Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (251)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

gościu wszystkie odcinki kur,,,,a nagrali 4 i tak tłuką je bez przerwy już od listopada 2016 do już jest luty 17 rzygać sie chce a nie nato samo w kółko patrzeć.

~Gość

jednak sporo jest wieśniaczek w Polsce skoro PIS wygrało wybory

~Gość

sos! gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki? całe a nie zwiastuny ?

~Gość

A ja się pytam kto to jest dama. Bo wg. mnie to totalne dno które się na niczym nie zna, pusta głowa jak makówka bez myślenia. Program totalne dno. Gdyby pokazywali kobiety wykształcone z umiejętnościami bez względu na pochodzenie które ciężką pracą do czegoś doszły to byłby to dobry. Zaprzestańcie takie głupoty pokazywać i się... rozwiń

~Gość

ci z miasta uwazaja ze na wsi sa mnej wyksztalceni maja gorsza edukacje sa smieszni

~Gość

dlaczego nie bedzie pany i wiesniaki???niech faceci sie zmierza

~Gość

Może trafiłam na taki odcinek, ale uważam, że ten program to DNO. Zaczynając od nazwy- "wieśniaczka" jest z pewnością pejoratywnym określeniem. Po drugie osoby ze wsi są bardzo zamknięte na "damę". Logiczne jest, że osoba która ma styczność z czymś po raz pierwszy potrzebuje instrukcji, widać że "dama" chce wykonać zadanie ale spotyka... rozwiń

~Gość

czy ktoś wie gdzie można obejrzeć ten program online od 1 odcinka?

~Gość

Właśnie oglądam kolejny odcinek. Fajny pomysł. Ale zastanawiam się dlaczego do dam roli dam wybierane są w polskiej edycji osoby tak bezmyślne i zadufane w sobie. Wieśniaczki - owszem, sympatyczne. Ale damy? Przecież polskie damy są inne, bywają normalne, naturalne, mają ludzkie odruchy. Podglądam czasem edycję ukraińską. Tam damy to... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix