"Rodzinny galimatias": Kto posprząta po krówkach? :)

Aktualności

Po raz pierwszy w polskiej telewizji program, w którym całe rodziny zamienią się na kilka dni swoimi domami. 26 grudnia w TTV premierowy odcinek programu „Rodzinny galimatias”.
"Rodzinny galimatias": Kto posprząta po krówkach? :)
Rodzinny Galimatias

Wiemy, co zmienia się w życiu rodziny, gdy żony na kilka dni zamieniają się miejscami. Co jednak się wydarzy, gdy to całe rodziny spróbują poznać inny styl życia?

W odcinku zobaczymy jak poradzi sobie w dużym mieście rodzina, która do tej pory żyła na prowincji. Równolegle, przyzwyczajona do wygód i luksusu rodzina miejska spędzi kilka dni na wsi. Program „Rodzinny galimatias” powstał w oparciu o licencję popularnego ukraińskiego formatu „Damy i wieśniaczki”.

Bohaterami odcinka są Marzena i Jan, którzy poznali się ponad 20 lat temu i od tej pory są nierozłączni. Wraz z trojgiem dzieci mieszkają w liczącej niespełna 400 mieszkańców malowniczej wiosce na Sądecczyźnie i od życia nie wymagają zbyt wiele. Marzena  pracuje w lokalnym sklepie, a Jan w zakładzie szyjącym plandeki. Domowy budżet zasilają też wpływy z niewielkiego rodzinnego gospodarstwa. Małżeństwo ceni sobie zdrowy rozsądek - wyjścia do restauracji uważają za niepotrzebny zbytek, a nadmierne dbanie o siebie za stratę czasu. Nieliczne wolne chwile spędzają najchętniej na próbach lokalnego zespołu lub wiejskich potańcówkach.

Druga para, Monika i Jacek, prowadzi w dużym mieście świetnie prosperujące przedsiębiorstwo. Pracują dużo i ciężko, aby zapewnić sobie i swoim dwóm córkom życie na najwyższym poziomie. Kochają blichtr miejskiego życia i z chęcią korzystają z licznych rozrywek, jakie ma do zaoferowania metropolia. Monika i Jacek wiedzą, że „jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego żyją w otoczeniu luksusowych marek, ubrań światowych projektantów, a w codziennym życiu pomaga im klasyczna gosposia.  
Czy obie rodziny odnajdą się w nowych, niecodziennych warunkach i poradzą sobie z wyzwaniami i kosztami takiego życia?


Premiera „Rodzinnego galimatiasu” w środę 26 grudnia o godz. 16:05 w TTV.

Powtórki:

26 grudnia o godz. 21:45

1 stycznia o godz. 14:40 i 22:00.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Naszą pasją są zakupy :) Pogratulować pasji ;)

~Gość

ta malownicza wioska to nie 400 mieszkancow ale okolo 2500

~Gość

ta prowincja to nie 400 mieszkancow aie 2500

~Gość

prze

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix