Archiwum

Kossakowski w "Dzień, w którym pojawiła się forsa"

Aktualności

Kossakowski w "Dzień, w którym pojawiła się forsa"
Kossakowski w "Dzień, w którym pojawiła się forsa"

 

Kossakowski w "Dzień, w którym pojawiła się forsa"

Przed nami  pierwsza premiera  jesiennej ramówki telewizji  TTV.  Już w najbliższą niedzielę poznamy kolejną rodzinę, która znajdzie pod swoimi drzwiami walizkę pełną pieniędzy.

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA  to poruszający i budzący emocje format, który zaczyna się od finansowego przewrotu. Uczestnicząca w programie rodzina znajduje pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy. Sposób, w jaki je wykorzysta zależy tylko od niej.

Tym razem walizka wypełniona gotówką trafi do Piły pod drzwi Andżeliki i Bartka, małżeństwa z dziesięcioletnim stażem i dwójką dzieci. Bartek, z wykształcenia elektryk-budowlaniec, pracował w firmie remontowej swojego brata bliźniaka, z którym mieszkają drzwi w drzwi na jednej działce. Pół roku temu uległ w pracy poważnemu wypadkowi. Jego powrót do aktywności zawodowej stoi pod znakiem zapytania. Rodzina została bez stałego i pewnego źródła dochodu. Ciężar utrzymania domu i opieki nad dziećmi spoczął w pełni na żonie, która dotychczas nigdy nie pracowała. Rodzina znalazła się na życiowym zakręcie i musi znaleźć nowy sposób na zapewnienie sobie środków do życia.

Andżelika pragnie otworzyć wymarzoną  pracownię krawiecką i zarabiać na swojej pasji. Dotychczas nie miała środków na założenie firmy i pierwsze inwestycje. Najbardziej pilną potrzebą  jest wykończenie domu. Remont, rozpoczęty przez Bartka  przed wypadkiem wymaga dokończenia.

Jak bohaterowie zareagują na przełomowy moment finansowy w ich życiu? Czy gotówka, którą otrzymali sprawi, że lekką ręką wydadzą ją na zachcianki, o których spełnieniu mogli dotychczas tylko marzyć?  Czy Bartek i Andżelika będą umieli zachować zimną krew         i odróżnią  co jest naprawdę ważne, a co jest tylko fanaberią? Czy uczynią z pieniędzy rozsądny użytek? Jak na pojawienie się pieniędzy zareaguje mieszkający w sąsiednim domu brat bliźniak, z którym od czasu wypadku Bartek pozostaje w konflikcie ? Czy pieniądze ułatwią rodzinne pojednanie, czy wręcz przeciwnie pogłębią istniejący zatarg?

Dla uczestników programu dysponowanie tak dużą gotówką jest nową, nieznaną sytuacją. Wysłannikiem TTV,  podpatrującym  ich zmagania będzie Przemek Kossakowski. Prowadzący konfrontował się z nową rzeczywistością wielokrotnie, dlatego  będzie dla nich wsparciem.

Scenariusz tego  programu pisze samo życie, a to jest czynnik nieprzewidywalny.

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA to przełomowy moment w życiu bohaterów, realnie zmieniający rzeczywistość.  A w jaki sposób? O tym przekonamy się w TTV.

 

PREMIERA: "Dzień, w którym pojawiła się forsa"  Niedziela, 3 Września, 22:00

Powtórka: Poniedziałek 20:05

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ogólnie dobra stacja a programy z życia takie dla normalnych ludzi oraz ciekawych świata.

~Gość

PREMIERA: "Dzień, w którym pojawiła się forsa" Niedziela, 3 Września, 22:00

A w tv - odcinek 4 ?

co jest grane ?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix