Archiwum

Usterka: Jak przykleić naklejkę na lodówkę?

Aktualności

Usterka: Jak przykleić naklejkę na lodówkę?
Usterka

Ekipy katowickiej i krakowskiej „Usterki” łączą siły. W tym odcinku zobaczymy zarówno fachowców z Małopolski, jak i ze Śląska. Który region zwycięży w walce o uznanie widzów?

W Krakowie na złote rączki czeka kolorowe zadanie. Eksperci programu — Łukasz i Adam Milczowie — zlecą „rewitalizację” starej lodówki. Poprawne wykonanie tego zadania oznacza żmudne wyczyszczenie powierzchni kuchennego AGD, wymaga znajomości technik kładzenia nowoczesnej folii oraz posiadania odpowiednich narzędzi: silikonowej i filcowej rakli, skrobaka oraz bardzo ostrego nożyka.

Pierwszy fachowiec lekko niesie swój bagaż życia, ale przytłoczy go ciężar chłodziarki; natomiast drugiej ekipie nie pomoże nawet dorobek wschodnich systemów filozoficznych…

W Katowicach na majstrów czeka montaż drzwi jak z Dzikiego Zachodu. Ekipy mogą spodziewać się gimnastyki z deskami i skomplikowanymi zawiasami, a nad ich pracą czuwać będą ukryte kamery oraz szeryfowie: Agnieszka Musiał i Daniel Górka. Kto otworzy wrota do sukcesu? Fachowiec z pesymistycznym podejściem czy kreatywni rzeźbiarze rodem z ASP?

 

Nowe odcinki "Usterki" w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18:15 w TTV.

tvnpix