Archiwum

Metamorfozy w Ostrym Cięciu na aukcji WOŚP

Aktualności

Metamorfozy w Ostrym Cięciu na aukcji WOŚP
Ostre Cięcie

 

Metamorfozy w Ostrym Cięciu na aukcji WOŚP

Wylicytuj jedną z trzech niepowtarzalnych metamorfoz fryzury  w wykonaniu charyzmatycznego duetu  WIERZBICKI & SCHMIDT znanego z programu OSTRE CIĘCIE emitowanego na antenie TTV.

Chcesz wziąć udział w licytacji wejdź TUTAJ.

Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt,  zadedykowali na licytację z okazji 25. Finału  WOŚP, trzy metamorfozy fryzur – dwie karnawałowe, jedną ślubną, które przeprowadzą osobiście w jednym ze swoich salonów.

Znane z telewizji TTV pierwsze fryzjerskie reality-show jest gotowe na kolejny sezon. Z  nową energią  niebanalnymi pomysłami będzie stawiać na nogi podupadające  salony fryzjerskie. Bezustannie zgłaszają się do nich salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu.

Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący przemierzają całą Polskę, by dotrzeć do salonów,  w których konfrontują się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon.  Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskują  drugie życie.

Chcesz wylicytować METAMORFOZĘ w Ostrym Cięciu? Wejdź TUTAJ.

 

AUKCJA TRWA DO 31 Stycznia 2017 !!!!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix