Archiwum

"Usterka": "Jak miałem 6 lat to zbudowałem drewniany domek. Dla konia... polnego"

Aktualności

"Usterka": "Jak miałem 6 lat to zbudowałem drewniany domek. Dla konia... polnego"
Usterka

Kamery „Usterki” zostały ukryte w studenckim domu w Krakowie: częste imprezy, strzelające korki od szampana i płonący tort nie wpłynęły dobrze na kondycję zamontowanego tam podwieszanego sufitu… Inspektorzy „Usterki” — majacy dwie lewe ręce - Bohdan oraz czarująca studentka administracji Alicja, sprawdzą teraz umiejętności krakowskich malarzy.

Zadanie wydaje się proste, ale fachowcy nie mogą sobie pozwolić na drogę na skróty. Dwa kolory, równa odcinka, wypełnienie ubytków i uporanie się z oświetleniem halogenowym — oto przepis na idealne zdanie tego egzaminu.

Drogi obrane przez malarzy zaskoczą. Od budowania krześlano-farelkowych konstrukcji osuszających, „sprzątania” alkoholu ze stołu studentów, ukrywania oświetlenia pod warstwą farby, aż do nierównej walki z sufitem za pomocą malutkiego pędzla. Jak zawsze pomysłowość fachowców wzniesie się na wyżyny!

Profesorami oceniającymi na żywo pracę zaproszonych ekip będą nowi eksperci „Usterki” — Andrzej i Łukasz Milczowie. Ci doświadczeni budowlańcy nie tylko podsumują to, co zmalowali fachowcy, ale też podzielą się z widzami dobrymi radami oraz sztuczkami związanymi z tematem odcinka.

 

Premiera "Usterki" w poniedziałek 11 marca o godz. 18:05 w TTV.

Nowe odcinki w poniedziałki, wtorki i środy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix