Sprawdź, co nowego pojawi się w TTV jesienią 2019!

Aktualności

Sprawdź, co nowego pojawi się w TTV jesienią 2019!
Nowości w TTV

Już we wrześniu rozpoczynamy nowy sezon JESIEŃ 2019, w którym pokażemy Wam nie tylko znane już (i bardzo lubiane) produkcje, ale także nowości. Jedną z nich jest program Rinke Rooyensa, który nazywa się "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami".

To tam będziecie mieli okazję zobaczyć miejsca, do których nikt prosto z ulicy nie ma wstępu: szpital psychiatryczny, ośrodek terapii uzależnień, więzienie, ośrodek wychowawczy, hospicjum, dom poprawczy. Prowadzący, Rinke Rooyens, spędzi pięć dni i nocy w każdej z tych lokalizacji, aby zobaczyć jak wygląda w nich życie od środka. Pozna historie ludzi, którzy tam mieszkają i pracują. Rzeczywistość, o której głośno się nie mówi. Poruszające historie bohaterów, którzy znaleźli się pod ścianą. „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” to niezwykły serial dokumentalny, w którym widzowie oczami Rinke Rooyensa zobaczą, jak od środka wygląda życie tam, gdzie nikt dobrowolnie nie chce trafić.

Premiera programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" 
w niedzielę 6 października o godz. 22:30 w TTV.


Kolejną nowością wśród programów TTV będzie "O tym się nie mówi", czyli źródło niecodziennej wiedzy dotyczącej najróżniejszych tabu, zero pruderii i bohaterowie, których historie niejednego widza wbiją w fotel.

W tym programie nie ma niewłaściwych pytań. To właśnie tu można rozmawiać o wszystkim. W każdym odcinku pojawią się bohaterowie, którzy wylosują trudne i intymne pytania dotyczące sfery seksualności, inności i różnorodnych społecznych tabu. Odpowiadając na nie podzielą się z widzami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Nie zabraknie emocji, żywiołowych dyskusji i dobrego humoru, a wiele powszechnie panujących mitów boleśnie zderzy się z rzeczywistością!

Premiera programu "O tym się nie mówi"
w piątek 4 października o godz. 23:20 w TTV.


Na antenie TTV jesienią pojawi się także "Sędzia Anna Maria Wesołowska". To program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków. Niejedna osoba, który weszła nawet w drobny konflikt z wymiarem sprawiedliwości zastanawiała się co w takiej sytuacji zrobiłaby najsłynniejsza sędzia w Polsce.

Akcja programu niezmiennie odbywa się na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce!

Premiera programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" 
w poniedziałek 2 września o godz. 18:00 w TTV.


Ostatnią nowością jest program DeLux, w którym zobaczymy Janka Pirowskiego i Aleksandrę Rogowską. To właśnie z nimi widzowie odwiedzą miejsca, w których klient może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Najlepsze restauracje, najdroższe produkty, najefektowniejsze sposoby spędzania wakacji. Jakie są kulisy produkcji prestiżowych dóbr dostarczanych najbardziej wymagającym klientom?  Dlaczego ludzie decydują się wydać tak ogromne sumy na rzeczy, które nie są im potrzebne?

Premiera programu "DeLux"
w niedzielę 24 listopada o godz. 20:00 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix