Archiwum

Damy i wieśniaczki powracają. Tym razem pojadą na Ukrainę!

Aktualności

Damy i wieśniaczki powracają. Tym razem pojadą na Ukrainę!
Damy i wieśniaczki. Za granicą

Przed widzami TTV powrót programu, w którym bohaterki często będą zmuszone wyjść ze swojej strefy komfortu, żeby wykonać zadania, na które kompletnie nie były gotowe.

„Damy i Wieśniaczki. Za Granicą” to historie dwóch, różniących się od siebie kobiet, które nagle zamieniają się miejscami. Zostawiają za sobą świat, jaki znają i podróżują w miejsca, gdzie czeka je mnóstwo wyzwań i nowych doświadczeń. Nasze bohaterki pochodzą z Polski i Ukrainy.

W pierwszym odcinku nowego sezonu poznamy polską influencerkę Hanię oraz wieśniaczkę, mamę dwójki malutkich dzieci - Wierę.

Kobiety bardzo różnią się od siebie - Hania ma 30 lat i zwiedziła aż 31 krajów, reklamuje drogie kosmetyki i ekskluzywne ubrania, kocha wieczory sushi z przyjaciółkami. Z kolei Wiera to prosta dziewczyna, którą wychowała babcia. Pomaga jej w gospodarstwie, sprzedaje truskawki i pomidory na targu wraz z swoim mężem. Wszystko, co ma to rodzina.

Hania i Wiera odkryją nieznane, będą zmagać się ze swoimi lękami oraz doświadczą licznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy zmienią swój pogląd na życie? Czy wrócą do domu szczęśliwe, z bagażem pozytywnych doświadczeń? A może ta wymiana sprawi, że już nigdy nie będą chciały zrezygnować z prowadzonego przez siebie życia?

 

Premiera 1. odcinka "Dam i wieśniaczek. Za granicą"
w czwartek 15 sierpnia o godz. 22:00 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix