Archiwum

Rinke. Za zamkniętymi drzwiami: Powstaniec z hospicjum opowiada swoją historię

Aktualności

Rinke. Za zamkniętymi drzwiami: Powstaniec z hospicjum opowiada swoją historię
Rinke. Za zamkniętymi drzwiami hospicjum, Marian

W 1. odcinku programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" widzowie oczami Rinke Rooyensa zobaczą, jak wygląda życie w hospicjum onkologicznym. Jakich ludzi można tam spotkać, poznać ich historie życia, choroby i rodziny. Hospicjum to prawdopodobnie ostatni przystanek życia pacjentów, mało kto opuszcza to miejsce i wraca do domu. Wiele osób spędza właśnie tam ostatnie chwile życia.

Rinke przekona się, w jaki sposób rozweselać pacjentów, jak można im pomóc, jak spędzać z nimi czas, co tak naprawdę może ich uszczęśliwić. Pozna tam pana Mariana, który z ogromnym wzruszeniem opowie mu o swoim życiu, o Powstaniu Warszawskim, w którym brał udział i o tym, jak ważne jest dla niego odznaczenie, które dostał jako żołnierz Szarych Szeregów.

 

Premiera programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami"
w niedzielę o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Super że istnieją takie miejsca w tym hospicjum zmarła moja mama ,Przez 5 miesiecy dzień w dzień widziałam pacjentów którzy się cieszyli z każdej rozmowy z bycia przy nich,smutne jest to że niektórych pacjentów nieodwiedzaly rodziny.. Ogromne podziękowania należą się pracownikom którzy z ogromną miłością i oddaniem opiekują się... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix