Program TV

wstecz
 • Pijana Brytania

  Nowemu pokoleniu Brytyjczyków daleko do eleganckiej arystokracji. Bohaterowie „Pijanej Brytanii” nigdy nie kończą na jednym drinku. Poznajcie wolontariuszy, którzy podnoszą ich z chodników, czasem opatrują rany, a na koniec odprowadzają do domów. Są na posterunku 24 godziny na dobę. Zawsze spokojni, nie tracą panowania nad sobą nawet w sytuacjach ekstremalnych. Pomagają ludziom, dla których impreza jest jednoznaczna z litrami wypitego alkoholu, a czasem narkotykami. To sanitariusze, którzy z własnej woli pomagają „Pijanej Brytanii”.
  60 MIN.
 • Usterka 2

  Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Tym razem testujemy fachowców na Śląsku. Czy specjaliści oderwani od rolady i modrej kapusty będą chętnie służyć pomocą swoim nie zawsze rozgarniętym klientom? Czy ich naprawy będą fachowe i skuteczne? Kilkanaście ukrytych kamer będzie śledzić każdy ruch specjalistów. Będziemy patrzeć na ręce śląskim elektrykom i hydraulikom. Sprawdzimy, jak uszczelniają przecieki, dokręcają grzejniki i naprawiają bojlery. Zobaczymy też, jakie niespodzianki kryją się w ofertach: „malowanie, tapetowanie, niedrogo i od ręki”. Na warsztat weźmiemy mechaników, stolarzy i specjalistów „od wszystkiego”. Na końcu będzie na nas czekał rachunek. Ile dzisiaj kosztuje naprawa i czy nadal opłaca się bardziej od wymiany sprzętu na nowy? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci, którzy profesjonalnie i rzetelnie oceniać będą starania i efekty pracy zatrudnionych specjalistów. Jaką ocenę im wystawią i czy klienci będą zadowoleni? Zapraszamy na kolejne, pełne awarii i fuszerek odcinki „Usterki”.
  29 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  19 MIN.
 • Blisko ludzi

  Reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez dziennikarzy z całej Polski. Niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi. Pomoc, interwencje i wciągające dyskusje w studiu. Poruszające tematy, zawsze „Blisko ludzi”. "Blisko ludzi" to interwencyjny magazyn reporterski. Prezentuje najciekawsze reportaże o tematyce społecznej. Człowiek kontra instytucja. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje i analizuje poruszane problemy, próbując znaleźć ich rozwiązanie. Reporterzy doprowadzają sprawy do końca, nigdy nie pozostawiają bohaterów samych sobie.
  28 MIN.
 • Mój tata wymiata

  To opowieść o czterech mężczyznach, którzy niegdyś jako studenci marzyli o szybkich kobietach i szybkich samochodach, a dziś marzą o tym, by móc w spokoju skorzystać z toalety . To ojcowie na służbie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Obserwujemy jak sobie radzą z wymaganiami codziennego życia starając się pogodzić wyzwania stawiane przez społeczeństwo wobec współczesnego człowieka z rolą nowoczesnego ojca. Każdy z bohaterów podchodzi inaczej do swojego ojcostwa. Poznajemy Nathana – nowicjusza, lecz nadgorliwego wobec swojego syna ojca. Ricka – ojca weterana czwórki dzieci, który niczym McGyver , na wszystko znajdzie sposób. Seana – starającego odnaleźć się w roli ojczyma i Stona – samotnego ojca trójki dzieci .
  29 MIN.
 • Mój tata wymiata

  To opowieść o czterech mężczyznach, którzy niegdyś jako studenci marzyli o szybkich kobietach i szybkich samochodach, a dziś marzą o tym, by móc w spokoju skorzystać z toalety . To ojcowie na służbie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Obserwujemy jak sobie radzą z wymaganiami codziennego życia starając się pogodzić wyzwania stawiane przez społeczeństwo wobec współczesnego człowieka z rolą nowoczesnego ojca. Każdy z bohaterów podchodzi inaczej do swojego ojcostwa. Poznajemy Nathana – nowicjusza, lecz nadgorliwego wobec swojego syna ojca. Ricka – ojca weterana czwórki dzieci, który niczym McGyver , na wszystko znajdzie sposób. Seana – starającego odnaleźć się w roli ojczyma i Stona – samotnego ojca trójki dzieci .
  30 MIN.
 • Tajemnice otyłości

  "Zgubne zdrowe nawyki". Ronnie i Stuart nie mogą znaleźć odpowiedzi, dlaczego cały czas tyją. Para dużo gotuje, zdrowo się odżywia. Ronnie pilnuje, by w posiłkach były warzywa. Stuart dużo się rusza, codziennie rano biega po okolicy. Jednak oboje mają nadprogramowe kilogramy. Przez nadwagą ich relacja wisi na włosku, niezadowolona ze swojego ciała Ronnie oddala się od partnera. Kolejne kilogramy mogą spowodować, że dziewczyna w przyszłości nie będzie mogła mieć dzieci. Anna Richardson wyrusza na pomoc parze. Pierwsze obserwacje nie dają żadnych odpowiedzi. Ronnie i Stuart odżywiają się dość zdrowo i przemyślanie. Jednak z czasem okazuje się, że problem może tkwić nie w jakości jedzenia, tylko w jego ilości. Czy jedzenie zdrowych, pełnowartościowych produktów może być powodem otyłości?
  61 MIN.
 • Sekretne operacje

  "Sekretne pasje chirurgów". Chirurg plastyczny dr Artur Worseg jest wyjątkowo zapracowanym człowiekiem. Cierpi na tym jego życie intymne. Związek z matką jego syna rozpadł się, bo kobieta nie była w stanie znieść jego poświęcenia dla pracy. Mimo niepowodzeń dr Worseg próbuje szczęścia w nowym związku. Jego wybranką jest 28-lenia Sandra. Jednak i jej już zaczyna doskwierać pracoholizm Artura. Małżeństwo Sisi i Jörg Knabl prowadzą wspólną praktykę. Dobrze wiedzą, że po ciężkim dniu pracy trzeba oddać się swoim pasjom. W przypadku doktora Knabla, pasja ma wiele wspólnego z pracą. Jego zamiłowanie do pięknego kobiecego ciała idzie w parze ze sztuką. W alterier doktora, nagie modelki smarują ciała farbą. Z ich odbitych na płótnie ciał powstaną niezwykłe dzieła. Gdy mąż zagłębia się w twórczości, Sisi Knabl oddaje się w ręce prywatnego trenera fitness. Ćwiczenia z młodym Brazylijczykiem są jej codzienną odskocznią od stresujących operacji. Do doktora Wosega zgłasza się 45-letnia Beate. Jej problemem jest nieudana operacja liposukcji brzucha. Skóra pomarszczyła się i brzydko zwisa. Dr Worseg nie jest pewien, czy uda się do końca naprawić szkody.
  60 MIN.
 • Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya 5

  Jesteś właścicielem restauracji w tarapatach. Wierzyciele zgłaszają się często - ale goście nie. W kuchni masz humorzastego kucharza, kelnerzy są leniwi, zaś ewentualni goście niezadowoleni. Marzysz o reanimacji swojego biznesu? Pora wezwać restauracyjne pogotowie ratunkowe: jedynego w swoim rodzaju Gordona Ramsaya! W każdym z odcinków Kuchennych koszmarów inna restauracja przechodzi "kurację Ramsaya". Każda ma tylko dwa tygodnie, by odmienić swój los - nie ma więc czasu na wymianę grzeczności. Gordon bezlitośnie mówi prawdę w oczy zdenerwowanym, często wykończonym właścicielom czy kierownikom restauracji. W kolejnych odcinkach Koszmarów kolejne restauracje zdają się na pomoc Gordona Ramsaya. Jeśli w ciągu dwóch tygodni ma on odmienić to, co zaniedbywano przez lata, nie ma czasu na konwenanse. Nie ma "zmiłuj". Wymęczeni, udręczeni właściciele i kierownicy restauracji dowiadują się, co mają zrobić, jeśli ich przedsięwzięcie ma odnieść sukces. Jeśli serwujący wina kelner sobie nie radzi, wyleci szybciej, niż zdąży powiedzieć "chardonnay". Jeśli główny kucharz nie spełnia oczekiwań Gordona, wyskoczy z kuchni jak oparzony. Kuchenne koszmary to niezwykłe połączenie praktycznych wskazówek i wciągającej rozrywki. Program pozwala zajrzeć za kulisy biznesu gastronomicznego, a jego dobrze określony format pozwala widzom zrozumieć, jak powinno się prowadzić odnoszącą sukcesy knajpkę. Ekscytujący, wzruszający, zaskakujący i napawający natchnieniem program mówi o mitach, wiążących się z ambicjami zawodowymi i osobistymi, o sukcesie i motywacji i pokazuje, że nawet najgorsza sytuacja może się odmienić, jeśli włożyć w to dość wyobraźni i ciężkiej pracy.
  57 MIN.
 • Życie w przepychu

  Królewskie receptury piękna, czyli jak wydać fortunę na urodę? Serial dokumentalny ukazujący życie najbogatszych Ukraińców i Rosjan. Przyjęcia weselne organizowane w wykwintnych pałacach, kupno sukni za dziesiątki tysięcy euro, wykwintny manicure dla domowych pupili to tylko nieliczne zachcianki bogaczy. Zobacz jak wygląda „Życie w przepychu”.
  63 MIN.
 • Wojny magazynowe 3

  "Ekskluzywny magazyn". Szykują się kolejne możliwości łatwego zarobku! Magazyny otwierają swe wrota i zapraszają kupców na mały rekonesans? Tylko czy będzie on opłacalny? Pierwszy magazyn prezentuje się bardzo ciekawie. Od razu można zauważyć przedmioty pochodzące z markowych sklepów, a także meble w bardzo dobrym stanie. Na taką właśnie okazję czekał Jarrod. Jednak czy ta aukcja nie pogorszy jego stosunków z Brandi? Dowiecie się tego oglądając „Wojny magazynowe”!
  28 MIN.
 • Wojny magazynowe 4

  Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. To prawdziwe „Wojny magazynowe”. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Trzeba się jednak do nich solidnie przygotować. Barry, Dave, Darell, Dan i Laura oraz Jarrod i Brandi to spece od tej roboty. Wszyscy mają nadzieję, że na jednej udanej transakcji zarobią fortunę. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Komu tym razem uda się ubić niezły interes?
  30 MIN.
 • Wojny magazynowe Teksas

  Nowy stan. Nowi bohaterowie. Ryzyko to samo, a może i większe. Kolejne „Wojny magazynowe”. Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Komu tym razem uda się ubić niezły interes? Tym razem zobaczymy jak to się robi w Texasie.
  28 MIN.
 • Wojny magazynowe Teksas

  Nowy stan. Nowi bohaterowie. Ryzyko to samo, a może i większe. Kolejne „Wojny magazynowe”. Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Komu tym razem uda się ubić niezły interes? Tym razem zobaczymy jak to się robi w Texasie.
  28 MIN.
 • Wielkie przeprowadzki 2

  "W poszukiwaniu prywatności". Nancy i Michael Kraynick mieszkają z córką w drewnianym domu na wzgórzu Hailey. Zmęczeni brakiem przestrzeni i ograniczeniem prywatności, spowodowanym brakiem drzwi, postanawiają dostawić obok dotychczasowego domu drugi, podobny budynek. Drewniany kolos waży prawie 45 ton. Ekipa przeprowadzkowa ma problem z podniesieniem go choćby na centymetr od ziemi. Oderwanie od gruntu utrudniają dodatkowo zabezpieczenia przeciw klęskom żywiołowym, zainstalowane przez poprzedniego właściciela. Zespół musi mierzyć siły na zamiary, pośpiech może spowodować katastrofę.
  29 MIN.
 • Wielkie przeprowadzki 2

  "300 kilometrowa podróż". Byron i Becky już 2 miesiące mieszkają u rodziców kobiety. Swoje wspólne rzeczy trzymają w vanie na parkingu przed domem. Lada moment na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary. Uznali, że już czas na własne lokum. Wybrali długi, dwupiętrowy dom. Zamierzają go postawić na rodzinnej działce. Budynek przez swoje wymiary wymaga stosownych zabezpieczeń przy przenosinach. Ekipa przeprowadzkowa pracuje jeszcze po zapadnięciu zmroku. Praca w tych warunkach jest wyjątkowo niebezpieczna. Dom czeka 300-kilometrowa podróż, więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.
  28 MIN.
 • Licytuj i niszcz

  "W ogniu walki". Tym razem w “Licytuj i niszcz” pod walec trafia budynek administracyjny Uniwersytetu New Hempshire. Ekipa Danley Demolition, w walce o zlecenie rozbiórki, mierzy się z kilkoma innymi zainteresowanymi firmami. Wygra ten, kto zaproponuje najniższą cenę. Podczas przeszukiwań budynku dochodzi do starć. Czy ekipa zdoła o własnych siłach opuścić dom, zanim na plac rozbiórki wjedzie ciężki sprzęt? Operator koparki Kip wkracza do akcji i sieje ogólne spustoszenie. Istnieje zagrożenie zniszczenia zaparkowanych w okolicy aut.
  31 MIN.
 • Licytuj i niszcz

  "Posterunek policji". Administratorzy starego budynku komisariatu policji postawili twarde warunki. Każda z ekip rozbiórkowych po ocenie nieruchomości może złożyć swoją ofertę. Tu nie ma czasu na licytację. Ekipa Danley Demolition ma jedną szansę, by zaproponować odpowiednią ceną. W trakcie obchodu bracia zauważają kłopoty. W budynku mieszkają roje os. Ich obecność mocno utrudnia przeszukiwanie domu, zaniepokojone mogą wpaść w szał. Drugim utrudnieniem jest lokalizacja posterunku. Rozbiórka ma mieć miejsce przy ruchliwej drodze. Mimo minusów przedstawiają ofertę. Czy wyjdą na swoje? Zobaczcie w “Licytuj i niszcz”.
  29 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  16 MIN.
 • Pogoda

  6 MIN.
 • Kartoteka 5

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  68 MIN.
 • Włoska robota

  "Dziwne przedmioty". Klienci „Braci Santini” często zapominają wspomnieć, że do przeniesienia będą ciężkie, nietypowe przedmioty. Rzadko jednak takim przedmiotem okazuje się być kilkusetkilogramowy wypchany wieprz. To jednak nie koniec nietypowych zleceń. Firma staje przed zadaniem przewiezienia do magazynów dekoracji po paradzie imigrantów z Puerto Rico. Na widok kilkumetrowej mobilnej platformy, George aż zaniemówił z wrażenia. Jest wściekły na syna za przyjęcie tego zlecenia. Czy panowie z „Włoskiej roboty” poradzą sobie z tym zadaniem?
  28 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  16 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Ola w trasie 3

  O czym najchętniej rozmawiają kierowcy przez CB radio zwłaszcza z kobietami za kółkiem? Te oraz inne sekrety „ludzi drogi” bezpardonowo i z odwagą ujawni Ola Kutz w kolejnym sezonie programu „Ola w trasie”. Znów ostro ruszy w Polskę, by pokazać prawdę o spotykanych ludziach i miejscach.Uwaga Fani programu! Kiedy usłyszycie w eterze: „Sprawdzam radio, jak mnie słychać?” bądźcie pewni, że Ola wróciła i jak zwykle będzie zaskakująco. Kolejne miejsca, ludzie i smaki w programie „Ola w trasie” na antenie TTV. Czym zaskoczy Aleksandra Kutz w kolejnym sezonie? Jesteśmy przekonani, że absolutnie wszystkim!
  36 MIN.
 • Słoneczne rezydencje

  W Słonecznych Rezydencjach zwiedzamy najbardziej spektakularne i oszałamiające posiadłości wzniesione na plażach całego świata. Te domy odbiegają daleko od standardów typowych „zamków na piasku” z dzikimi zwierzętami i bezkresnym basenem. Zatem warto odkurzyć swój paszport, rozłożyć mapę i pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Ruszamy do pałacu w Malibu, kapiącego złotem hiszpańskiego domu, czy afrykańskiego zamku na Karaibach, w którym jest dosłownie wszystko. To podróż przez domy, które mają dawać doskonałe samopoczucie i pełen relaks.
  62 MIN.
 • Express

  Maksimum informacji i minimum polityki w krótkim czasie, czyli „Express” w TTV. Program informacyjny, który wyróżnia różnorodność i dynamika. Małgorzata Prokopiuk oraz Jakub Porada podsumowują najważniejsze i najciekawsze informacje z kraju i z zagranicy. Zawsze na bieżąco, trzymają rękę na pulsie i pokazują, co przyniósł dzień.
  13 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • 4 wesela

  Jeśli planowanie ślubu jest według Ciebie stresujące, to dodaj do tego jeszcze element rywalizacji. Co z tego wyniknie? Zobacz w TTV! Wreszcie na naszej antenie program, od którego uzależnieni są już widzowie na całym świecie. Rywalizacje par o to, kto urządzi najlepsze wesele. Stawka jest wysoka – najlepsi wygrywają wymarzoną podróż poślubną. Czy nie zapomną o co tak naprawdę chodzi w tym pięknym dniu?
  58 MIN.
 • Wojny magazynowe 4

  Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. To prawdziwe „Wojny magazynowe”. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Trzeba się jednak do nich solidnie przygotować. Barry, Dave, Darell, Dan i Laura oraz Jarrod i Brandi to spece od tej roboty. Wszyscy mają nadzieję, że na jednej udanej transakcji zarobią fortunę. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Komu tym razem uda się ubić niezły interes?
  29 MIN.
 • Wojny magazynowe 4

  Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. To prawdziwe „Wojny magazynowe”. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Trzeba się jednak do nich solidnie przygotować. Barry, Dave, Darell, Dan i Laura oraz Jarrod i Brandi to spece od tej roboty. Wszyscy mają nadzieję, że na jednej udanej transakcji zarobią fortunę. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Komu tym razem uda się ubić niezły interes?
  26 MIN.
 • Usterka 2

  Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Tym razem testujemy fachowców na Śląsku. Czy specjaliści oderwani od rolady i modrej kapusty będą chętnie służyć pomocą swoim nie zawsze rozgarniętym klientom? Czy ich naprawy będą fachowe i skuteczne? Kilkanaście ukrytych kamer będzie śledzić każdy ruch specjalistów. Będziemy patrzeć na ręce śląskim elektrykom i hydraulikom. Sprawdzimy, jak uszczelniają przecieki, dokręcają grzejniki i naprawiają bojlery. Zobaczymy też, jakie niespodzianki kryją się w ofertach: „malowanie, tapetowanie, niedrogo i od ręki”. Na warsztat weźmiemy mechaników, stolarzy i specjalistów „od wszystkiego”. Na końcu będzie na nas czekał rachunek. Ile dzisiaj kosztuje naprawa i czy nadal opłaca się bardziej od wymiany sprzętu na nowy? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci, którzy profesjonalnie i rzetelnie oceniać będą starania i efekty pracy zatrudnionych specjalistów. Jaką ocenę im wystawią i czy klienci będą zadowoleni? Zapraszamy na kolejne, pełne awarii i fuszerek odcinki „Usterki”.
  32 MIN.
 • Usterka 2

  Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Tym razem testujemy fachowców na Śląsku. Czy specjaliści oderwani od rolady i modrej kapusty będą chętnie służyć pomocą swoim nie zawsze rozgarniętym klientom? Czy ich naprawy będą fachowe i skuteczne? Kilkanaście ukrytych kamer będzie śledzić każdy ruch specjalistów. Będziemy patrzeć na ręce śląskim elektrykom i hydraulikom. Sprawdzimy, jak uszczelniają przecieki, dokręcają grzejniki i naprawiają bojlery. Zobaczymy też, jakie niespodzianki kryją się w ofertach: „malowanie, tapetowanie, niedrogo i od ręki”. Na warsztat weźmiemy mechaników, stolarzy i specjalistów „od wszystkiego”. Na końcu będzie na nas czekał rachunek. Ile dzisiaj kosztuje naprawa i czy nadal opłaca się bardziej od wymiany sprzętu na nowy? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci, którzy profesjonalnie i rzetelnie oceniać będą starania i efekty pracy zatrudnionych specjalistów. Jaką ocenę im wystawią i czy klienci będą zadowoleni? Zapraszamy na kolejne, pełne awarii i fuszerek odcinki „Usterki”.
  30 MIN.
 • Piekielne jeziora

  Przez ponad 150 lat Wielkie Jeziora służyły jako jeden z najbardziej uczęszczanych wodnych szklaków handlowych i transportowych w Ameryce. Szlaków, które łączą porty wschodniego wybrzeża z sercem Ameryki. Te śródlądowe morza kryją w sobie więcej wraków niż Trójkąt Bermudzki. Seria przedstawia pracowników małej amerykańskiej niezależnej firmy holowniczej - Calumet River Fleeting, zmagających się z wyzwaniami jakie niesie za sobą transport towarów po niebezpiecznych wodach Wielkich Jezior. Ich praca to ciągła walka się ze zdradzieckimi żywiołami . Ich zadanie to przewóz zazwyczaj ciężkich surowców olbrzymimi barkami kierowanymi przez holowniki. Bez nich przemysł ciężki i budownictwo nie może istnieć. Bez nich Ameryka by nie istniała. Ciąży na nich wielka odpowiedzialność i wielkie ryzyko na granicy życia. To opowieść o sztormach, pękającym lodzie i silnych mężczyznach o niezłomnych charakterach.
  56 MIN.
 • Dzienniki Showgirls

  Seria Dzienniki Showgirls przedstawia kulisy castingu do striptizu, w którym prezentują swoje wdzięki tancerki GO-GO z Rosji. Kandydatki obnażają się pod każdym względem, pokazując na co je stać. Ta walka jest nierówna, a wybrane zostaną tylko najlepsze. Bohaterki pokazują nam dwa światy - ten kipiący erotyką świat nocnych klubów, który skrajnie się różni od ich codziennego życia.
  28 MIN.
 • TRWA

  Druga Twarz

  Nauczyć się kompletnie nowego zawodu przez zaledwie cztery tygodnie. Przystąpić do egzaminu razem z profesjonalistami w danym fachu. Być równie dobrym jak zawodowcy i nie dać rozpoznać się oceniającej komisji. Czy można pomyślnie przejść taką próbę? Każdy odcinek programu to historia innego bohatera. W ciągu miesiąca uczy się on zupełnie nowej profesji pod okiem specjalistów w danej dziedzinie. Na okres nauki zamienia swoje dotychczasowe środowisko na wspólne mieszkanie ze swoimi nauczycielami. Dzień po dniu zdobywa praktyczną wiedzę i zgłębia tajniki nowego zawodu. Aby w pełni naśladować profesjonalistów czasem również musi zmienić wygląd, zachowanie, nauczyć się fachowego słownictwa. Zapomnieć o swoich dotychczasowych przyzwyczajeniach i niejednokrotnie również zmienić tryb życia. Dlatego wszystkim przydają się dodatkowe lekcje u stylistów, aktorów, psychologów, a nawet trenerów sportowych. Każda rada specjalisty jest cenna. Po upływie czterech tygodni przychodzi pora, aby sprawdzić czy nasz bohater nauczył się perfekcyjnie naśladować zawodowców. Końcowy efekt metamorfozy ocenia specjalnie dobrana komisja - najlepsi fachowcy w danej dziedzinie. Zasiadający w jury nie wiedzą, że wśród kilku egzaminowanych osób jest amator, który jeszcze miesiąc temu nie miał zielonego pojęcia o zawodzie. Czy nasz bohater pomyślnie przejdzie próbę? Jak ocenią go zawodowcy? Już wkrótce zobaczymy metamorfozę harfistki w DJ-kę, pracownika małego baru w szefa pięciogwiazdkowej kuchni, malarza pokojowego w artystę malarza. Będziemy świadkami jak agent ubezpieczeniowy zostaje kaskaderem, a gitarzysta metalowy radzi sobie z dyrygowaniem orkiestrą symfoniczną. Druga twarz to program oparty na licencji brytyjskiej firmy RDF (oryginalny tytuł formatu: Faking it). Emitowany był już z dużym powodzeniem w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Holandii i Niemczech. W 2003 roku format zdobył "Złotą Różę" - główną nagrodę na telewizyjnym festiwalu w Montreaux.
  58 MIN.
 • Ola w trasie 3

  O czym najchętniej rozmawiają kierowcy przez CB radio zwłaszcza z kobietami za kółkiem? Te oraz inne sekrety „ludzi drogi” bezpardonowo i z odwagą ujawni Ola Kutz w kolejnym sezonie programu „Ola w trasie”. Znów ostro ruszy w Polskę, by pokazać prawdę o spotykanych ludziach i miejscach.Uwaga Fani programu! Kiedy usłyszycie w eterze: „Sprawdzam radio, jak mnie słychać?” bądźcie pewni, że Ola wróciła i jak zwykle będzie zaskakująco. Kolejne miejsca, ludzie i smaki w programie „Ola w trasie” na antenie TTV. Czym zaskoczy Aleksandra Kutz w kolejnym sezonie? Jesteśmy przekonani, że absolutnie wszystkim!
  28 MIN.
 • Biznes Reaktywacja

  Masz firmę, która jest całym Twoim życiem? Poświęcony czas i energia na rozwój przedsiębiorstwa nie przynosi zamierzonych efektów finansowych? "Biznes Reaktywacja" to program, który wywoła rewolucję w niejednej firmie! Jego misją jest ratowanie lokalnych biznesów, również tych z małych miasteczek. To program, który uwalnia ludzki potencjał do robienia interesów. Prowadzącymi są eksperci, osoby z doświadczeniem w świecie biznesu, które odniosły sukces finansowy. Teraz pomogą przy ratowaniu i rozwijaniu różnych lokalnych przedsiębiorstw. Prowadzący to Wojciech Szapiel, prezes funduszu private equity "Polish Investment Fund", oraz Paweł Makowski, założyciel i pomysłodawca Domu Aukcyjnego Abbey House. Mają na swoim zawodowym koncie nie tylko zarobione wielkie pieniądze, ale także doświadczenie w zakładaniu i restrukturyzacji dużych i małych przedsiębiorstw. Ich zadanie to pomóc borykającym się z problemami właścicielom różnych biznesów: od tych najmniejszych, początkujących przez te większe, istniejące na rynku nawet wiele lat. Nasi eksperci nie oferują żadnej pieniężnej inwestycji w dane biznesy. Ale zapewniają unikalne spojrzenie na sytuację, analizę sił i słabości danego przedsięwzięcia, oraz podadzą rozwiązania, które uratują czy usprawnią interes. W poszczególnych odcinkach eksperci będą mierzyć się z całym spektrum problemów i sektorów: od usług po produkcję i dystrybucję. Przy okazji będą starali się uświadomić, także widzom, że najlepsze pomysły wcale nie muszą dużo kosztować, i w czym tkwi sedno sukcesu w biznesie.
  27 MIN.
 • Ostre cięcie 3

  Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na „Ostre cięcie”. W tym sezonie Andrzejowi i Tomkowi niejednokrotnie przyjdzie zmagać się z dramatycznymi historiami, w których byt rodzin powiązany jest bezpośrednio z podupadającym biznesem. Czy uda się pomóc zakładom, w których obcięcie końcówek oznacza skrócenie włosów o siedemnaście centymetrów, a proste nałożenie farby kończy się spektakularną katastrofą? Czy pleśń to element wystroju lokalu? Jak powiodą się radykalne metamorfozy klientek oraz fryzjerek? Czy napięcie nerwowe sięgające zenitu przyniesie pozytywne skutki? „Ostremu cięciu” w każdym z salonów podda się jedna z dwunastu gwiazd. To ona zdecyduje, czy zakład dostanie rekomendację. Przed Andrzejem i Tomkiem niespokojne dni wypełnione pracą oraz całym kalejdoskopem emocji fryzjerek: od łez, poprzez zaciekawienie, podziw, do uczucia radości i satysfakcji z osiągniętego sukcesu.
  35 MIN.
 • Kartoteka 5

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  50 MIN.
 • ID TTV MIX

  20 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów