Program TV

wstecz
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak w 5 minut przyszykować się na randkę, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie obudzić śpiocha oraz jak zarobić na byciu ulicznym artystą.
  22 MIN.
 • TRWA

  SOS Ekipy w akcji

  Patrol policji dostaje wezwanie do restauracji, w której mężczyzna zostawił na kilka godzin 5-letnią córkę. Jego tajemnicze zniknięcie prowadzi policjantów do ujawnienia poważnego przestępstwa. Inny patrol zapobiega zbiorowemu zgwałceniu nastolatki i próbuje odkryć, dlaczego dziewczyna nie chce złożyć zawiadomienia przeciwko swoim oprawcom. Ratownicy medyczni upewniają się po raz kolejny, że żarty z numeru alarmowego 112 mogą kosztować czyjeś życie.
  57 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • DeFacto 2 - Flesz

  W odcinku: -Smak-jak go odczuwamy -Samochód elektryczny -Praca w stacji meterologicznej -Kulisy Teatru Wielkiego
  10 MIN.
 • Defacto 10

  W tym odcinku odwiedzimy królestwo największego lądowego drapieżnika prosto z archipelagu Svalbard, podpowiemy dlaczego nie warto zawsze osładzać sobie życie, oraz sprawdzimy jak gry komputerowe wpływają na ciała i umysły dzieci i dorosłych.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  Bogdan i jego druga żona Weronika wychowują 16-letnią córkę Bogdana - Malwinę. Bogdan nie zauważa, że czasami bywa nadopiekuńczy, przesadza i stara się nadmiernie kontrolować dorastającą dziewczynę. Właśnie przez to między ojcem a córką coraz częściej dochodzi do drobnych kłótni i awantur. Po jednej z nich Malwina wychodzi z domu, zostaje uprowadzona. Porywacze kontaktują się z Bogdanem żądając pieniędzy w zamian za uwolnienie jego córki. Zrozpaczeni rodzice postanawiają zapłacić, chcą żeby Malwina jak najszybciej wróciła do domu. Martwią się o życie córki. Bogdan zaczyna postępować zgodnie z instrukcjami porywaczy, przekazuje okup jednak Malwina nie zostaje uwolniona. Zdesperowani rodzice postanawiają skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Podejrzenia pada na chłopaka córki. Tymczasem porywacze w zamian za uwolnienie Malwiny żądają dodatkowych pieniędzy.
  59 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 4

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Nasi bohaterowie po raz kolejny użyją swojego ciętego jak brzytwa języka i skomentują „Chłopaków do wzięcia”. Wasi ulubieńcy w weekend postanowili wejść roztańczonym krokiem i piątkowy wieczór spędzili z „Tańcem z gwiazdami”. Dadzą się też poznać jako krytycy muzyczni i razem z jurorami „The voice of Poland” wybiorą swoich faworytów. Ogromne emocje wzbudzi serial „Zdrady”. Dowiemy się, jak Dominik i Krzysiek zareagowaliby na niewierność swoich kobiet. Będzie trochę przerażająco... Ale też zabawnie i wesoło.
  32 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Patrol przyjmuje zgłoszenie od przechodnia, który usłyszał krzyk dziecka dochodzący z domu na jednym z warszawskich osiedli. Policjanci odkrywają wstrząsającą tajemnicę pozornie normalnej rodziny… Inny patrol zajmuje się sprawą dziewczynki zabranej z ulicy przed nieznanego jej mężczyznę. Podejrzany pogrąża się, gdy zaczyna tłumaczyć policjantom, że dzieci często go odwiedzają… Duże wyzwanie staje przed ratownikami medycznymi i strażakami, którzy muszą uwolnić zaklinowaną w samochodzie po wypadku rodzącą kobietę.
  59 MIN.
 • Historie Wielkiej Wagi 4

  Walka ze zbędnymi kilogramami to trudne wyzwanie dla każdego. Nabiera zupełnie innego znaczenia, kiedy na szali pojawia się ludzkie życie. W tej serii programów towarzyszymy osobom o wadze ponad 270 kilogramów, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie i odzyskać normalne życie. W każdym z kolejnych odcinków poznamy wzruszającą historię jednej osoby, która zdecydowała poddać się niebezpiecznej operacji bariatrycznej i związanej z nią radykalnej zmianie diety. Każdy z bohaterów serii ma nadzieję, że uda mu się zrzucić dziesiątki kilogramów! Najpierw trzeba jednak pokonać nie tylko uzależnienie od jedzenia, ale też zwalczyć własną bezradność i bezsilność. Jak się szybko okaże, walka ze zbędnymi kilogramami to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny. To przede wszystkim bardzo trudny i skomplikowany proces psychiczny.
  60 MIN.
 • Wielkie wesela amerykańskich Romów 5

  Cygańska nastolatka Maquayla nie może się doczekać, aby w końcu założyć swoją wymarzoną suknię ślubną, ale gdy strój dociera na miejsce – okazuje się kompletną katastrofą. Matka 16-letniej Yazzie, próbuje ją zeswatać na imprezie urodzinowej. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy na urodzinach pojawia się jej ukochany Anthony…
  59 MIN.
 • Przyłapani na zdradzie

  Zdrada to jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć. O tym, jak bardzo boli, kiedy dowiadujemy się, że ukochana osoba jest nielojalna, nikomu nie trzeba powtarzać. Bohaterowie programu „Przyłapani na zdradzie” wypowiedzieli wojnę zdradom! Dlatego przeprowadzą śledztwa w każdej ważnej sprawie. Jak zachowują się mężczyźni, kiedy nie ma żon? Co robią w trakcie ich nieobecności? I jakie są pierwsze oznaki zdrady?
  61 MIN.
 • Królowe życia 6

  Z okazji karnawału, Dagmara przygotowała dla Edzi i Jacka coś specjalnego. Zaprosiła ich na bal przebierańców. Jak to zwykle bywa w ich przypadku, po drodze pojawi się wiele problemów i niespodziewanych zwrotów akcji. W ich świecie nawet klasyczna impreza musi zostać poprzedzona licznymi turbulencjami. Rafał i Gabriel postanowili zacząć spełniać swoje noworoczne postanowienie. Biorą się za siebie! Plan jest taki, że latem będą świecić na plaży kaloryferem na brzuchu. Czy im się uda? Nie wiadomo, ale nie można im odmówić zaangażowania. Monika uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Są jednak takie momenty, kiedy ma już serdecznie dość. Szczególnie, kiedy sama daje z siebie sto procent, a w zamian otrzymuje figę z makiem.
  45 MIN.
 • Uwaga!

  23 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  59 MIN.
 • Człowiek kontra jedzenie (2)

  Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
  28 MIN.
 • Defacto 7 - Flesz

  W odcinku odbędziemy podróż na daleką północ, aby odkryć sekrety wiecznej zmarzliny.
  14 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Ostre cięcie 9

  W tym odcinku „Ostrego cięcia” Andrzej i Tomasz jadą do salonu fryzjerskiego w Liniewie.
  39 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 10

  HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.
  63 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 3

  Jackowski Sylwester to 37-letni, korzystający z życia broker finansowy mieszkający w Warszawie. Dżentelmen prowadzi dobre i spokojne życie, które jest dla niego luksusem. Jeżeli ma ma ochotę na pizze to leci do Włoch. Idąc na zakupy pieniądze nie stanową żadnego kłopotu. Dżentelmen żyje według motto upadłeś powstań. W Politowie mieszka drugi bohater Piotr Maj. Pracuje w gospodarstwie i zajmuje się zwierzętami. Więcej życia przebywa oborze. To wesoły chłopak, który lubi zabawę, tańce i piłkę ręczną.
  55 MIN.
 • Królowe życia 4

  „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Po ostatnich przejściach Dagmara odczuwa potrzebę zmiany duchowej. Postanawia wyruszyć pieszo na pielgrzymkę do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Jej partner życiowy Jacek chce jej towarzyszyć. Jak się do tego przygotowują? Gabriel i Rafał z Głogowa realizują marzenie o otwarciu swojego Atelie w stolicy. Na tą okoliczność zapraszają swojego przyjaciela Oswalda Musielskiego, który proponuje wykonać utwór na otwarcie. Podczas ostatnich przygotowań dochodzi do stłuczenia 30 kieliszków do szampana. Czy to znak na szczęście? Królowa Życia Agnieszka uczy życia i bycia niezależną swoją córkę. W tym celu pomaga otworzyć jej gabinet kosmetyczny.
  46 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Piękne i odważne

  Iwona ma dosyć lenistwa dziewczyn. Na wsi takie podejście do pracy nie będzie tolerowane. Skoro nie zadziałała marchewka, może lepszy będzie kij? Ta z uczestniczek, która najwolniej wykona najbliższe zadanie, spędzi samotną noc w stodole. A warunki nie są sprzyjające - gorące letnie słońce, szybkie tempo i silna konkurencja. Nikt nie chce być ostatni. Okaże się, że Piękne i Odważne nie są już tak zgrane jak kiedyś. Po ostatniej "chwili szczerości" Izy, reszta uczestniczek nie jest już jej tak przychylna. Stanie się też coś, czego dziewczyny obawiały się od samego początku. Iwona zarządza grupowe zmywanie makijażu. Czy nasze Odważne bez kilku warstw podkładu i pudru będą się czuły równie Piękne? Komu pokazanie swojej prawdziwej twarzy sprawi największy problem? Odbędzie się też niespodziewana akcja ratunkowa. Jedna z sąsiadek w środku nocy poprosi o pomoc w złapaniu świni, która uciekła z chlewu. Na wsi, poza ciężką pracą, bardzo ceni się sąsiedzkie wsparcie. Czy wszystkie dziewczyny staną na wysokości zadania i mimo zmęczenia pomogą starszej pani?
  40 MIN.
 • Vlogbox. W necie

  „Vlogbox. W necie” to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy. Dlatego bohaterowie programu „Vlogbox. W necie”, wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. „Vlogbox. W necie” jest oparty na formule znanej z popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”.
  44 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Dawid Andres jeździ ciężarówkami po Stanach od 17 lat - zwykle pracuje latem, a zimą odpoczywa, ale tym razem da się przekonać Piotrowi na kurs o tej mniej sprzyjającej porze roku. Argumenty szefa to nowa ciężarówka do przetestowania oraz trasa na południe, gdzie temperatury są zdecydowanie wyższe. Po drodze do Atlanty kierowca zajrzy na imponujący rozmiarami tor wyścigowy Indianapolis Motor Speedway oraz do stolicy muzyki country - miasta Nashville.
  40 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  56 MIN.
 • Usterka 11

  Kraków to nie tylko piękna starówka i magiczny Kazimierz. To także takie niepozorne osiedla na obrzeżach. Właścicielka jednego takiego domu, ma ochotę na zmianę wyglądu kominka. W tym celu zakupiła płytki z mozaiki szklanej i klej. Dzięki temu nie tylko będzie fajnie wyglądać ale lepiej będzie można utrzymać czystość. Utrudnieniem dla fachowców może być ukrycie zaokrągleń części kominka. Panowie powinni zakończyć zlecenie w 4 godziny inkasując nie więcej jak 450 złotych.
  46 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Policjanci przyjeżdżają na wezwanie właścicielki sklepu, która widziała przez witrynę uliczną awanturę… Inny patrol prowadzi poszukiwania 8-letniej dziewczynki, która jak twierdzi jej matka, została porwana przez swojego ojca… W innej części miasta policjanci trafiają na ślad bandyty, który strzela z kuszy sportowej do mieszkańców jednego z blokowisk. Ujawnienie tożsamości sprawcy okazuje się szokujące nawet dla samych policjantów.
  46 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak przygotować kosmetyki z sosny, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie spalić kalorie... jedząc.
  24 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak otworzyć hipsterską farmę, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie zredukować stres.
  23 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak wykonać tani manicure z górnej półki, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko się opalić przy pomocy solarnego bikini.
  23 MIN.
 • Dzieciaki

  "PEREZ". Cz. 2 z 2 Perez, młody raper, który pisze teksty i komponuje do nich muzykę jest outsiderem niezrozumianym w domu, nieakceptowanym w szkole zarówno przez nauczycieli, jak i kolegów. Niestety kiedy ma szansę wygrać konkurs w fundacji Piotra Majora i nagrać kawałek z Abradabem, wycofuje się i oskarża organizatorów o oszustwo. Nikt nie wie, że za jego postawą stoi paniczna nieśmiałość przed występami publicznymi, z którą wrażliwy chłopak boryka się od dzieciństwa. Kiedy wymarzona dziewczyna wystawia go na pośmiewisko, a jej koledzy biją go do nieprzytomności, skompromitowany we własnych oczach chłopak, nie mając znikąd wsparcia i pomocy chce popełnić samobójstwo. Fisti – jedyny przyjaciel Pereza – zawiadamia o tym Piotra Majora, który próbuje ratować chłopaka.
  24 MIN.
 • Dzieciaki

  "DOMINIKA". Dominika to nastolatka, która wychowywała się w atmosferze bezwarunkowej miłości matki. Świat dziewczyny załamuje się, kiedy matka znajduje nowego partnera i zamierza za niego wyjść za mąż. Zdruzgotana tą wiadomością Dominika zaczyna robić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Kiedy zwierza się Paulinie, że partner matki ją molestuje, dziewczyny decydują się na prowokację, która ma ujawnić prawdę. Wkrótce informacja o molestowaniu dociera do wychowawców fundacji.
  47 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów