Archiwum

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!

Aktualności

Damy i Wiesniaczki.PL - po polsku !!!
Damy i Wiesniaczki.PL

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!!!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"   Każdy Czwartek 22:00

Zobacz fragment programu:

Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL

Komentarze (306)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Te damy są po prostu komiczne. Im dłuższe paznokcie tym mniejszy mózg. Różowa walizka, mini, buty na obcasie i tony makijażu. A jakbyś ją rozebrał i zmył makijaż, to niczym nie różniłaby od wieśniaczki.

~Gość

Gdzie oni biorą takie wieśniaczki??? Tam skąd pochodzę wszystkie dziewczyny są szczupłe i do tego umieją czytać.

~Gość

Dziękuje Pani Magdzie{DAMA} z dnia 2 .5.2018. Która słusznie zwróciła uwagę córce [WIEŚNIACZKI} by pomogła sprzątać wokół domu. To było dobre.

~Gość

Zuzka, dziewczyna całe życie mieszkała na wsi, rok temu poznała gościa i się przeprowadziła do Krakowa. Dziecko ma z poprzednim mężem, który to z rodzicami wychowywał dziecko w swoim domu, gdy Zuzka zajmowała się sobą i ... :) Teraz udaje wielką Dame. Już nie wspomnę że jej poprzedni mąż hoduje gołębie które Zuzce nie powinny... rozwiń

~Gość

"Damy i ziemniaczki" ,sam tytuł już podnosi mi ciśnienie A późniejsze sceny to masakra pytam się jakie wiesniaczki teraz niema czegoś takiego zwyczajne obrażanie ludzi którzy mieszkają na wsi czy to kobiety czy mężczyźni nieraz Mają większą kulturę niż te damy sztuczne damy ,zmiecie nazwę programu na Życie między miastem A wsią... rozwiń

~Gość

popieram

~Gość

Program do bani. Damy do jeszcze większej bani. Nie wiem komu ma służyć. Należy pamiętać, że bardzo szybko z pseudo damy można stać się nędzna kreaturą. Odczepcie się od wieśniaczek

~Gość

popieram

~Gość

Metamorfozy nie dają spektakularnych efektów.Wręcz czasem jest gorzej. A damy często są ubrane i umalowane niestosownie do sytuacji.Prawdziwa dama wie jak sie ubrać zawsze odpowiednio.Damę poznaje sie po zachowaniu a nie po pieniądzach.
I te Damy na pewno nimi nie są.Chyba że damy albo nie

~Gość

choć sam pomysł wydaje się dość ciekawy, to denerwuje mnie sprowadzanie damy do pieniędzy.Te " damy" w większości wyglądają jak... a i zachowanie często pozstawia wiele do życzenia.Dama to nie wyzywający strój i makijaż,i epatowanie luksusem..Niestety te Damy tak naprawdę sa na tym samym poziomie co wiesniaczki.które często potrafią... rozwiń

~Gość

Beata Tyszkiewicz to Dama. Jej maniery i sposób bycia są prawdziwe i niedoścignione. Także Grażyna Szapołowska jest Damą. Pochodzenie arystokratyczne obu Pań mówi samo za siebie. Z młodszego pokolenia można by Kasię Cichopek uznać za damę. W show-biznesie znalazłyby jeszcze diwy i osoby które bardziej zasługują na miano damy.
Te... rozwiń

~Gość

Ciekawe, co tu ciekawego jest w tym programie?

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix