Archiwum

Masz własny salon fryzjerski? Weź udział w akcji "Fryzjerzy dla medyków"!

Aktualności

Masz własny salon fryzjerski? Weź udział w akcji "Fryzjerzy dla medyków"!
Fryzjerzy dla medyków

"Fryzjerzy dla medyków" to ogólnopolska akcja charytatywna, do której zachęcają fryzjerzy z "Ostrego Cięcia" - Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.  Jej inicjatywa polega na przekazaniu voucherów na wybrane usługi fryzjerskie (strzyżenia damskie, męskie, koloryzacje i pielęgnacje) przez salony biorące udział w akcji pracownikom sektora medycznego zaangażowanym w walkę z pandemią.

Vouchery będą przekazywane medykom po zakończeniu stanu "nadzwyczajnego". Ich realizacja również nastąpi w momencie ustania zagrożenia epidemicznego.

 

Jakie są cele tej akcji?

- podstawowy cel to uhonorowanie i pomoc dla personelu medycznego, który z ogromnym poświęceniem walczy z pandemią i dba o zdrowie Polaków w pierwszej linii frontu.

- przy okazji akcja może się okazać pomocna dla małych zakładów fryzjerskich, które często są w tym momencie w trudnej kondycji finansowej

 

Jak wziąć udział?

- na maila fryzjerzydlamedykow@gmail.com zainteresowane salony będą przekazywać informację o ilości i zakresie voucherów

- Stowarzyszenie 100kobietpomaga.plKRS 0000686544, które wesprze akcję i zorganizuje przekazanie voucherów medykom : lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, laborantom na terenie całego kraju w szpitalach zakaźnych.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają taka możliwość do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

tvnpix