Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (321)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

dama to ta za napompowaną twarzą i piesiami? żal.....kiedys bycie damą oznaczało co innego...

~Gość

Żal mi tych dam. Tak naprawdę nic sobą nie reprezentują. Koleżanki masakryczne i są tylko dlatego że jest kasa. Jak się skończy kasa to psiapsiółki znikną

~Gość

a skąd ta kasa?:)

~Gość

Nie rozumiem jednego niektóre wiesniaczka mówi że ma 2500zł na miesiąc jedno dziecko i męża i żyje w biedzie bo nie starcza jej na życie. Ja jestem wychowany w szescio osobowej rodzinie zylismy nawsi zylismy za 1500 zł i mama dawała radę nie zylismy w takiej biedzie.

~Gość

dawała radę kosztem wrzodów żoładkałaka,co to z tłumaczenie

~Gość
  • Gość792:
  • Nie rozumiem jednego niektóre wiesniaczka mówi że ma 2500zł na miesiąc jedno dziecko i męża i żyje w biedzie bo nie starcza jej na życie. Ja jestem wychowany w szescio osobowej rodzinie zylismy nawsi zylismy za 1500 zł i mama dawała radę nie zylismy w takiej biedzie.
  • rozwiń

To jest raczej niemozliwe, moze mielismy oplacane przez mops media, dostawaliscie obiady w szkole i stypendia socjalne. Mamy z mezem 4100 zł i jest ciezko. 1000 zł ida na studia, 600 zł na dojazdy do pracy, 800 zł na przedszkole, 700 zł na oplaty i 1 tysiac zostaje na jedzenie, chemie, ale musza sie tu znalezc nieprzewidziane olaty np kurtki zimowe,... rozwiń

~Gość
  • Gość699:
  • To jest raczej niemozliwe, moze mielismy oplacane przez mops media, dostawaliscie obiady w szkole i stypendia socjalne. Mamy z mezem 4100 zł i jest ciezko. 1000 zł ida na studia, 600 zł na dojazdy do pracy, 800 zł na przedszkole, 700 zł na oplaty i 1 tysiac zostaje na jedzenie, chemie, ale musza sie tu znalezc nieprzewidziane olaty np kurtki zimowe,
  • rozwiń

Zgadzam się tutaj z z Panią wyżej. Z mężem mamy razem 4300 zł na miesiąc i jest ciężko, są miesiące gdzie trzeba się mocno nagimnastykować - 1000 zł kredyt 700 zł opłaty 400 zł studia 500 zł paliwo także 1500 zł na 6 osób to trochę nie wyobrażalne

~Gość

fajny program tylko mogliby Polske z innym państwem niż Kijow pokazywac

~Gość

KIJÓW TO MIASTO... :-)

~Gość

Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na traktowanie zwierząt w tym programie.Boże!Krowy ubrudzone całe!!! we własnych odchodach, malutkie pieski na łańcuchach ważących więcej niż one same, zabijanie cielaków, kur itp.Nie, nie jestem wegetarianka, ale przyjaciela z domu-nawet z obory bym nie zjadła.W tych wsiach jest potrzebny ktoś z obrony praw... rozwiń

~Gość

Bycie ładną nie oznacza bycia inteligentna i dobra, bycie wisniaczka (praca na wsi) nie oznacza bycia wiesniakiem. Czasami dobór ludzi do tego programu jest trafny czasami nie. Czasami któras z kobiet mieszka w mieście ale jest fajną ciepla empatyczna kobieta z klasa, a czasami na wsi i jest jelopem.

~Gość

Te damy są po prostu komiczne. Im dłuższe paznokcie tym mniejszy mózg. Różowa walizka, mini, buty na obcasie i tony makijażu. A jakbyś ją rozebrał i zmył makijaż, to niczym nie różniłaby od wieśniaczki.

~Gość

Gdzie oni biorą takie wieśniaczki??? Tam skąd pochodzę wszystkie dziewczyny są szczupłe i do tego umieją czytać.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix