Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 2

  W pierwszym odcinku drugiego sezonu poznamy szczęśliwców, którzy przedarli się przez bezdroża naszego castingu. Na drodze po wymarzone prawo jazdy staną już tylko ich własne słabości. Na szczęście nowi kursanci trafią pod skrzydła fantastycznej czwórki instruktorów: Anetty Gniezińskiej, Justyny Kalisz, Zbyszka Chrzana i Łukasza Kmiecika. Telewizyjne kamery będą towarzyszyć kursantce Malwinie — zawodowej modelce, która gdyby jeździła tak, jak wygląda, to już dawno ścigałaby się w Formule 1. Niestety na razie najlepiej wychodzi jej rozjeżdżanie kolejnych niewinnych pachołków... Instruktorka Anetta spróbuje spacyfikować krnąbrnego Kacpra, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Z kolei Łukasz Kmiecik trafi na Kubę — młodego adepta sztuki fryzjerskiej. Kto kogo pierwszy ogoli z cierpliwości? ELką i życiem Justyny Kalisz zamiesza Andrzej Bańdo, pieszczotliwie zwany „Bandytą”. To znany krakowski barman, który z powodu wiecznej balangi nie miał jeszcze okazji zrobić prawa jazdy. Na ekranie nie zabraknie oczywiście pani Halinki, która niezrażona porażkami w poprzedniej edycji, rozpocznie swoją 41 godzinę nauki. Uwaga wszyscy kierowcy — już we wtorek na polskie drogi wyjadą kursanci „Nauki jazdy”!
  31 MIN.
 • Express

  22 MIN.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Janka (21 lat) czuje się zdominowana przez matkę, atrakcyjną bizneswoman Małgorzatę. Kiedy pewnego dnia Janka zostaje zaatakowana w pubie w jej obronie staje 34-letni Jacek. Szybko zawiązuje się między nimi bliska więź i dziewczyna decyduje się zamieszkać z Jackiem, by uwolnić się od zaborczej matki. Małgorzata wpada w furię. Wkrótce Janka zostaje napadnięta. Dziewczyna jest przekonana, że za napaścią stoi jej matka, która nie może pogodzić się z tym, że jej córka zdecydowała się odciąć pępowinę.
  62 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  67 MIN.
 • Królowe życia 2

  Dagmara, silna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna Conanka, ale myśli pozytywnie, a o problemach dnia codziennego lubi porozmawiać z Bogiem. Dlatego też wybrała się na samochodową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Oczywiście nie sama, bo w podróż zabierze bezdomnego Ryszarda. Zaś Opolu wraz z przyjacielem wystąpi w amfiteatrze… Znany w Głogowie projektant futer dla gwiazd Gabriel Seweryn doczeka się medalu… Odznaczenie wręczy sam starosta. Będzie wzruszenie, będą łzy... Szkoda, że takiego wydarzenia nie doczekał ojciec Gabriela… Byłby z syna dumny… Kamila w Poznaniu ma mnóstwo pracy przy remoncie gabinetu medycyny estetycznej, w którym jej partner Maciej będzie przyjmował pacjentki… Ale nasza królowa potrafi ustawiać jasno priorytety – czas na siłownię być musi. I na fryzjera. I na zakupy.
  47 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 8

  Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz”, zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. Finałowy odcinek ósmego sezonu Waszego ulubionego programu rozrywkowego "Gogglebox. Przed telewizorem." Przed nami jak zawsze mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji naszych widzów. Na przystawkę będą "Kuchenne Rewolucje" z jedyną i niezastąpioną Magdą Gessler. Program spowoduje interesującą dyskusję Strongmenów na temat pasternaka. Następnie gorące singielki i kawaler w “Umów się ze mną. Take me out”. Jakie emocje zapanują u naszych widzów przed telewizorem, kogo rozgrzeją piękne dziewczyny, a kto będzie miał piękną twarz jak Sylwia Bomba. Nie stygną emocje po randkowym szaleństwie, a na ekran wkracza mocno płomienny serial historyczny "Korona Królów". Następnie rumieńców na twarzach pań wywoła rozbierana scena w pewnym kultowym już filmie z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera. A na dobre zakończenie obejrzymy program "Zamiana żon".
  62 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Łowca pedofilów 46-letni Paweł został zwabiony w pułapkę przez łowcę pedofilów, który podawał się w Internecie za 18-letniego chłopaka. Oskarżony nie przyznaje się do winy, ale dowody przeciwko niemu są mocne. Materiały pedofilskie na komputerze, zapisy rozmów z czatów internetowych. Zbulwersowana zatrzymaniem Pawła jest też jego żona. Kobieta przyznaje, że nic nie podejrzewała, chociaż wieloletnia oziębłość męża w sypialni teraz zaczyna w końcu znajdywać wyjaśnienie. Kolejnym świadkiem jest 20-letnia córka Pawła, która nie mieszka już z rodzicami. Dziewczyna nie wierzy w winę ojca, nigdy jej nie tknął, a wręcz przeciwnie, zawsze mogła znaleźć u niego wsparcie, dużo większe niż u matki.
  58 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
  59 MIN.
 • Usterka

  Karolina i Tomek potrzebują relaksu i odprężenia. Masaż to doskonała metoda, aby osiągnąć ten stan, dlatego zapraszają do swojego domu masażystów. Każdy z nich prezentuje inną technikę. Która najbardziej przypadnie do gustu parze? Czy zaproszeni specjaliści okażą się kompetentni, dobrze przygotowani do wykonywania swojego zawodu i godni mianowania się „masażystą”? Oby tylko żaden z nich nie zaszkodził…
  32 MIN.
 • Przyłapani na zdradzie

  64 MIN.
 • Królowe życia 2

  Królowe życia wracają… z nową siłą i nowymi pomysłami – na siebie i świat. Dagmara nie traci energii i konsekwentnie, krok po kroku realizuje swoje marzenie o dyskotece w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel, który swoimi projektami futer i wieloletnią pracą z gwiazdami zapracował sobie na miano ersace z Głogowa. Nowe królowe: Kamila i Patrycja też zrobią wrażenie, to niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety…Kamila kocha modę i dba o urodę-także zawodowo, a Patrycja jak prawdziwa królowa spełnia swoje kaprysy. W drugim odcinku Dagmara ulegnie namowom syna Conana i rozpocznie naukę jazdy na snowboardzie. Na stoku zrobi wrażenie na instruktorze jazdy i na widzach TTV, którzy nie omieszkają poprosić Królowej o autograf. W Poznaniu na budowie nowej kliniki medycyny estetycznej Kamila powie budowlańcom co o nich sądzi. Głogowskie lodowisko zaszczycą swoją obecnością Gabriel i Rafał, a ze specjalistą o tatuaży spotka się Patrycja. Teraz realizuje swój Projekt: Królowa.
  47 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Uwaga!

  25 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 2

  W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” widzów czeka nie lada gratka. Na podbój poznańskich salonów wyruszy najsłynniejszy wieśniak w Polsce - Rysiek Dąbrowski znany jako „Szczena”. Poznań - miasto doznań otworzy przed naszym bohaterem drzwi do świata, w którym ten odnajdzie się z właściwym sobie szczerym urokiem. Jako chłopak do „tańca i do różańca” pozna inny sposób dbania o siebie. Zmierzy się ze sztuką na wernisażu. Trafi też na tor wyścigowy, gdzie prawie spełni swoje największe marzenie. Zadba też o niespodziankę dla najważniejszej osoby w jego życiu. Jego miejsce u boku narzeczonej Ryśka - Asi w Koźniewie Średnim zajmie Patryk, agent gwiazd. Przybędzie na wieś w wielkomiejskim stylu, serwując gospodarzom na powitanie szampana z …musztardówki. Czy jego styl i szyk przyda się przy ocieplaniu ścian latryny? A jak na jego wdzięk zareaguje Asia, pod okiem której będzie robił pranie ? Przed nami kolejny odcinek "Dżentelmenów i Wieśniaków", w którym panowie będą udowadniać, że zmiany w życiu mają sens i mogą wyjść tylko na lepsze. A finałowa kolacja zaskoczy wszystkich.
  60 MIN.
 • DeFacto 4 - Flesz

  W odcinku: - Na czym polegają skoki dream jump - Jak powstają znaki drogowe - Jakie rzeczy znane z filmów science-fiction stały się rzeczywistością
  15 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Raport smogowy

  1 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 6

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  55 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • TRWA

  Usterka 11

  Zadanie w dzisiejszym odcinku to zabudowa bosku.
  48 MIN.
 • Królowe życia 4

  Pomiędzy Edzią i Dagmara dojdzie do pierwszego biznesowego nieporozumienia. Czy ich przyjaźń okaże się silniejsza od marzeń o zbudowaniu fryzjerskiego imperium? Agnieszka postanowi zatrudnić kogoś do pomocy w solarium. W tym biznesie trzeba mieć nerwy ze stali. Natrętni klienci potrafią wyprowadzić z równowagi nawet anioła. Przed Rafałem i Gabrielem naprawdę trudne chwile wyczekiwania na wynik badań. Czy ich świat odzyska dawny kolor? Przekonamy się w ósmym odcinku „Królowych życia”.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Vlogbox. W necie 2

  Jeśli myślicie, że widzieliście już w internecie wszystko, jesteście w błędzie. Nasi bohaterowie udowodnią Wam to w najnowszym odcinku. Wszystko za sprawą pewnego niewinnego filmiku z uroczą Rosjanką w roli głównej. Talent do obierania jajka ze skorupki za pomocą… biustu to coś, co zapamiętacie na długo (a niektórzy pewnie nawet spróbują tej metody w domu!). Uwadze bohaterów „Vlogboxa” nie ujdzie również fakt, że Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko. Największe emocje wzbudzą jednak zagraniczne imiona całej gromadki. Okazuje się, że to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. A jeszcze zawołać wszystkich na obiad? Prawdziwy challenge!
  45 MIN.
 • Druga twarz 3

  Maciek to człowiek, który płynie pod prąd. Jego wygląd zwraca uwagę kobiet, a jego samochód skupia uwagę mężczyzn. Uwielbia zachody słońca, a przede wszystkim – siebie. Czy ekspertom uda się zmienić jego monochromatyczny styl? Dla Moniki dzieciństwo było nieustanną walką z wyzwiskami, a dojrzewanie wspomina jako koszmar. Przez problem, który ją dręczy, trudno jej nawiązać bliższą relację z mężczyzną, dlatego woli się wycofać. Czy radykalna przemiana spełni jej marzenie o tym, aby wyglądać jak gwiazda? Paweł codziennie zasłania twarz i udaje, że komentarze innych wcale go nie obchodzą. Popełnił w życiu sporo błędów, których nie będzie łatwo naprawić, ale może eksperci pomogą mu ustrzec się przed kolejnymi.
  56 MIN.
 • Zamiana żon 2

  Aneta i Marcin zwany "Pyciem" to bezdzietne z wyboru małżeństwo zapalonych kulturystów, którzy nawet ślub wzięli na siłowni. Sport kochają tak bardzo, że poza nim miłości wystarcza im już tylko dla siebie i dwóch miniaturowych szpiców. Ich życiem rządzi żelazna, sportowa dyscyplina, ale Anetka i Pycio wiedzą, że sukces wymaga wyrzeczeń. W lodówce pary nie znajdziemy pieczywa, masła czy ziemniaków, a jeśli mają ochotę na coś słodkiego, sięgają po lody proteinowe z kalafiora lub orzechy. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami. Do szczęścia nie potrzeba już nikogo więcej. Kasia i Janusz hołdują bezstresowemu wychowaniu i luźnemu podejściu do życia. Główna zasada - ma być lekko i przyjemnie - zbytni rygor i dyscyplina nikomu nie służą. Przyjemne ma więc być także jedzenie. Małżeństwo nie zna słowa "dieta", a liczenie kalorii uważa za fanaberię. Ma być smacznie jak u mamy! Sensem życia Kasi i Janusza są dwie córeczki - Julia i Emilia. Nie wyobrażają sobie szczęścia bez uścisku małych rączek i całe życie podporządkowują dziewczynkom. Nie ma wątpliwości, że te rodziny są z kompletnie różnych światów. Czy bezrobotna mama zasmakuje w koktajlach oczyszczających i życiu toczącym się zgodnie z rytmem treningów i diet? Jak bezdzietne małżeństwo poradzi sobie z odpowiedzialnością wynikającą z bycia rodzicem?
  61 MIN.
 • Defacto 6

  W tym odcinku DeFacto czeka Was mnóstwo ciekawostek. Pokażemy Wam kulisy bogactwa najpotężniejszego polityka świata Donalda Trumpa i jego dzieci. Ale to dopiero początek atrakcji! Zabierzemy Was też pod ziemię i pokażemy, jak powstawał najdłuższy tunel kolejowy świata pod szwajcarskimi Alpami, którego budowa trwała aż... Nie, nie zdradzimy ile - tego dowiecie się z odcinka. A kiedy już nasza podróż pod górami dobiegnie końca, rozpoczniemy akcję ratunkową - czyli nauczymy Was, jak możecie uratować komuś życie. Oczywiście pokażemy też garść nowinek z różnych stron świata czyli DeFacto NEWS.
  30 MIN.
 • Defacto 6

  Czy marzyliście kiedyś o... nieśmiertelności? Tak? To koniecznie musicie obejrzeć ten odcinek DeFacto. A jeżeli nie - tym bardziej powinniście go obejrzeć, opowiemy bowiem o hibernacji, a nasza reporterka porozmawia z szefem jednej z największych firm, zajmujących się zamrażaniem ludzi. Jakby tego było mało, zabierzemy Was w podróż do świata przyrody i odkryjemy prawdziwą naturę... karaluchów. Zobaczycie, że te owady wcale nie są takie straszne. A na koniec oderwiemy się od ziemi - i to dosłownie - aby odkryć tajemnice latającego kolosa, czyli Airbusa A380. Nie zabraknie też ciekawostek z różnych krajów, czyli DeFacto NEWS .
  31 MIN.
 • Wesele, ale gdzie?

  Połączenie formatu ślubnego z programem wnętrzarskim, które przynosi odpowiedź na najważniejsze bodaj pytanie narzeczonych – gdzie urządzić przyjęcie weselne. Prowadzący, projektant wnętrz Tommy Smythe pokazuje parom 3 różne lokacje, a dzięki użyciu symulacji komputerowej widzimy, jak ostatecznie wyglądałyby one w dniu ślubu. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, wiejska stodoła, czy elegancki klub, Tommy robi wszystko, by narzeczeni spełnili swoje marzenia o idealnym przyjęciu. Ich wybór poznajemy na samym końcu, gdy widzimy ceremonię i efekt pracy projektanta i jego ekipy.
  31 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  60 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Samotna matka zgłasza zaginięcie 14-letniej córki. Sprawa nabiera tempa, gdy policjanci znajdują w rzeczach dziewczyny jej list samobójczy… W innej części miasta policjanci odkrywają oryginalny pomysł ucznia na uniknięcie złej oceny ze sprawdzianu… Groźny wypadek samochodowy na leśnej drodze prowadzi policjantów do poznania dramatycznych losów nastoletniej pasażerki auta.
  59 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Przerażona kobieta zgłasza policjantom, że w parku grasuje ekshibicjonista, który obnaża się przed spacerującymi kobietami… Inny patrol sprawdza zgłoszenie o podejrzanym mężczyźnie, który jest na placu zabaw z 5-letnią dziewczynką… Straż pożarna interweniuje w domu na obrzeżach miasta, w którym sąsiedzi zauważyli dym. Znaleziony w środku 7-latek nie potrafi powiedzieć, gdzie jest jego brat, z którym zostawili go rodzice…
  79 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów