Charles Daigneault

Aktualności

Charles Daigneault
Na planie "Domówki"/ fot. Dariusz Dorman

Charlie urodził się w Saint - Jean - sur – Richelieu w Quebecu. Jest Kanadyjczykiem, ale w jego żyłach płynie francuska i indiańska krew. W 1/8 jest Irokezem plemienia Huronów. Babci zawdzięcza nutkę egzotycznej urody. Kilka lat temu miłość ściągnęła go do Polski. Teraz mieszka wraz z żoną i trójką dzieci w Krakowie. Z wykształcenia Charlie jest technikiem - mechanikiem rolniczym, ale to kuchnia jest jego prawdziwą pasją.

Pierwszą potrawą, którą w swoim życiu przygotował Charlie był, jak przystało na Kanadyjczyka, syrop klonowy, ale to już odległa historia. Teraz jest kucharzem z prawdziwego zdarzenia, co udowodnił biorąc udział w programie "Master Chef" na antenie TVN. W programie "Domówka" poza zdolnościami kulinarnymi, pokaże też, że jest prawdziwą duszą towarzystwa. W końcu gotowanie to nic innego jak sama radość. Próbowanie nowych potraw, mieszanie eksperymentowanie i tworzenie własnych, niepowtarzalnych przepisów.

Charlie udowodni Wam, że przygotowanie przyjęcia może być świetną zabawą a nie obowiązkiem i że nie trzeba wydać fortuny, by zadziwić Waszych bliskich!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix