Pokaż nam swoje autorskie gadżety i weź udział w nowym programie!

Aktualności

Pokaż nam swoje autorskie gadżety i weź udział w nowym programie!
Kto to kupi?

Jeżeli możesz pochwalić się autorskim urządzeniem, innowacyjnym produktem czy pomysłowym gadżetem, to wkrótce będzie okazja zaprezentować go milionom widzów! A może nawet uda ci się szybko go sprzedać i nieźle zarobić. Zainteresowany?

Po prostu zgłoś się do naszego nowego programu „KTO TO KUPI?”, który jest polską edycją popularnego w Wielkiej Brytanii show „Buy It Now”!

Ten program to szansa dla polskich wynalazców, naukowców i ludzi, którzy wymyślili ciekawe i przydatne w życiu codziennym przedmioty. Idea programu polega na zaprezentowaniu i natychmiastowym sprzedaniu swojego wynalazku publiczności i handlowcom obecnym w studio.

Ale uwaga! – na zaprezentowanie swojego gadżetu masz tylko 90 sekund. Jeśli będziesz potrafić zamienić się w dobrego sprzedawcę to gwarantujemy, że wyjdziesz ze studia bogatszy o kontrakt z dystrybutorem!


Szczegóły i zgłoszenia:
https://kto-to-kupi.pl/

 

W naszym studio zwykła sprzedaż produktu zmienia się w prawdziwe show. Uczestnicy mają tylko półtorej  minuty– czas, który (według psychologów) określa to, czy decydujemy się wydać nasze pieniądze na dany produkt czy nie – aby przekonać 100 osób na widowni, by kupili ich gadżet. Wynalazków będzie wiele, od tych najbardziej praktycznych i prostych, po te zaskakujące i skomplikowane. Podczas każdego występu publiczność, której produkt się spodoba, sygnalizuje chęć zakupu zapalając zielone światełko. Gdy po upływie 90 sekund, żadne światełko nie zapłonie na zielono, kolejny uczestnikdostajeszansę na sprzedaż swojego gadżetu. Wystarczy jedna osoba zainteresowana kupnem, aby sprzedawca miał możliwość ujawnienianam jego ceny. Czy zgromadzeni na widowni kupcy uznają, że produkt jest zbyt drogi i wyłączą swoje zielone światełka, czy jednak zdecydują się na kupno gadżetu za swoje własne pieniądze? Jeśli chociaż jedna osoba kupi gadżet wynalazcy, ma on szansę powiększyć swoje zamówienie i sprzedać wynalazek trzem inwestorom zasiadającym w jury, którzy szukają produktów do swoich sklepów. Czy inwestorzy złożą zamówienie, które odmieni czyjeś życie i „Kto To Kupi?”.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix