Archiwum

Orzeł czy reszka: A na obiad... gulasz z jąder koguta!

Aktualności

Orzeł czy reszka: A na obiad... gulasz z jąder koguta!
Orzeł czy reszka, Marek Morus, Damian Nagana, Mateusz Borkowski

Kolejna odsłona „Orła czy reszki” pokaże, kogo los skaże na liczenie każdego grosza w podróży, a kto będzie się pławił w luksusie. Ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” – czyli zwariowane trio z Kielc z „Big Boyem” na czele oraz paczka przyjaciół, Krzysiek, Felek i Marian – stają przed zupełnie nowym wyzwaniem. Zamiast komentować, co inni robią w telewizji, sami przeżyją szaloną przygodę.

Chłopaki wyruszają do Budapesztu, a na miejscu rzut monetą decyduje, kto dostanie do ręki złotą kartę, a kto będzie musiał przetrwać ze 100 dolarami w kieszeni. Za dnia stolica Węgier kusi bajecznymi hotelami i luksusowymi atrakcjami, nocą zmienia się w zagłębie clubbingu, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki i towarzystwa pięknych kobiet. Istnieje tylko jedno ryzyko... Bohaterowie są gotowi na spotkanie z Budapesztem, ale czy Budapeszt jest gotowy na spotkanie z nimi?

Czy pieniądze ze złotej karty są w stanie kupić dobrą zabawę, a może do tego potrzebna jest przede wszystkim zgrana ekipa, która w każdych warunkach potrafi zaszaleć? Kto zdecyduje się na gulasz z jąder koguta, a kto i dlaczego będzie miał ochotę uciekać ze spa? Kto urządzi sobie imprezę na środku Dunaju, a kto nauczy się czardasza od pięknej tancerki?

 

Premiera programu "Orzeł czy reszka" w czwartek o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix