Archiwum

Ostre cięcie: Wzruszająca rozmowa Tomka z szefową salonu w Nowej Soli

Aktualności

Ostre cięcie: Wzruszająca rozmowa Tomka z szefową salonu w Nowej Soli
Ostre cięcie

Tym razem duet Wierzbicki i Schmidt wyruszają na ratunek kolejnego salonu fryzjerskiego do Nowej Soli. Ich pomocy potrzebuje Agnieszka - fryzjerka z wieloletnim stażem, której towarzyszą dwie 17-letnie uczennice - Natalia i Klaudia.

Salon Agnieszki podzielony jest na dwie części, gdzie w jednej znajduje się zakład fryzjerski, w drugiej zaś salon kosmetyczny. Kiedy Agnieszka nie ma umówionych klientów, którzy chcą odmienić swoje fryzury, wykonuje zabiegi kosmetyczne. Czy takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem? Czy chwytanie kilku srok za ogon pozwala jej w pełni rozwinąć skrzydła jako fryzjerce? W końcu zawód fryzjera to jej wielka miłość i pasja, którą wykonuje od wielu lat. Czy jednak wiedza, którą posiada jest dobrze przekazywana jej uczennicom? Czy fach, który posiada w rękach Agnieszka może być wzorem do naśladowania, dla dwóch, młodych dziewczyn, które dopiero stawiają pierwsze kroki jako przyszłe fryzjerki? A może jest tak, że uczennice Agnieszki niewiele dają od siebie i dlatego się nie rozwijają? Żeby to sprawdzić Tomek da im specjalną pracę domową, która postawi je do pionu? Czy Klaudia i Natalia wysłuchają prośby naszego mistrza?

Przy okazji okazuje się, ze salon Agnieszki to również zbiór wielu jej wspomnień z przeszłości. Agnieszka ma dwójkę dzieci i jest po 3 rozwodach. To właśnie traumy po nieudanych związkach sprawiają, że w salonie Agnieszki panuje chaos i bałagan, i to właśnie one sprawiają, że ciężko jej rozwijać skrzydła jako fryzjerce. Z tego powodu Andrzej i Tomek przygotowali dla Agnieszki zadanie, które przyniesie jej nie tylko oczyszczenie i ulgę, ale też sprawi, że będzie mogła zacząć wszystko od nowa. Czy Agnieszka stawi czoła wyzwaniu?

 

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

tvnpix