Archiwum

Dokąd Kossakowski pojedzie tym razem? Przed nami 4. sezon Wtajemniczenia!

Aktualności

Dokąd Kossakowski pojedzie tym razem? Przed nami 4. sezon Wtajemniczenia!
Przemek Kossakowski

Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową. Dlatego już niebawem na antenie TTV premiera kolejnego sezonu "Wtajemniczenia".

W nowej serii programu Kossakowski wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej, a także Europie. Na tych lądach weźmie udział w niecodziennych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim zadaniom i wyzwaniom. Nasi widzowie przekonają się, które przeżycie pozostanie na zawsze w jego pamięci.

Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy - tourada, czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Nowy sezon programu i wyzwania, jakie czekają na Przemka Kossakowskiego będą dla niego niezwykle ekstremalne, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze? Przekonamy się już we wrześniu!

 

Premierowe odcinki programu "Kossakowski. Wtajemniczenie."
w środy o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix