Archiwum

Usterka: Oklejanie lodówki część II. Nie jest łatwo :)

Aktualności

Usterka: Oklejanie lodówki część II. Nie jest łatwo :)
Usterka

W tym odcinku odwiedzimy zarówno Katowice, jak i Kraków. W krakowskim studenckim domu Alicja, która rządzi w kuchni, postanawia zasłonić brzydką lodówkę oklejając ją folią. Aby upiększyć swoje królestwo wzywa na pomoc specjalistów.

Specjalista numer jeden pojawia się u nas na motocyklu. Alicja szybko przekona się o tym, że jego język jest równie ostry, jak jego image. Pojawi się też… urzędnik! Aby okleić lodówkę zamieni garnitur na robocze spodnie. Czy poradzi sobie z oklejaniem lodówki?

W Katowicach rodzeństwo Krawczyków – Agnieszka i Bartek chcą zrealizować swój autorski projekt na drzwi wahadłowe do kuchni. Zainspirowani westernami, dzwonią po specjalistów!

Pierwszy fachowiec, który podejmuje się wyzwania, najpierw musi uporać się z nieznośnym… kacem. Ma też bardzo lepkie rączki. Następny specjalista wykaże się zdecydowanie ograniczonym zasobem słów. Będzie próbował też udowodnić nam, że ściany są… krzywe!

Obydwa zadania wymagają nie lada precyzji oraz wyczucia estetyki. Z którym zadaniem fachowcy poradzą sobie lepiej? Oglądajcie!

 

Nowe odcinki "Usterki" w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18:15 w TTV.

tvnpix