Archiwum

Ostre cięcie: Przerażona klientka chce uciec z warszawskiego salonu!

Aktualności

Ostre cięcie: Przerażona klientka chce uciec z warszawskiego salonu!
Ostre cięcie: Andrzej Wierzbicki

Ostatni w tej serii, czyli 99. odcinek "Ostrego Cięcia" tym razem będzie w Warszawie. Andrzej i Tomek dokonają fryzjerskiej rewolucji w salonie, w którym pracują dwie kobiety z imponującym stażem. Daniela i Beata pracują razem już 30 lat. Duet Wierzbicki i Schmidt z okazji ich jubileuszu postanowili przywitać je w specjalny sposób.

Sam salon został otwarty w 1962 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa. I czas rzeczywiście zatrzymał się w nim w miejscu, nie tylko na poziomie usług fryzjerskich, ale też samego wystroju. Jak na tak wiekowe miejsce zareagują nasi fryzjerscy mistrzowie?

Daniela, starsza wiekiem i stażem fryzjerka już dawno mogłaby być na emeryturze, jednak miłość do zawodu sprawia, że dalej działa prężnie i czynnie. Jednak, co będzie kiedy zdecyduje się odejść na emeryturę? Wtedy salon zostanie w rękach Beaty, która już wiele lat temu poczuła się wypalona zawodowo.

Kiedy zaczynała swoją drogę jako fryzjerka bardzo kochała swój zawód. Z biegiem lat coś jednak się w niej wypaliło. Już 10 lat temu Beata myślała, żeby zrezygnować z zawodu. Ciężkie doświadczenia życiowe - rozwód z mężem - sprawiły, że zdecydowała się zostać. Fryzjerstwo było jej odskocznią od problemów. Jednak miłość do zawodu nie wróciła. Dziś Beata jest wypalona i nie wie, co będzie kiedy Daniela zdecyduje się odejść na emeryturę.

Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się przywrócić jej miłość do zawodu? Przed nimi bardzo trudne wyzwanie, i właśnie dlatego zdecydowali się na radykalne kroki. Zadanie, przed którym stanie Beata będzie wyjątkowo trudne i ekstremalne. Czy uda się jej przełamać i je wykonać?

 

Premiera finałowego odcinka "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix