 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 7

  45 MIN.
 • Królowe życia 3

  45 MIN.
 • Druga twarz

  Karolina Gilon w nowej roli! Od października poprowadzi program „Druga twarz”, w którym pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku: Malwiną Wędzikowską, Marcinem Tyszką i Łukaszem Urbańskim poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie? Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny.
  45 MIN.
 • Fachowcy

  45 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  60 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  30 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  30 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów