Archiwum

Zobacz metamorfozę Moniki Chwajoł. Schudła 13 kg i zoperowała nos!

Aktualności

Zobacz metamorfozę Moniki Chwajoł. Schudła 13 kg i zoperowała nos!
Monika Chwajoł

Monika Chwajoł to bohaterka "Królowych Życia", która dołączyła do programu w ubiegłym sezonie. Nie jest z nami zbyt długo więc niewiele możemy powiedzieć o tym, jak wyglądała wcześniej. Ale to sama Monika postanowiła udostępnić zdjęcie z 2013 roku. Na swoim Instagramie pokazała, jak bardzo zmieniła się przez ostatnie 6 lat, ile kilogramów schudła i co poprawiła w swojej twarzy.

Pod zdjęciem napisała:

"Metamorfoza? Och totalna 😱. Tak kochani, na zdjęciu po lewej to ja w 2013 roku. Co się zmieniło? Dużo! Po pierwsze waga - schudłam 13 kilogramów. Po drugie? Zoperowałam nos, to zmieniło moja twarz i rysy buzi. :) Zmieniłam kolor włosów :)))) chodź ciężko było się rozstać z platyną 🙈 która według mnie teraz była okropna. Powiększone delikatnie usta, inny makijaż oczu i twarzy oraz rzęsy :))))) to wszystko spowodowało, że wyglądam troszkę 😜 inaczej. Ale Kochani serduszko ♥️, charakter i poczucie humoru mam to samo. Tutaj nic się nie zmieniło 😘. Zdjęcie pokazuje na wasza prośbę. No i Kochani jestem starsza o 6 lat :)))"

Jej wpis pokazuje, że przez 6 lat wiele się zmieniło - bohaterka "Królowych Życia" pozbyła się zbędnych kilogramów, zoperowała nos i powiększyła usta. Do tego zmieniła swój makijaż i doczepiła rzęsy.

W której wersji, Waszym zdaniem, wygląda lepiej?

Królowe Życia: Królowa uczy się lepić pierogi!
Królowe Życia: Królowa uczy się lepić pierogi!

tvnpix