Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (314)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Nie rozumiem jednego niektóre wiesniaczka mówi że ma 2500zł na miesiąc jedno dziecko i męża i żyje w biedzie bo nie starcza jej na życie. Ja jestem wychowany w szescio osobowej rodzinie zylismy nawsi zylismy za 1500 zł i mama dawała radę nie zylismy w takiej biedzie.

~Gość

fajny program tylko mogliby Polske z innym państwem niż Kijow pokazywac

~Gość

Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na traktowanie zwierząt w tym programie.Boże!Krowy ubrudzone całe!!! we własnych odchodach, malutkie pieski na łańcuchach ważących więcej niż one same, zabijanie cielaków, kur itp.Nie, nie jestem wegetarianka, ale przyjaciela z domu-nawet z obory bym nie zjadła.W tych wsiach jest potrzebny ktoś z obrony praw... rozwiń

~Gość

Bycie ładną nie oznacza bycia inteligentna i dobra, bycie wisniaczka (praca na wsi) nie oznacza bycia wiesniakiem. Czasami dobór ludzi do tego programu jest trafny czasami nie. Czasami któras z kobiet mieszka w mieście ale jest fajną ciepla empatyczna kobieta z klasa, a czasami na wsi i jest jelopem.

~Gość

Te damy są po prostu komiczne. Im dłuższe paznokcie tym mniejszy mózg. Różowa walizka, mini, buty na obcasie i tony makijażu. A jakbyś ją rozebrał i zmył makijaż, to niczym nie różniłaby od wieśniaczki.

~Gość

Gdzie oni biorą takie wieśniaczki??? Tam skąd pochodzę wszystkie dziewczyny są szczupłe i do tego umieją czytać.

~Gość

Dziękuje Pani Magdzie{DAMA} z dnia 2 .5.2018. Która słusznie zwróciła uwagę córce [WIEŚNIACZKI} by pomogła sprzątać wokół domu. To było dobre.

~Gość

Zuzka, dziewczyna całe życie mieszkała na wsi, rok temu poznała gościa i się przeprowadziła do Krakowa. Dziecko ma z poprzednim mężem, który to z rodzicami wychowywał dziecko w swoim domu, gdy Zuzka zajmowała się sobą i ... :) Teraz udaje wielką Dame. Już nie wspomnę że jej poprzedni mąż hoduje gołębie które Zuzce nie powinny... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix