Archiwum

FINAŁ SEZONU Królowe Życia: Kasia robi sobie kolejny tatuaż!

Aktualności

FINAŁ SEZONU Królowe Życia: Kasia robi sobie kolejny tatuaż!
Królowe Życia, Kasia

Przed Dagmarą, Jackiem i Edzią kolejne, pełne wrażeń i przygód dni na Krecie. Ten wyjazd z pewnością na długo pozostanie w pamięci całej trójki. Miłość Jacka i Edzi kwitnie, a Dagmara nie przestaje im kibicować. Romantyczne chwile, ważne deklaracje i mrożące krew w żyłach sytuacje... A to wszystko w jednym odcinku "Królowych Życia"!

Rafał i Gabriel staną przed niełatwym zadaniem. Zaprosili na obiad mamę Gabriela, która w kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Żeby zadowolić jej podniebienie, będą musieli się trochę nagimnastykować i dać z siebie wszystko.

Iza od jakiegoś już czasu przygotowuje się do pokazu swojej najnowszej kolekcji. Nerwy powoli zaczynają sięgać zenitu, a Królową nietrudno będzie wyprowadzić z równowagi.

Z kolei Kasia ma w planach kolejny tatuaż. Długo ukrywała to przed swoją mamą, która jest przeciwna każdemu nowemu malunkowi na ciele swojej córki. Czy Kasi uda się wybrnąć z tej sytuacji, czy skończy się to jedną wielką awanturą? Nasi widzowie poznają odpowiedź, oglądając finałowy odcinek!

 

Premiera "Królowych Życia" w czwartek o godz. 22:30 w TTV!

Powtórki:

Piątek godz. 23:00

Sobota godz. 00:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix