Archiwum

Orzeł czy reszka: Jak prawidłowo rozbić namiot?!

Aktualności

Orzeł czy reszka: Jak prawidłowo rozbić namiot?!
Orzeł czy reszka, Kasia, Laura

O Mamma mia! I to dosłownie! Tym razem niezwykłą przygodę w programie “Orzeł czy reszka” przeżyją dwie mamy. W nieznane wyruszy weteranka “Goggleboxa”, Izabela Zeiske, razem ze swoim synem Joachimem oraz jedna z „Królowych życia”, Katarzyna Lirsz z córką Laurą. Nasi bohaterowie lądują w Rzymie. Rzut monetą zdecyduje, która z pań zabierze swoje dziecko na wymarzone włoskie wakacje ze złotą kartą, a która będzie musiała udowodnić, że da się podróżować nawet ze 100 dolarami w kieszeni.

Rzym to niezwykłe miasto, które kusi luksusowymi hotelami, przepięknymi zabytkami i butikami światowej sławy projektantów. Komu będzie dane smakować tych wszystkich wspaniałości, a kto będzie oglądać je tylko przez szybę? Kto posprzecza się z grupą uzbrojonych po zęby rzymskich legionistów, a kto będzie musiał pobrudzić sobie ręce? Komu uda się więcej zwiedzić, a kto przeżyje ciekawsze przygody?

W tym odcinku nie zabraknie i emocji i małego przełamywania wstydu. Bohaterzy zdecydują się też nagiąć reguły programu i spędzić trochę czasu razem. Jak dogadywać się będą Kasia z Izą? I co na to wszystko powiedzą ich dzieci?

 

Premierowe odcinki programu "Orzeł czy reszka" w czwartki o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix