NOWOŚĆ: Nauka Jazdy wiosną w TTV

Aktualności

NOWOŚĆ: Nauka Jazdy wiosną w TTV
Nauka Jazdy

 

Nauka Jazdy wiosną w TTV

Zapraszamy na nowy program rozrywkowy w Telewizji TTV. Już wiosną 2017 - "Nauka Jazdy"

Nasze kamery towarzyszyć będą czternastu kandydatom na kierowców, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Każdego ranka na polskie drogi wyjeżdżają samochody z eLką na dachu. Wyróżniają się nieporadnym wykonywaniem manewrów, ale i ryzykownymi ewolucjami, które są bardzo widowiskowe, przede wszystkim jednak niebezpieczne. Dlatego nad szkoleniem musi czuwać odpowiedzialny instruktor, a u nas takich nie zabraknie…

Anetta Gniezińska, Zbigniew Chrzan i Łukasz Kmiecik. Każdy z nich wyjątkową osobowość i swój sposób na opanowanie kursanta. Łączy ich duże poczucie humoru, co sprawi, że nauka jazdy bardzo często toczy się w nieprzewidzianym kierunku!

Po raz pierwszy za kierownicę wsiądą między innymi: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.

Co skłoniło ich do rozpoczęcia zmagań o prawo jazdy? Czy instruktorzy nauczą ich jeździć? Czy zdobędą prawo jazdy ?? „Nauka Jazdy” przybliży nam odpowiedzi na te pytania.

Aaaaa i nie zapomnijmy o nagrodzie !!! Na tych kursantów, którzy już w pierwszym podejściu zdobędą prawo jazdy czeka wspaniała niespodzianka.

Zobaczcie! To będzie niezła jazda!

 

Tymczasem zobacz jak nasi kursanci wyśpiewali kolędę podczas "dachowania"...

 

Program zaparkuje w ramówce TTV już wiosną.

tvnpix