Archiwum

Zobacz kulisy sesji zdjęciowej do programu "Down the road. Zespół w trasie"!

Aktualności

Zobacz kulisy sesji zdjęciowej do programu "Down the road. Zespół w trasie"!
Down the road. Zespół w trasie, Przemek Kossakowski, Grzegorz

Jakiś czas temu zorganizowaliśmy sesję zdjęciową dla bohaterów programu "Down the road. Zespół w trasie", w której uczestniczył także Przemek Kossakowski. Był to pierwszy raz od wyjazdu, kiedy ekipa znowu zebrała się w takim samym gronie.

Co zadziało się, kiedy do studia wszedł Przemek Kossakowski? Tego niesamowitego powitania nie da się opisać słowami - to trzeba zobaczyć!

"Pojechałem do Włoch i z powrotem. Razem ze mną pojechało 6 osób z zespołem Downa i to byłam mówię zupełnie szczerze, to była podróż mojego życia, coś nieprawdopodobnego. Absolutny żywioł." - tak tę podróż skomentował Przemek. To był wyjazd, który zupełnie różnił się od jego dotychczasowych podróży, w których do tej pory sam był głównym bohaterem. Jak poradził sobie w towarzystwie szóstki bohaterów z zespołem Downa? Z pewnością było to dla niego zupełnie nowe doświadczenie.

A jak ta podróż podobała się uczestnikom? - "Już trochę jeździłem po świecie, ale ten [wyjazd] był najlepszy!" - skomentował Michał. - "Najbardziej podobała mi się część, gdzie byliśmy na torze wyścigowym, lot helikopterem nad Dolomitami i rejs nad jeziorem." - dodała Dominika, a Grzegorz podsumował: "Zmężniałem".

Obejrzyjcie materiał zza kulis sesji zdjęciowej, a premiera programu "Down the road. Zespół w trasie" już 23 lutego 2020 roku. Do zobaczenia!

Komentarze (7)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ani jednego hejtu.Jednak coś łączy ludzi gdy widzą że inni mają cięższe życie i codziennie walczą z problemami których my nie widzimy-jakby nie istniały a są może nie dla nas Bardzo potrzebne spojrzenie na wrażliwość serc i płacz przez łzy

~Gość

Fantastyczny program! Wspaniali uczestnicy! Michał - dziękuję za wzruszenia i Twoje wypowiedzi. Krzysztof - dzięki za szczere wyznania i emocje, Dominika - dzięki za takt i scalanie zespołu...

~Gość

Bardzo potrzebny program, mam nadzieję że chociaż trochę zmieni spojrzenie na ludzi z ZD. Chylę czoła przed panem Przemkiem.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix