Archiwum

Gogglebox. Przed telewizorem wraca na antenę TTV w 11. sezonie!

Aktualności

Gogglebox. Przed telewizorem wraca na antenę TTV w 11. sezonie!
Gogglebox. Przed Telewizorem, Jędrek i Kasia Gąsienica, Mateusz Borkowski i

Niekwestionowany hit, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji TTV. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich denerwuje, a co ekscytuje. Jak w nowej serii bohaterowie zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych?

Program „Gogglebox, Przed telewizorem” jest dawką dobrego humoru i wspaniałej rozrywki. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji

W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy - Damian "Nagana", Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek, Agnieszki i Ewy.

Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła w duecie z Mariuszem Kozakiem, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy -Regina i Józek. Nie zabraknie także dwóch szczęśliwych małżeństw - Kasi i Jędrka oraz Sandry i Krzyśka.

Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? Przekonajcie się sami, oglądając nową serię naszego programu!

 

Premiera odcinka "Gogglebox. Przed telewizorem"
w poniedziałek 2 września o godz. 22:00 w TTV.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix