Archiwum

Down the road 2: O czym marzą bohaterowie drugiego sezonu?

Aktualności

Down the road 2: O czym marzą bohaterowie drugiego sezonu?
Down the road 2

"Down the road" powraca w drugim sezonie z zupełnie nowymi bohaterami! O tym, czym nowy sezon będzie różnił się od poprzedniego, opowiedział już Przemek Kossakowski, a tymczasem możecie dowiedzieć się, kto zagości w kolejnej dwunastoodcinkowej serii programu, który pokochaliście!

Mówi się, że to marzenia sprawiają, że warto żyć. Dlatego zapytaliśmy naszych bohaterów o czym marzą. Jak myślicie, ich marzenia podobne są do tych, o których marzą osoby zdrowe? Oczywiście!

Szymon chciałby być piosenkarzem i podbijać serca publiczności swoim ciepłym głosem, a Paula marzy o byciu aktorką filmową. Adam całym sercem wierzy, że zagra na scenie ze swoim ulubionym zespołem Afromental, z kolei Janek chciałby spotkać się ze swoimi ulubionymi aktorami z serialu "Policjanci i policjantki" - Mariuszem Węgłowskim i Wojciechem Sukiennkiem. Paulina vel szefowa chciałaby w przyszłości zostać aktorką, a Paulinka marzy o pracy w przedszkolu i poznaniu podstaw boksu.

Drugi sezon programu „Down the road” zadebiutuje w serwisie Player.pl już 10 stycznia. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa kolejne odcinki programu. Do zobaczenia!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix