Archiwum

Jakich fachowców tym razem zobaczymy w Usterce?

Aktualności

Jakich fachowców tym razem zobaczymy w Usterce?
Usterka, Adam i Łukasz Milcz

W 12. sezonie "Usterki" nasi prowadzący zmierzą się z kolejnymi fachowcami, którzy będą próbowali prawidłowo wykonać powierzone im zadania. Jak pracują nasi rodzimi fachowcy? Czy poważnie podchodzą do swojej pracy?

W "Usterce" jak zwykle nie zabraknie w nim dużej dawki humoru. Fachowcy nieraz zaskoczą widzów swoimi pomysłami na naprawienie różnych usterek. Zaproponują za swoje usługi kwoty w różnym, często wręcz zaskakującym przedziale.

Niektórzy z nas dobrze wiedzą, że jedną z najgorszych rzeczy, jakie można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwanie fachowca. Program „Usterka” za pomocą ukrytej kamery dokładnie prześledzi przebieg pracy eksperta od momentu, kiedy przybywa do klienta, aż do próby zakończenia swojej usługi. Często w zabawny sposób specjaliści od remontu będą starali się naprawić, modernizować, odnawiać, kleić, docinać i wykańczać.

Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to co dzieje się na ekranie. Jedynie porządni fachowcy nie mają się czego obawiać!

 

Premiera programu "Usterka"
w środę 4 września o godz. 22:00 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix