Archiwum

"Ostre cięcie": Czas na rewolucję w Gołdapi!

Aktualności

"Ostre cięcie": Czas na rewolucję w Gołdapi!
Ostre cięcie: Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt

Tym razem wielka rewolucja fryzjerska w wykonaniu  Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta dokona się w Gołdapi -  uzdrowiskowej miejscowości, gdzie mieszka Ania – żona, matka dwójki dzieci, właścicielka salonu fryzjerskiego, który potrzebuje pomocy. Pomimo świetnej lokalizacji - salon mieści się w centrum miasta, klientów w nim brak. Dlaczego? To właśnie sprawdzą nasi fryzjerscy mistrzowie.

Tych, którzy dotrą do salonu Ania obsługuje w nietypowy sposób. Podczas wykonywania usług korzysta ze słuchawki bluetooth, przez którą rozmawia z koleżankami i rodziną. Jak twierdzi uczennica Karolina, która pracuje z Anią nie działa to dobrze na klientów, ponieważ czują się ignorowani. To właśnie ta sytuacja skłoni naszych prowadzących do nietypowego przywitania się z naszą bohaterką. Czy lekcja, której jej udzielą zadziała?

W tym odcinku z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, już na samym początku okaże się, że uczennicę Ani, Karolinę dopadł wirus. Czy uda jej się wykonać usługę i zaprezentować swoje umiejętności przed Andrzejem i Tomkiem?

Sam sposób prowadzenia biznesu przez Anię również pozostawia wiele do życzenia. Salon nie przynosi właścicielce zysków, czyli nie jest w stanie odkładać z niego pieniędzy. Czy w takim razie gospodarnie korzysta z kosmetyków? Czy cennik jej usług jest zbyt niski? A może właśnie dlatego, że przez 12 lat nie była na urlopie, to nie ma siły na to by racjonalnie zarządzać swoim salonem?

Andrzej i Tomek postarają się zrobić coś, co sprawi, że Ania na nowo poczuje w sobie siłę do tego by zarządzać swoim salonem, postarają się przypomnieć jej co to jest prawdziwy relaks i co to znaczy dobra obsługa klienta. Czy Ania z tej lekcji wyciągnie coś dla siebie i postara się to przełożyć na swój zakład?

Na koniec przyjdzie czas na ważny egzamin. O tym, czy w salonie Ani i w niej samej zaszły dobre zmiany zdecyduje nasz gość specjalny. W tym odcinku w rolę jurora, który oceni pracę Ani i jej uczennicy Karoliny wcieli się Magdalena Antosiewicz - miłośniczka i wielka fanka mody. Mody z lekką nutą ekstrawagancji, elegancji i klasy. Polska blogerka, która zdobywa co raz większa popularność w sieci. Zawsze uśmiechnięta i zawsze pozytywnie nastawiona. Czy fryzjerki z Gołdapi staną dziś na wysokości zadania i sprostają jej oczekiwaniom?

 

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix