O nas

Strony statyczne

O nas

TTV to telewizja, w której rzeczywistość zaskakuje!

TTV to dynamicznie rozwijająca się telewizja, która od ponad ośmiu lat obecna jest na polskim rynku. Konsekwentna polityka programowa jest doceniania przez widzów i sprawia, że TTV z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności. Stacja ma swój niepodrabialny charakter i nie boi się eksperymentować. W swoich programach TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Wśród najchętniej oglądanych propozycji stacji znajdują się takie produkcje jak: „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Damy i wieśniaczki”, „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Usterka”, „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, „O tym się nie mówi” oraz serwis informacyjny „Express”.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Komentarze (31)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dlaczego w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” ten co ma kasę i opływa w luksusach nazywa się „dżentelmenem”? Nie jeden tzw „dżentelmen” nie ma zielonego pojęcia kto to jest „dżentelmen”, posiadanie pieniędzy nie czyni faceta „dżentelmenem”...

~Gość

DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYMI POWTÓRKAMI MASAKRA PO 5 RAZY TO SAMO , BRAK SŁÓW

~Gość

Podajcie jakim sposobem "BIG BOJ" tak się odchudził. Oczywiście z programu "GOOGLE BOX"

~Gość

Piszecie "robimy dobrą telewizję" i ja się z tym zgadzam ale proszę przy pogodzie dodajcie kierunki wiatrów- będzie super. Przemek.

~Gość

Kierunki wiatru. Natomiast wiatry wieją zawsze od d... strony.

~Gość

Może redakcja pogody zapoznałaby się z aktualnymi nazwami stolic poszczególnych województw. Stolicą woj. kuj.- pom.. jest Bydgoszcz a nie Toruń. Ewentualnie Bydgoszcz/Toruń. Korekta wskazana

~Gość

Dokładnie.

~Gość

czy stacja ttv mogla by wyemitowac serie amerykanscy naprawiacze?? albo 3lub 4 sezon autostrady przez pieklo? tej jesieni???

~Gość

Prosze gdzie moge oglondacz wasz program v Cezskej republice ( CZ ) ? tv Sat - Sky Link ?

~Gość

Kocham z całej duszy Pogodynke z TTV.( Mariusz I. )

~Gość

Nie jesteście zbyt obiektywni ttv .Cenzura was hamuje?czy co?Mowicie tylko o tym,co daje wam oglądalność?...Takie są realia?Jestem pielęgniarką,ale z tego,co obserwuje NIKT nie trzyma naszej strony,nawet Wy!!! ,,niby niezależne media,,a tv
prowadzi NAGONKĘ na nas pielęgniarki!Poczekamy,zobaczymy...Wy też kiedyś wylądujecie w szpitalu...Ja... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix