Archiwum

"Usterka": Włosy vs pedantyzm

Aktualności

"Usterka": Włosy vs pedantyzm
Usterka

W krakowskim studenckim domu, do którego zawitała „Usterka’” pierwsze skrzypce gra ostra właścicielka Karolina. Tym razem zleca obłożenie kominka mozaiką, którą sama wybierała. Łatwo nie będzie.

Z naszym zadaniem zmierzą się m. in dwaj koledzy po fachu, którym ciężko jest znaleźć wspólny język, a każdy z nich ma inną wizję na nasz kominek. Pojawi się także dziadek z wnuczkiem, któremu robota zdecydowanie nie pali się w rękach, przed nami popis lekcji życia od dziadka dla wnuka. W nasze progi zawita też „jednostka specjalna” wraz ze znikającym dowódcą oraz specjalista, który nie za wiele mówi, ale za to jak robi!

Którzy z nich poradzą sobie najlepiej? Zadaniem studentów Grzegorza i Agaty jest przypilnowanie fachowców przy pracy. Czy nasza zakochana para będzie w stanie skupić się na specjalistach, czy to specjaliści nie będą w stanie skupić się przez zakochanych na pracy?

Agata i Grzesiek uwielbiają eksperymentować w kuchni, czy w oparach indyjskiej kuchni i… miłości, mozaika ostatecznie ozdobi nasz kominek? Kominek ma zaokrąglone części, więc praca nie należy do najłatwiejszych, bo mozaikę trzeba domierzyć tak, żeby była równa. No i najważniejsze.. całość musi wyglądać estetycznie i podobać się pani domu, a to już nie lada wyzwanie. Czy nasi fachowcy dadzą radę?

 

Premiera "Usterki" we wtorek o godz. 18:15 w TTV.

Nowe odcinki w poniedziałki, wtorki i środy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix