Archiwum

Polska Angelina o seksie na wsi...Damy i Wiesniaczki.PL

Aktualności

Polska Angelina o seksie na wsi...Damy i Wiesniaczki.PL
Angie, Damy i Wieśniaczki.PL

 

Polska Angelina Jolie edukuje seksualnie wieś...

Skandalistka. Tak jednym słowem można określić znaną z portali plotkarskich damę, Agnieszkę Orzechowską. Agnieszka bardzo chce upodobnić się do Angeliny Jolie i by osiągnąć ten cel nie szczędzi pieniędzy na zabiegi upiększające. Zmiana nosa, oczu i powiększanie ust ma już za sobą. Jej znakiem rozpoznawczym jest także bardzo odważna luksusowa bielizna , którą chętnie pokazuje. W Warszawie życie upływa jej na pozowaniu na ściankach, imprezach i zakupach. Czy wyzwolona i kochająca skandale Dama przekona do siebie bardzo zachowawczego męża? Czy uda się jej wprowadzić trochę otwartości seksualnej i pikanterii na warmińskiej wsi?

Wieśniaczka Milena mieszka w Tuczkach. W trzech pokojach mieszka wraz z 9 członkami rodziny. Całe dnie poświęca opiece nad czwórką dzieci i domowym obowiązkom. Najstarszy synek jest chory więc Milena musi często jeździć z nim do lekarza. Ich skromny budżet nie pozwala jej na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny. W ciasnym mieszkaniu doskwiera jej także brak intymności o której w obecnej chwili mogą z mężem tylko pomarzyć. Mimo wszystko z mężem wspierają się. Gotowa na wszystko wieśniaczka wyruszy do miasta z pełną otwartością. Czy spodoba jej się życie damy? Czy doceni drogie acz bolesne zabiegi kosmetyczne? Czy odnajdzie się w blasku fleszy?

Podczas finałowego spotkania Panie wymienią się spostrzeżeniami. Agnieszka kocha swoje życie, ale pobyt w Tuczkach skłoni ją do wyjątkowych wyznań. Czego Milena będzie zazdrościła Agnieszce najbardziej? Na deser Agnieszka spróbuje spełnić jedno marzenie Mileny. Przekonajcie się sami jakie.

 

"Damy i Wieśniaczki.PL"  Wtorek 23:00

tvnpix