Archiwum

Czy zobaczymy jeszcze Krzysztofa Ufnala w programie "Gogglebox"?

Aktualności

Czy zobaczymy jeszcze Krzysztofa Ufnala w programie "Gogglebox"?
Kto to kupi? Krzysztof Ufnal autor: TVN / J. Gruca

Krzysztof Ufnal do tej pory był wam znany jedynie z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Tam, razem ze swoimi kumplami - Konradem Mariańskim i Kubą Felińskim komentowali telewizyjną rzeczywistość ze swojej kanapy. Krzysiek nie przebiera w słowach. Jego poczucie humoru i cięte riposty potrafią zaskoczyć.

Teraz sprawdzi się w nowej roli. Razem z Jankiem Pirowskim poprowadzą nowy program emitowany przez stację TTV - "Kto to kupi?" O co tam chodzi? Ludzie, którzy stworzyli ciekawe gadżety, mogą je tutaj przedstawić inwestorom i publiczności zebranej w studio. To od nich zależy, czy produkty zostaną kupione przez jury i widzów.

Możemy uspokoić wszystkich, którzy byli zaniepokojeni, że nie zobaczą Krzyska Ufnala w "Gogglebox". Na wiosnę dostaniecie podwójną dawkę tego pana! Krzysiek komentuje: W "Goggleboxie" z chłopakami to jest nasza wspólna przygoda i to był dla mnie priorytet (...) Dzięki uprzejmości stacji nie wykluczają się oba te projekty.

Zobaczymy, jak Krzysiek poradzi sobie w nowej roli. Oczywiście trzymamy kciuki. Nie zapomnijcie spojrzeć na materiał wideo. Dowiecie się jeszcze więcej!

 

Premiera nowego programu "Kto to kupi?" już 1 marca o godz. 16:00 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix