Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (242)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Bardzo nie podoba mi sie Wasz odpowiednik tego programu. Chyba ktoś kompletnie nie zrozumiał o co tu chodzi albo tak mu pieniadze w głowie namieszały, ze uważa większośc Nas za ludzi, którzy będą smiać się z osób co nie mają tysięcy w portfelu.
Bardzo ale to bardzo nie spodobał mi się odcinek z niejaką Paulą i Hanią. Do Słowianki... rozwiń

~Gość

paula pięknie zrobiona dziewczyna a hania bidulka pracowita boże co ci styliści z tobą zrobili masakra

~Gość

Gdzie mozna obejrzec odcinki Polskiej edycji Damy i Wiesniaczki ? Nie moge nigdzie znalezc

~Gość

Właśnie też prosił bym o tą odpowiedz ustosunkujcie się do tego i załączanie je gdzieś bo nie każdy ma czas na tv a wy z tym nic nie robicie.

~Gość

bycie „damą” nie sprowadza się do znajomości etykiety, nie ma nic wspólnego z noszeniem eleganckich strojów i używaniem uładzonego języka, pompowaniem sobie ust, wyciskaniem biustu, zakładaniem tipsów, pustką w głowie, noszeniem butów na szpilkach - te kobiety można nazwać dziewczynami z kasą i tylko tyle, niektóre przykłady są... rozwiń

~Gość

Damą to trzeba być program powinien mieć tytuł Kobiety z pieniędzmi i Kobiety z brakiem pieniędzy,

~Gość

Jestem fanką tego programu, ''damy'' poprzez pobyt na wsi doceniają swoje luksusowe życie, zaś ''wieśniaczki'' doznają odrobiny dobrobytu (jestem ze wsi). Jednak chcę zwrócić uwagę na tytuł programu '' Damy i wieśniaczki'', ponieważ nie widziałam tam żadnej ''damy'' preferuję ''bogaczki i biedaczki''. Należało by zastanowić się... rozwiń

~Gość

nie ma co się spierać bo różnie bywa .Ale jeśli wychodek na wsi (nawet) jest w stanie opłakanym a miska do mycia brudna jak cholera a przed domem siedzą mieszkańcy domostwa i pierdzą w stołki to nie ma czego współczuć. Tak ci ludzie maja jak chcą . To nie kwestia pieniędzy i ogromu prac a wychowania ,przyzwyczajenia i wszelkiego innego... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix