Archiwum

Krzysiek i Marian napisali książkę specjalnie dla Felka!

Aktualności

Krzysiek i Marian napisali książkę specjalnie dla Felka!
Gogglebox. Przed Telewizorem, Krzysiek Ufnal, Konrad Mariański, Kuba Feliński

W minionym odcinku programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Kuba Feliński, zwany także "Felkiem", dostał od swoich kolegów z kanapy prezent. Jak się później okazało była to książka. I trzeba przyznać, że nie byle jaka, bo to książka autorstwa Krzysia i Konrada "Marianka".

Książka ta nosi tytuł "Bękarty Amorów" i skierowana jest do Felka... ale może być wykorzystana także przez inne osoby mające problemy z "zagospodarowaniem" swojego życia uczuciowego.

- Książka ma tytuł, 225 stron chorej treści, kilka kolorowych ilustracji i przeszła przez profesjonalny skład i korektę aby czytające ją oczy nie rozpuściły się nad stanem naszej polszczyzny. W środku można zasięgnąć sekretnej wiedzy o samotności i odnaleźć bardzo kreatywne wskazówki jak się z niej wydostać. - komentuje Krzysztof Ufnal - Wydaje nam się, że pozycja ta byłaby dobrą zabawą dla wszystkich widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którzy lubią nasze czerstwe jak miesięczny chleb żarty. Przy jej pisaniu sięgaliśmy czasami po najbarwniejsze anegdoty relacji damsko-męskich którymi dzieliły się z nami Panie obserwujące nas w mediach społecznościowych. W związku z czym można powiedzieć, że konsultowaliśmy się ze specjalistami najwyżej jakości - dodaje.

Na razie "Bękarty Amorów" pojawiły się w jednym egzemplarzu, ale, jak komentuje Krzysiek "nie planowaliśmy ruszyć z "Bękartami..." poza bezpieczny obszar naszej telewizyjnej kanapy ale po emisji poniedziałkowego odcinka otrzymaliśmy bardzo dużo zapytań, więc może pokusimy się o jakąś mikołajkową edycję dla fanów programu".

Chcielibyście ją przeczytać? :)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix