Archiwum

"Piękne i Odważne": Na kogo czeka "karny jeżyk"?

Aktualności

Atmosfera między uczestniczkami jest coraz bardziej gorąca. Do tego Iwona zagroziła, że ta dziewczyna, która najwolniej zgrabi siano, będzie musiała spędzić noc w stodole!
"Piękne i Odważne": Na kogo czeka "karny jeżyk"?
Piękne i Odważne, Iwona tłumaczy uczestniczkom ich kolejne zadanie

Iwona ma dosyć lenistwa dziewczyn. Na wsi takie podejście do pracy nie będzie tolerowane. Skoro nie zadziałała marchewka, może lepszy będzie kij? Ta z uczestniczek, która najwolniej wykona najbliższe zadanie, spędzi samotną noc w stodole. A warunki nie są sprzyjające - gorące letnie słońce, szybkie tempo i silna konkurencja. Nikt nie chce być ostatni. Okaże się, że "Piękne i Odważne" nie są już tak zgrane jak kiedyś. Po ostatniej "chwili szczerości" Izy, reszta uczestniczek nie jest już jej tak przychylna.

Stanie się też coś, czego dziewczyny obawiały się od samego początku. Iwona zarządza grupowe zmywanie makijażu. Czy nasze "Odważne" bez kilku warstw podkładu i pudru będą się czuły równie "Piękne"? Komu pokazanie swojej prawdziwej twarzy sprawi największy problem?

Odbędzie się też niespodziewana akcja ratunkowa. Jedna z sąsiadek w środku nocy poprosi  o pomoc w złapaniu świni, która uciekła z chlewu. Na wsi, poza ciężką pracą, bardzo ceni się sąsiedzkie wsparcie. Czy wszystkie dziewczyny staną na wysokości zadania i mimo zmęczenia pomogą starszej pani?

 

Premiera "Pięknych i Odważnych" w czwartek o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix