Archiwum

Przed nami szalony tydzień na zakupach w towarzystwie Janka Pirowskiego i Krzysztofa Ufnala!

Aktualności

Przed nami szalony tydzień na zakupach w towarzystwie Janka Pirowskiego i Krzysztofa Ufnala!
Cały tydzień na zakupach z Kto to kupi?

"Kto to kupi?" to program, w którym uczestnicy mają 90 sekund na przedstawienie swoich autorskich gadżetów. Każdy z nich jest następnie oceniany przez 100 osobową widownię. Jeżeli ostatecznie, choć jedna osoba z publiczności będzie chciała zakupić dany przedmiot, wtedy uczestnik może przejść do następnego etapu, którym jest rozmowa z inwestorami. W tym przypadku są to: Hanna Zasada z CzerwonaMaszyna.pl, Jacek Prowadzisz z CreativeProducts.pl, Adam Deresiewicz z Toys4Boys.pl oraz Sławomir Harazin ze Sferis.pl. Inwestorzy również decydują, czy chcą wejść z pomysłodawcą we współpracę i kupić od niego dany artykuł w wyznaczonej przez nich ilości. Prowadzący to: Jan Pirowski, znany z "DeFacto" oraz Krzysztof Ufnal, komentujący ze swojej kanapy w "Gogglebox". Panowie to istna mieszanka wybuchowa. Nie szczędzą sobie żartów i docinków, jednak bardzo wspierają wszystkich uczestników i stoją za nimi murem.

Już od poniedziałku (18 maja) codziennie o 20:00 możecie oglądać powtórki najlepszych odcinków „Kto to kupi?”. Ale to nie koniec ATRAKCJI, jakie dla Was zaplanowaliśmy! Przez cały tydzień na stronie internetowej KTO TO KUPI?możecie nadsyłać do nas swoje 90-sekundowe prezentacje autorskiego gadżetu, a w drodze głosowania facebookowa publiczność zadecyduje, kto z Was trafi do WIELKIEGO FINAŁU. Finał odbędzie się w niedzielę (24 maja) na Facebooku TTV. Podczas tego wydarzenia inwestorzy zadecydują, który z zaprezentowanych gadżetów ma największy potencjał. Weź udział w zabawie i przekonaj się, czy masz szansę zarobić duże pieniądze na swoim pomyśle!

Czekamy na Was!
90-sekundowe filmy prezentujące Wasz gadżet
nadsyłajcie codziennie przez najbliższy tydzień na stronie https://kto-to-kupi.pl/.

 

Dodatkowo, śledźcie nasze media społecznościowe. Tam będą czekały na was niespodzianki i dodatkowe materiały. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix