Autorka tatuaży Przemka Kossakowskiego straciła swoje studio w pożarze

Aktualności

Autorka tatuaży Przemka Kossakowskiego straciła swoje studio w pożarze
Przemek Kossakowski / Jesień 2018 autor: Tomek Kordek

Wiosną 2018 roku w naszym spocie wizerunkowym zagościła Karolina, autorka większości tatuaży Przemka Kossakowskiego. Nagrywaliśmy spot w jej studiu, które nazywa się "Primitive Tatoo" i słynie z prawdziwej wyjątkowości. Karolina później przeniosła swoje studio w sam środek lasu, ale to kilka dni temu spłonęło. Poznajcie tę historię, Przemek Kossakowski udostępnił ją na swoim Instagramie:

Przemek Kossakowski i Karolina
Przemek Kossakowski i Karolina

Fotografia sprzed dwóch lat, zrobiona przed studiem Primitive Tattoo podczas realizacji spotu promocyjnego dla TTV. Karolina zgodziła się wpuścić nas z kamerami do swojego sanktuarium co potraktowałem jako wyraz dużego zaufania. Bardzo nam na tym zależało, pracowaliśmy wtedy nad kolejnym sezonem ,,Wtajemniczenia” i etniczny charakter Primitive Tattoo wydawał się miejscem znakomicie oddającym ducha cyklu. Realizacja materiału trwała kilka godzin i widziałem, że zetknięcie z żywiołem planu telewizyjnego, było dla Karoliny dziwacznym doświadczeniem, za którym raczej nie będzie tęskniła.

Byliśmy jednak w doskonałych nastrojach. Wkrótce wyruszałem na zdjęcia do Nepalu i planowałem kolejne wyjazdy, Karolina podjęła decyzję o wyniesieniu się z miasta i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu. Udało nam się. Ja zjechałem pół świata, Karolina przeprowadziła się na wieś a Primitive Tattoo znalazło nowe miejsce w stojącej wśród drzew, jurcie. Wszystko się zmienia. Każdy z nas stara się realizować swoje marzenia i czasami się nam udaje. Czasami jednak wszystko tracimy.

Studio Karoliny spłonęło kilka dni temu.

Czasami trudno jest zacząć wszystko od początku tym bardziej kiedy wszystko o czym marzyliśmy zamienia się w kupę popiołów, a my możemy tylko stać i bezradnie się przyglądać. To wielka tragedia dla artystki, która w kilka chwil straciła nie tylko przestrzeń, w którym pracowała i cały sprzęt dzięki którym utrzymywała siebie i swoją rodzinę. Ogień trawi nie tylko materię, ale też natchnienie i wiarę w sens podążania drogą inną niż cała reszta.

Oczywiście nie musi cię to interesować. Jeżeli jednak chcesz pomóc artyście, który utracił swoje miejsce, możesz to zrobić. Świat stanie się przez to odrobinę lepszy tak jak staje się zawsze, kiedy robimy coś dobrego dla innego człowieka.


Datki na odbudowę Primitive Tattoo zbieramy na portalu zrzutka.pl
https://zrzutka.pl/primitive-tattoo

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix