Druga Twarz... z Gilon, Tyszką i Urbańskim

Aktualności

Druga Twarz... z  Gilon, Tyszką i Urbańskim
Druga Twarz, TTV

 

DRUGA TWARZ

Karolina Gilon w nowej roli, prowadzącej program DRUGA TWARZ, będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia.

Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze i rzadko kto dostaje drugą szansę.

W programie Karoliny Gilon jej bohaterowie otrzymają DRUGĄ TWARZ. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i „tunelami” – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, który wyglądają inaczej i nie mieszczą się w ogólnie przyjętym kanonie?

Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Prowadząca sięgnie po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzi, między innymi,  jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy. Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy źle wykonany zabieg kosmetyczny.

Karolinę Gilon w programie wspomogą : Marcin Tyszka, Łukasz Urbański, Malwina Wędzikowska, Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek Jenczewski "Kaka".

W programie DRUGA TWARZ wszyscy bohaterowie będą mieli szansę zobaczyć swoje zupełnie nowe oblicze. Będą mogli spróbować życia w nowej skórze. Czy nowa propozycja skłoni ich do całkowitej zmiany wizerunku? Czy w nowym wcieleniu spodobają się sobie? Jak zareagują najbliżsi? Czy któryś z bohaterów zdecyduje się na stałe zmienić wygląd na bardziej „zwyczajny”?

 

Piękna i bestia w jednym – nowy program Karoliny Gilon na antenie już jesienią w TTV !


PREMIERA: Niedziela, 1 Października o 22:00

Powtórki: Czwartek 20:50, Niedziela 8:10

Komentarze (6)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

witam mam 42 lata i chciałabym wyglądać jak seksy żona mama i babcia . uwielbiam się malować dbam o siebie ale i tak mi to nie wystarcza pomóżcie

~Gość

gdzie mozna wyslac zgloszenie do programy ? :)

~Gość

Uzyskała pani lubią pan informacje?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix