Archiwum

Zobacz, jak Iza Zeiske wyglądała ponad 20 lat temu!

Aktualności

Zobacz, jak Iza Zeiske wyglądała ponad 20 lat temu!
Gogglebox. Przed Telewizorem, Iza Zeiske

Wbrew panującej modzie na zdjęcia "postarzonych" twarzy, Iza Zeiske postanowiła wrzucić do mediów społecznościowych swoje zdjęcie z młodości, na którym pozuje razem z jednym ze swoich synów - Joachimem, którego również znamy z programu. Fotografię zrobiono ponad 20 lat temu, ale trzeba przyznać, że Iza bardzo się nie zmieniła i bez problemu można zgadnąć, kto jest na zdjęciu. Trudniej jest z rozpoznaniem Joachima... :)

Pod fotografią na Instagramie, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", napisała:

"Kochani! Bardzo modne są metamorfozy, każdy chce się zmienić, dąży do młodości i doskonałości. Niestety przykre to, ale każdy się starzeje i tego nic i nikt nie zmieni. Wiek swój trzeba przyjmować z radością, godnością i pełną akceptacją, wtenczas będziemy szczęśliwi i duchem zawsze młodzi. Moja metamorfoza życiowa przeszła cudownie. Pomimo wielu problemów zdrowotnych operacji, które dokonują wiele nieodwracalnych zmian w organizmie - jestem szczęśliwa i pełna radości życia. W pełni akceptuję siebie i nic bym w sobie i w swoim życiu nie zmieniła. Takiej akceptacji SIEBIE z całego serca Wam życzę."

Jakiś czas temu, w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Iza pokazała także zdjęcie ślubne! To wykonane zostało jeszcze wcześniej niż poprzednie. Widzicie różnicę? :)

Gogglebox. Przed Telewizorem, Iza Zeiske w dniu ślubu i teraz
Gogglebox. Przed Telewizorem, Iza Zeiske w dniu ślubu i teraz
A dla tych, którzy nie mogą doczekać się 11. sezonu programu - mamy dla Was przezabawny fragment odcinka z poprzedniego sezonu (z udziałem Izy - oczywiście)!

"Gogglebox": "Klinika samotnego... sera? seru?" :)
"Gogglebox": "Klinika samotnego... sera? seru?" :)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix