Program TV

wstecz
 • Usterka 12

  W pierwszym odcinku nowej serii fachowcy z Gdańska będą mieli za zadanie wymienić rurę odpływową na tarasie. Beata dostała polecenie od swojej mamy Joanny, aby przypilnować specjalistów podczas pracy. Nowa rura odpływowa ma być zamontowana wzdłuż tarasu, po którego ścianach pnie się bluszcz, Joanna zasadziła tam także swoje ukochane kwiaty. Fachowcy muszą tak zrealizować zlecenie, aby nie ucierpiała na tym żadna roślinka. Czy im się to uda? Z trudnym zadaniem zmierzy się duet, w którym każdy ma swój pomysł na montaż rury. Pojawi się także specjalista, który bardzo łatwo się rozprasza. Będzie też pan… ochroniarz, ale czy da radę zadbać o bezpieczeństwo roślinek Joasi?
  27 MIN.
 • Czysty Geniusz

  Walter i Taliakha postanawiają odkryć dlaczego młody mężczyzna nie może chodzić , pomimo braku urazów i schorzeń. Zoe jest zazdrosna o relację Jamesa i Niny.
  52 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 7 - Flesz

  Program łączący naukę z rozrywką, w którym widzowie mogą znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące ich od zawsze pytania, na które od lat także starają się odpowiedzieć naukowcy.
  15 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 7

  Dzieciobójczyni Alicja Makowska (18 lat), dziewczyna z tzw. „dobrego domu” zostaje oskarżona o zabójstwo swojej dopiero co narodzonej córeczki i spalenie jej ciała w piecu centralnego ogrzewania. Ojcem dziecka Alicji jest jej chłopak, 18-letni Miłosz Tralka. Rodzice nie akceptowali ich związku, a ciąża była wpadką. Alicja do tej okrutnej zbrodni przyznaje się, ale tylko częściowo. Twierdzi bowiem, że była w szoku poporodowym i dokładnie nie wiedziała, co robi. Wyjaśnia, że poród się rozpoczął, kiedy nikogo nie było w domu, a do Miłosza nie mogła się dodzwonić. Urodziła córkę i ją udusiła. Jej chłopak, dalej szaleńczo w niej zakochany, nie potrafi zrozumieć dlaczego Alicja udusiła ich dziecko i nie dała mu szansy, by się nimi zaopiekował.
  47 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem

  To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.
  31 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany

  Dawid Andres wraca do pracy po długiej podróży - pierwsze zlecenie po urlopie to trasa z bazy w Chicago do leżącego ponad dwa tysiące mil dalej Seattle w stanie Waszyngton. Po drodze na północno-zachodni kraniec Stanów Zjednoczonych polski kierowca amerykańskiego trucka zmierzy się z trudami manewrowania na wąskich skrzyżowaniach, zostanie prawdziwym "jeźdźcem burzy" i zobaczy Górę Rushmore - gigantyczny pomnik czterech prezydentów USA!
  43 MIN.
 • Poza kontrolą 2

  Druga odsłona serii, która gościła już w TTV. Prowadzącym jest Tom Waes, jedna z najpopularniejszych belgijskich osobowości telewizyjnych, człowiek, który niczego się nie boi. Żyjemy w globalnej wiosce i wydaje się, że każde miejsce na świecie zostało już odkryte dla przemysłu turystycznego. Wciąż jednak są miejsca, które nie są popularnymi kierunkami wyjazdów – bądź z uwagi na położenie geograficzne czy niebezpieczną sytuacje polityczną, bądź po prostu dlatego, że ich potencjał nie został jeszcze w pełni odkryty. W każdym odcinku Tom Waes odwiedzi jedno z tych niesamowitych, mało znanych miejsc - spotka się z jego mieszkańcami i spróbuje doświadczyć życia w miejscach, do których turyści nie trafiają zbyt często. W trzecim odcinku odwiedzimy Iran.
  63 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  W kolejnym odcinku uczestnicy programu szykują się na imprezę. Dziewczyny przygotowują układ taneczny dla Michała z okazji imienin. Krzysztof i Grzegorz chodzą po Weronie w poszukiwaniu prezentu dla solenizanta. Wieczorem długo trwają przygotowania do wyjścia. Wszyscy wybierają odpowiednie stroje, dziewczyny malują paznokcie. Wreszcie docierają do jednego w werońskich lokali. Ludzie z zespołem Downa szybko skracają dystans i są bezpośredni. Czy będą potrafili swobodnie bawić się ze zdrowymi ludźmi, którzy mówią w innym języku?
  24 MIN.
 • Kto to kupi? Extra.

  5 MIN.
 • TRWA

  Defacto 8 - Flesz

  Program łączący naukę z rozrywką, w którym widzowie mogą znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące ich od zawsze pytania, na które od lat także starają się odpowiedzieć naukowcy.
  15 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" Jan Pirowski opowie o stopach, krok po kroku, zabierze was na trasę najsłynniejszego wyścigu kolarskiego w kraju Tour de Pologne, podejrzy co się dzieje w polskich sypialniach by sprawdzić z jakimi problemami borykają się panowie, oraz na koniec pokaże jak wygląda świat oczami nastolatków. „DeFacto” to program popularnonaukowy, w którym przedstawiamy najciekawsze zjawiska i trendy technologiczne współczesnego świata. Inspirujące zagadnienia, eksperymenty, informacje i ciekawostki. Gospodarzem programu jest Jan Pirowski - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.
  27 MIN.
 • Usterka 12

  W pierwszym odcinku nowej serii fachowcy z Gdańska będą mieli za zadanie wymienić rurę odpływową na tarasie. Beata dostała polecenie od swojej mamy Joanny, aby przypilnować specjalistów podczas pracy. Nowa rura odpływowa ma być zamontowana wzdłuż tarasu, po którego ścianach pnie się bluszcz, Joanna zasadziła tam także swoje ukochane kwiaty. Fachowcy muszą tak zrealizować zlecenie, aby nie ucierpiała na tym żadna roślinka. Czy im się to uda? Z trudnym zadaniem zmierzy się duet, w którym każdy ma swój pomysł na montaż rury. Pojawi się także specjalista, który bardzo łatwo się rozprasza. Będzie też pan… ochroniarz, ale czy da radę zadbać o bezpieczeństwo roślinek Joasi?
  31 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy

  Kamil Roj "Milex" bloger modowy to oryginalny dżentelmen, na co dzień mieszkający w Londynie. Do Warszawy przyjeżdża odpocząć i spotkać się ze znajomymi. Do stolicy z Rzędkowa z woj. Łódzkiego na zamianę przyjedzie Daniel Prokop lat 28. Wieśniak jest kawalerem, który razem z siostrą prowadzi gospodarstwo rolne wujka. Jak wieś przyjmie ekstrawaganckiego dżentelmena, a jak wieśniak odnajdzie się w Warszawie?
  61 MIN.
 • Kto to kupi? Extra.

  2 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Jędrzejów to kolejna miejscowość, do której nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek wyruszają na misję ratunkową. Tam czeka na nich skromna i niepozorna Grażyna, która samodzielnie prowadzi swój salon w zacisznym miejscu. Niestety nieskutecznie, bo miejsce świeci pustkami. Właścicielka salonu będzie musiała sama znaleźć klientkę, na której zaprezentuje swój fryzjerski kunszt. Na pierwszy ogień pójdzie cięcie. Czy uda jej się zachwycić Andrzeja, który na temat strzyżenia wie wszystko? Kolejnym wyzwaniem będzie odzyskanie utraconej przez nią kiedyś klientki, która nie była zadowolona z wizyty. Tutaj pole do popisu będzie dla Tomka, przed którym nie da się ukryć niedociągnięć związanych z koloryzacją. Czy te dwa sprawdziany pozwolą znaleźć odpowiedzieć na pytanie: dlaczego w salonie brakuje klientów? Andrzej i Tomek uruchomią plan naprawczy, który poza profesjonalnym fryzjerskim szkoleniem, będzie też miał charakter wstrząsowo – terapeutyczny. Czy dawka emocji jaką poczuje Grażyna pozwoli jej otworzyć się na zmiany? Na koniec jak zawsze przyjdzie czas na ostatni, najważniejszy test. Zadaniem fryzjerki będzie stworzenie wyjątkowej fryzury w stylu BOHO dla wyjątkowego gościa. W tym odcinku pojawi się Maja Hyży!
  44 MIN.
 • Zamiana żon 3

  W Kościelisku, u podnóża Tatr, mieszkają Ola i Daniel oraz dwoje ich dzieci: 4-letni Krzyś i 2-letnia Ewa. Małżeństwo pracuje w usługach finansowych, ale codzienną pracę udaje im się pogodzić z realizowaniem pasji należących przede wszystkim do pana domu. Ten, jak na rodowitego górala przystało, kocha zdobywanie szczytów. Miłość tę odziedziczył po mamie Małgorzacie - zapalonej alpinistce. Podczas wspólnych wypraw zdobyli osiem szczytów Korony Ziemi - m.in. Mount Everest i Kilimandżaro. Hobby Daniela są tak samo liczne jak i ekstremalne - mężczyzna jest żołnierzem Obrony Terytorialnej, a także miłośnikiem broni, motocykli i paralotniarstwa. Ola w pełni akceptuje wyjątkowe zainteresowania męża, a sama realizuje się w roli opiekunki rodzinnego gniazda. Mimo tego, że oboje z Danielem są aktywni zawodowo, to Aleksandra dba o to, aby członkowie rodziny byli najedzeni, a dom posprzątany. Uważa, że póki dzieci są małe, jej najważniejszym zadaniem jest ich wychowanie, a na spełnianie swoich ambicji przyjdzie jeszcze czas. Drugą rodzinę tworzą mieszkający w Zabrzu Justyna i Hubert oraz 1,5-roczna Oliwia. Ona jest audytorem finansowy, a on grafikiem w biurze nieruchomości. Pan domu ma również drugi etat - od 15 lat pracuje jako tancerz erotyczny. Pokazy swoich umiejętności daje regularnie zarówno w klubach jak i na wieczorach panieńskich. Justyna nie jest zazdrosna o męża - uważa, że to zajęcie jak każde inne. Schlebia jej, że kobiety uważają jej partnera za atrakcyjnego. Aby stale podsycać płomień namiętności, małżeństwo dba o swój wygląd i wspólnie trenuje na siłowni. Choć oboje spełniają się jako rodzice, nie wyobrażają sobie życia bez czasu tylko dla siebie. Z tego względu chętnie korzystają ze wsparcia mamy Justyny, która codziennie pomaga im w prowadzeniu domu i opiece nad córką. Pozostałymi obowiązkami dzielą się po równo i wierzą, że takie partnerstwo to podstawa udanego związku. Czy żona alpinisty zaakceptuje pasję tancerza erotycznego? Jak przyzwyczajona do równego podziału domowych zadań Justyna odnajdzie się w domu, w którym należą one głównie do kobiety?
  57 MIN.
 • Kto to kupi? Extra.

  3 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Kto to kupi?

  Proste w użyciu, funkcjonalne przedmioty, innowacyjne rozwiązania codziennych problemów, zaskakujące gadżety to jest to czego szuka czworo inwestorów, gotowych wydać każde pieniądze na wyjątkowy produkt do swojego sklepu. Zasady są proste, a wielkie pieniądze na wyciągnięcie ręki. Uczestnicy programu „Kto to kupi?” mają tylko 90 sekund by przekonać do zakupu swojego przedmiotu stuosobową publiczność i inwestorów. Czy Natalia, Piotr i Rafał odnajdą w sobie żyłkę sprzedawcy? Jaką obiorą strategię? Jeżeli jesteście ciekawi kto kupi i kto sprzeda zapraszamy przed telewizory. Piotr przyjechał z okolic Kalisza i ma nietypowe zainteresowania – jego największe pasje to sokolnictwo i morsowanie. To właśnie spędzając czas w naturze wpadł na pomysł swojego produktu i twierdzi, że teraz zawsze ma go ze sobą. Tuż przed występem medytował by uspokoić nerwy a potem sprawił, że nasza scena zapłonęła. Czy była potrzebna interwencja straży pożarnej a publiczność zapaliła się do pomysłu kupna produktu Piotra? Natalia zamiast wzniecać pożary gasi je. Jej produkt ma ścisły związek z wodą i to tą w temperaturze 40 stopni. Jest mamą trójki małych dzieci i nikt tak dobrze jak ona nie wie, jak cenny jest czas, gdy masz obok płaczące i głodne dziecko. Produkt Natalii jej zdaniem to idealne rozwiązanie dla rodziców maluchów, bo oszczędza wodę, prąd i czas. Po prezentacji Rafała także woda lała się na scenie. Inwestorzy postanowili przetestować wodoodporność jego produktu, choć nie służy on do pływania a do sygnalizacji. Rafał przekonywał, że jego gadżet jest idealnie dopasowany do każdego, ale czy publiczność dala mu zielone światło? Przekonajcie się oglądając „Kto to kupi?”
  38 MIN.
 • Kanapowcy

  W kolejnym odcinku Kanapowcy staną w obliczu jednego z najcięższych wyzwań, z jakimi musieli się do tej pory mierzyć. Swoim czerwonym samochodzikiem dotrą do samego serca Bieszczad. Nie będzie to jednak dla nich chwila odpoczynku, rozkoszowania się pięknem przyrody ani rozmyślania o czasach, gdy na ich stołach gościły frytki i hamburgery. Pod dowództwem byłych żołnierzy sił specjalnych zmierzą się z nieprzewidywalną naturą, błotem, zimnem, ale przede wszystkim swoimi słabościami. To będzie moment oddzielenia mężczyzn od chłopców. Jak w niezwykle trudnych, górskich warunkach odnajdą się faceci, z których część nigdy porządnie się nie ubrudziła – nie licząc ketchupu? Dla jednego z Kanapowców spędzenie nocy w dzikiej głuszy okaże się wyzwaniem ponad miarę. Rafał, Mariusz, Daniel, Damian i Przemek powtórnie spotkają się też z Michelem Moran. Tym razem jednak nie będą gotowali dla siebie, ale dla gości specjalnych. Czy ich umiejętności kulinarne zmieniły się na tyle, by to wyzwanie ponownie nie skończyło się katastrofą?
  62 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 8

  Dagmara jest bardzo dumna z Conana, który naukę świetnie godzi ze swoimi pasjami i ma niezwykle ambitne plany. Właśnie teraz, na kilka miesięcy przed maturą i jego ważnymi wyborami, jest mu niezwykle potrzebna. Równie potrzebna jest Edzi, której obiecała wspólne kompletowanie wyprawki. Rafał i Gabriel muszą zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Odkąd są właścicielami kur, Jadzi i Fryderyka, stali się odpowiedzialni za żywe istoty. Wzięli sobie do serca nową rolę i starają się być jak najlepszymi opiekunami. Kasia lubi eksperymentować z medycyną estetyczną. Ostatnio zauważyła, że jej twarz wymaga pewnych poprawek. Umówiła się więc na konsultację ze specjalistą. Co jeszcze czeka bohaterów „Królowych Życia”? Szósty odcinek będzie pełen zabawnych zwrotów akcji.
  44 MIN.
 • Kto to kupi? Extra.

  6 MIN.
 • Królowe życia 3

  W siódmym odcinku „Królowych życia” Dagmara pozostanie na fali dobrej zabawy. Odwiedzi ją przyjaciel sprzed lat, w towarzystwie którego radosnym szaleństwom nie będzie końca. Gabriel i Rafał przygotowują się do wyczekiwanych wakacji we dwoje. Spodziewają się romantycznych doznań, snują marzenia o wspaniałych chwilach na plaży. Okaże się, że wybór stylizacji, wpisującej się w klimat Majorki, wcale nie jest taki prosty. Inga i Wioletta przeżyją stresujące chwile. Operacja plastyczna piersi, o której od dawna marzy Inga, zbliża się wielkimi krokami.
  48 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Defacto 8

  W ósmym odcinku DeFacto na wszystkich fanów piłki nożnej czeka nie lada gratka, pokażemy bowiem, jak trenują profesjonalni piłkarze. Odkryjemy też do czego, oprócz poprawiania urody, może służyć botoks i jakie niezwykłe hobby mają polscy księża. A na koniec sprawdzimy jakie nietypowe pupile może hodować w domu.
  28 MIN.
 • Defacto 10

  W odcinku zobaczymy, jakie skarby kryją się wewnątrz ziemi i ile są warte, rozprawimy się z mitami na temat pewnego popularnego sportu, a na koniec wyjaśnimy, czym właściwie jest tajemniczo brzmiąca kinetoza.
  29 MIN.
 • Orzeł czy Reszka

  Program "Orzeł czy Reszka" ze znanymi bohaterami z m.in. "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowe Życia"! Formuła programu jest prosta. Agnieszka i Artur Kotońscy i Iza Macudzińska z Patykiem Borowiakiem wyruszają w turystyczną podróż do Paryża, ale o tym, jak ją spędzą, zadecyduje przeznaczenie. Wystarczy rzut monetą, aby przekonać się komu będzie sprzyjał los. Wygrani, otrzymają złotą kartą z nieograniczoną sumą pieniędzy, za którą będą mogli podróżować pławiąc się w luksusach. Przegrani, otrzymają tylko 100 dolarów na dwa dni, przez co staną do rywalizacji. Czy poznają uroki życia, czy życie da im w kość. Jedno jest pewne, dowiedzą się na co naprawdę ich stać.
  65 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  Przemek Kossakowski i jego sześcioro przyjaciół z zespołem Downa wjeżdżają do Lombardii. Podróżują już wiele dni i nadszedł czas na porządki w busie. Grupą zarządza Ola. Uczestnicy wyprawy podeszli do tematu sprzątania samochodu z wielkim zaangażowaniem. Wizyta na myjni przeradza się w nie lada zabawę. Czystym busem podróżnicy przyjeżdżają nad jezioro Iseo, jednak zanim zaczną korzystać ze słonecznego dnia, Dominika prosi Przemka o prywatną rozmowę.
  28 MIN.
 • Królowe życia 8

  Dagmara jest bardzo dumna z Conana, który naukę świetnie godzi ze swoimi pasjami i ma niezwykle ambitne plany. Właśnie teraz, na kilka miesięcy przed maturą i jego ważnymi wyborami, jest mu niezwykle potrzebna. Równie potrzebna jest Edzi, której obiecała wspólne kompletowanie wyprawki. Rafał i Gabriel muszą zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Odkąd są właścicielami kur, Jadzi i Fryderyka, stali się odpowiedzialni za żywe istoty. Wzięli sobie do serca nową rolę i starają się być jak najlepszymi opiekunami. Kasia lubi eksperymentować z medycyną estetyczną. Ostatnio zauważyła, że jej twarz wymaga pewnych poprawek. Umówiła się więc na konsultację ze specjalistą. Co jeszcze czeka bohaterów „Królowych Życia”? Szósty odcinek będzie pełen zabawnych zwrotów akcji.
  46 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 8

  67 MIN.
 • Kto to kupi? Extra.

  4 MIN.
 • Przepustka

  "Przepustka" pokazuje ludzi skazanych za okrutne zbrodnie, dla których karą jest nie tylko więzienie, ale również zapomnienie i wykluczenie ze społeczności. Towarzyszymy im podczas trzydziestu godzin PRZEPUSTKI. To co jest normą dla wolnego człowieka, staje się ekstremalnie trudne dla więźnia. Czy zdołają sobie poradzić z rzeczywistością po wieloletnich wyrokach? Czy mają do kogo wracać? Na „Przepustkę” więźniów zabiera Monika Góralewska - wielokrotnie nagradzana dziennikarka i reżyserka filmów dokumentalnych.
  28 MIN.
 • Poza kontrolą 2

  Druga odsłona serii, która gościła już w TTV. Prowadzącym jest Tom Waes, jedna z najpopularniejszych belgijskich osobowości telewizyjnych, człowiek, który niczego się nie boi. Żyjemy w globalnej wiosce i wydaje się, że każde miejsce na świecie zostało już odkryte dla przemysłu turystycznego. Wciąż jednak są miejsca, które nie są popularnymi kierunkami wyjazdów – bądź z uwagi na położenie geograficzne czy niebezpieczną sytuacje polityczną, bądź po prostu dlatego, że ich potencjał nie został jeszcze w pełni odkryty. W każdym odcinku Tom Waes odwiedzi jedno z tych niesamowitych, mało znanych miejsc - spotka się z jego mieszkańcami i spróbuje doświadczyć życia w miejscach, do których turyści nie trafiają zbyt często. W drugim odcinku odwiedzimy Kolumbię.
  56 MIN.
 • Handlarze. Na zlecenie

  Paweł to ekspert w temacie mebli i gadżetów z PRL. Tym razem los się do niego uśmiechnie. Zleceniem odcinka będzie wystrój restauracji w stylu z jego ulubionej epoki.Czy zadanie rzeczywiście okaże się łatwe? Do rywalizacji staną również inne dobrze przygotowane zespoły. W tym Patrycja i Renata - para zdeterminowanych na walkę o każdą złotówkę dziewczyn z Lublina. O sprzedaż przedmiotów i nagrodę 3000 zł walczyć będą także Piotr Sosnowski i jego Ojciec - Wacław. Czy w pocie czoła przygotowywana huśtawka zapewni im spory zastrzyk gotówki? Paweł jest pewny swojego zwycięstwa, ale czy Damian który jest z nim w zespole, poradzi sobie z zupełnie obcym dla siebie tematem? Tym razem nerwy Pawła będą wystawione na prawdziwą próbę.
  44 MIN.
 • Betlejewski. Prowokacje 2

  Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera!
  23 MIN.
 • Nie do wiary 2

  Czy współczesna technologia i najnowsze odkrycia naukowe pomogą nam zrozumieć fenomen cudownych uzdrowień? Być może wkrótce dowiemy się, czy istnieje możliwość czytania w myślach oraz kto stoi za eksperymentami prowadzonymi na ludziach. Zajrzymy pod podszewkę oficjalnej historii i spróbujemy rozwiązać sekret Krzysztofa Kolumba, dowiedzieć się gdzie spoczywają skarby zgromadzone przez marszałka Śmigłego-Rydza, a także rozwikłać zagadkę tajemniczego jasnowidza w sutannie. Wgłębimy się w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej wyobraźni podążając śladem współczesnych kanibali, wilkołaków i osób kontaktujących się ze zmarłymi. Staniemy twarzą w twarz z największymi lękami dręczącymi człowieka w relacjach o domu grozy i przebudzeniu po śmierci.
  22 MIN.
 • Nie do wiary 2

  Ziębice na Dolnym Śląsku, 1973 rok. Do domu przy ulicy Stawowej wprowadza się nowa lokatorka. Z przerażeniem odkrywa, że jej nowe mieszkanie skrywa potworną tajemnicę. W tym samym domu przed II wojną światową żył Karl Denke, szanowany obywatel Ziębic i psychopatyczny morderca w jednym. W ciągu kilkunastu lat zamordował ponad trzydzieści osób. Ich ciała gotował oraz częściowo zjadał. Ze skóry wytwarzał paski i torebki. Pokażemy mroczną historię domu przy ulicy Stawowej w Ziębicach. W dwudziestym pierwszym wieku także zdarzają się przypadki ludożerstwa. Dokumentaliści "Nie do wiary" zbadają przypadki tych makabrycznych morderstw i spróbują wyjaśnić dlaczego budzi się u sprawców krwiożerczy instynkt. Psychiatrzy i antropologowie przedstawią wstrząsające dowody na to, że kanibalizm był, jest i jeszcze długo będzie dewiacyjnym, ale jednak nieodłącznym elementem człowieczeństwa…
  23 MIN.
 • Kossakowski. Nieoczywiste

  Przemek Kossakowski odnalazł miejsca, które polubi każdy. W Berlinie, na Majorce, w okolicach Barcelony „odwiedzi” w pewnym sensie obowiązkowe dla każdego z nas punkty, w których w nieoczywisty sposób można zaspokoić oczywiste potrzeby każdego. Czy Przemek podoła kanapce o wadze 3 kg? Czy skusi się na nocleg pod gwiazdami ... w bąblu? Jak się zabawi na największej imprezie w pianie? W kolejnym odcinku „Kossakowski. Nieoczywiste” Przemek sprawdzi, gdzie warto jechać po wrażenia!
  21 MIN.
 • Kossakowski. Nieoczywiste

  Przemek zmierzy się z kultowymi miejscami. W Paryżu zawita do ogromnie popularnej restauracji, w której serwowane jest słynne fondue, zaś wino podaje się w dość nieoczywisty sposób. Ale czy to faktycznie warte jest tego splendoru? Przemek wyznający teorię prawdziwego mężczyzny, opartą między innymi na posiadaniu przezeń tatuażu, zamierza udać się do mistrza tatuażu, zwanego przez znawców Szamanem, który w sposób kultowy i rytualny owe tatuaże wykonuje. Przemek zobaczywszy w jaki sposób pracuje mistrz, toczy wewnętrzną walkę.... Jaki będzie tego rezultat? Chwila relaksu na Majorce, w miejscu o przewrotnej nazwie Dziki Zachód mogła się skończyć poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Myli się ten, kto myśli, że to kowbojski rezerwat w środku Europy! Czy godne swej sławy zrobi na Przemku wrażenie?
  46 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów